Şimdi Ara

.::ASUS ZENFONE 3 AİLESİ [ANA KONU - KULLANICI KULÜBÜ]::. (247. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.934
Cevap
46
Favori
266.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 243244245246247
Sayfaya Git
Git
Giriş

zs570kl deluxe almıştım.

Telefon baktım kapalıydı.
    Açayım dedim. açılmadı. Sürekli restart atıyor. asus yazısı çıkıyor 15 saniye falan sonra yine reset atıyor. Bu 1 saattir böyle.

Vol+'ya bastım, fastboot yazısı çıkıyor üstte yinek laıyor orada. şarjı gösteriyor bir de.

vol- ve power tuşuna bastım recovery moduna girmiyor.

Pc'ye bağlıyorum hiç bir kıpırtı yok bilgisayarda.

Şarjının bitmesini bekliyorum bakalım.
  • arkadaşlar merhaba. asus zenfone 3 max telefon var, ayar kısmına gelince orada arama yeri var bilirsiniz. o arama çubuğuna harfleri girmeye başlayınca ilgili ayarlar sıralanıyordu aşağıya doğru bir kaç sefer fabrika ayarlarına döndürdüm ve artık o arama kısmı çalışmıyor bu neden olabilir.

örneğin önceden arama yerine "ek" yazınca ekran ayarları, ekran bilmem neyi diye konu başlıkları gelirken artık gelmiyor.

yardımcı olursanız sevinirim.
  • Zenfone 3 arka kamerası odak yapmıyor. Kamerayı değiştirmek istiyorum ama garanti dışı ve kısa süreli tamir olması lazım. Arka kamera değişimi yapan teknik servis öneriniz var mı? Bir kaç yere sorduğumda yedek parça olmadığını söylediler.
  • Piyasada aliexpress de falan bulacağın kameralar muhtemelen yansanayi olacaktır, orjinali için servise göndermelisin, daha önce zenfone2 nin ön kamerasını değişmiştim, internetten aldım, orjinal değildi, kalitesi düşüktü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Simkartı mı kart yuvasını mı değiştireceksin, kartı değiştirmek için kapağı sökmene gerek yok, yine de sökecem dersen youtuba de zenfone 3 repair yazıp aratabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dndd -- 14 Ekim 2019; 18:3:43 >
  • Topluiğne iş görür

• Arkadaşlar eğer playstoredan güncelleme yapmıyorsa veya program indiremiyorsanız boşuna format atmayın çözümü basit ayarlardan bildirimlere girin üstten üç noktaya tıklayıp uygulama tercihlerini sıfırla deyin düzeliyor
    Ben teleforu yere çarpmak üzereyken internette buldum bu çözümü technopat sitesindeydi sanırım

• Asus aldığım güne lanet olsun. Ulan bir telefonun durduk yere wifi bağlantısı kopar mı? Bunun bağlı olduğu halde kopuyor. Wifi kapat aç geçiyor. 5 dk sonra yine aynı.
    Koruma camı, Allah belasını versin bu ekranı üretenin. Ghost touch denen olay bunda oluyor. Uygun koruyucu cam yok, kenarlar da üstler de boşluk var. Allah belasını versin böyle telefonun.

Şaomi alacaktım ben ne güzel. Aklımı çeldiler çöp aldık.
    Asus almayın aldırmayın, Allah belasını versin. Wifi her koptuğunda bela okuyorum. YouTube da video izliyorum 2 dk sonra video duruyor. Spoti den müzik dinliyorum iki dk sonra duruyor müzik. Allah belanı vere Asus bu telefonu çıkartırken utanmadın mı. Sittinsene Asus almam bir daha.

Asus eşittir çöp vesselam.

• telefonumda önceden twin apps de Whatsapp yüklü idi ,ancak şimdi twinapps e geldiğimde whatsapp ı yüklemiyor,hiçbir uygulamayı bu menüden yükleyemiyorum.sorun ne olabilir?
  • Allah belasını versin bu Asus un ya. Hala 7.1.1 de duruyor telefon ya.

Var mı içiniz de bu çöp telefona rom atan? Stabil kullandığınız sürüm varsa söylerseniz sevinirim.

• Son 20-25 gündür arama sıkıntısı taşıyorum. Baldızınsa da ayni telefon var. Onda da ayni sorun var. Ben aradığımda karşı tarafa sesim gitmiyor. Dışarıdan arandığında konuşabiliyoruz. Sorun donanımsal olsa dışarıdan arandığında da görüşememek lazim. Demekki donanımsal değil.
    Varmı bu sorunla karşılaşan veya çözümünü bilen? Bi yardim lütfen

• Zenfone 3 mü sony xa1 ultra mı iyi olur genelde fotoraf çekimi selfie ve gece çekimi için kullanacağım acil cevap lazım
  • Arkadaşlar herkese merhaba.

Elimde zenfone 3 lazer telefonum var.Şarj soketi kırıldı. Burdaki telefoncularda parça yok.Yer diyarbakır. Parça lehim olmuyor diyorlar.Olsa da sağlıklı şarj etmez diyorlar.Asusa göndersem çok tutar mı maliyeti. Aliekspreste parçası var fakat mikrofondan şikayet edenler olmuş.Ne yapmalıyım bir akıl verir misiniz.Telefonum temiz gayet.

Bir de pili bitmek üzere.Pil tavsiyesi için ne dersiniz?Onu da servise mi soralım? Ne dersiniz?

Düzenleme: Aliexpresten orjinal ürün bıldum. Bekliyorum bakalım .İnşallah düzelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Babangida Babayaro -- 29 Aralık 2020; 2:14:28 >

• 
Sayfa: önceki 243244245246247
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.