Şimdi Ara

.::ASUS ZENFONE 3 AİLESİ [ANA KONU - KULLANICI KULÜBÜ]::.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.933
Cevap
55
Favori
255.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 ay
  • Cevaplayan Üyeler 677
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 78
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 38 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 17105
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 677
  • Favoriye Eklediklerim 56
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • SiYaH (10 mesaj) Cherokee (2 mesaj) Darkpower (1 mesaj) alperen_69 (1 mesaj) bronze (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2341 mesaj) Mobil (1762 mesaj) Tablet (243 mesaj) Mini (316 mesaj) Uygulama (20 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Asus >> .::ASUS ZENFONE 3 AİLESİ [ANA KONU - KULLANICI KULÜBÜ]::.
Giriş
    1766 Mesaj
    Merhaba'lar

zs570kl deluxe almıştım.

Telefon baktım kapalıydı.
    Açayım dedim. açılmadı. Sürekli restart atıyor. asus yazısı çıkıyor 15 saniye falan sonra yine reset atıyor. Bu 1 saattir böyle.

Vol+'ya bastım, fastboot yazısı çıkıyor üstte yinek laıyor orada. şarjı gösteriyor bir de.

vol- ve power tuşuna bastım recovery moduna girmiyor.

Pc'ye bağlıyorum hiç bir kıpırtı yok bilgisayarda.

Şarjının bitmesini bekliyorum bakalım.
    |
    |
    arkadaşlar merhaba. asus zenfone 3 max telefon var, ayar kısmına gelince orada arama yeri var bilirsiniz. o arama çubuğuna harfleri girmeye başlayınca ilgili ayarlar sıralanıyordu aşağıya doğru bir kaç sefer fabrika ayarlarına döndürdüm ve artık o arama kısmı çalışmıyor bu neden olabilir.

örneğin önceden arama yerine "ek" yazınca ekran ayarları, ekran bilmem neyi diye konu başlıkları gelirken artık gelmiyor.

yardımcı olursanız sevinirim.
    |
    |
    Zenfone 3 arka kamerası odak yapmıyor. Kamerayı değiştirmek istiyorum ama garanti dışı ve kısa süreli tamir olması lazım. Arka kamera değişimi yapan teknik servis öneriniz var mı? Bir kaç yere sorduğumda yedek parça olmadığını söylediler.

Piyasada aliexpress de falan bulacağın kameralar muhtemelen yansanayi olacaktır, orjinali için servise göndermelisin, daha önce zenfone2 nin ön kamerasını değişmiştim, internetten aldım, orjinal değildi, kalitesi düşüktü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Hemrety kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Zenfone 3 arka kapağı nasıl açılıyor, bilgisi olan var mıdır arkadaşlar. sim kartını değiştirmem gerekiyor
    |
    |
    dndd kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Simkartı mı kart yuvasını mı değiştireceksin, kartı değiştirmek için kapağı sökmene gerek yok, yine de sökecem dersen youtuba de zenfone 3 repair yazıp aratabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dndd -- 14 Ekim 2019; 18:3:43 >
    |
    |
    Promayz00 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

turkcell den vodafone'a geçtim dolayısıyla yeni gelen kartı takmam gerekiyor. simkart yani. ancak ince aparat yok galiba bende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Promayz00 -- 14 Ekim 2019; 18:12:4 >
    |
    |
    dndd kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Topluiğne iş görür

|
    |
    Promayz00 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar eğer playstoredan güncelleme yapmıyorsa veya program indiremiyorsanız boşuna format atmayın çözümü basit ayarlardan bildirimlere girin üstten üç noktaya tıklayıp uygulama tercihlerini sıfırla deyin düzeliyor
    Ben teleforu yere çarpmak üzereyken internette buldum bu çözümü technopat sitesindeydi sanırım

|
    |
    Koruma camı, Allah belasını versin bu ekranı üretenin. Ghost touch denen olay bunda oluyor. Uygun koruyucu cam yok, kenarlar da üstler de boşluk var. Allah belasını versin böyle telefonun.

Şaomi alacaktım ben ne güzel. Aklımı çeldiler çöp aldık.
    Asus almayın aldırmayın, Allah belasını versin. Wifi her koptuğunda bela okuyorum. YouTube da video izliyorum 2 dk sonra video duruyor. Spoti den müzik dinliyorum iki dk sonra duruyor müzik. Allah belanı vere Asus bu telefonu çıkartırken utanmadın mı. Sittinsene Asus almam bir daha.

Asus eşittir çöp vesselam.

|
    |
    B450 Auros Elite (F51 BIOS) /// AMD R3600/Stealth /// Corsair 2x8 3200 CL16 /// Zotac 4GB 1050ti /// WD 3.5" 500GB / 1 TB / 860 Evo /// Samsung S22C150 /// LOGITECH K360 /// A4 Tech Bloody V8 /// Wireless Gamepad F710 /// HP Deskjet 2515 /// XIGMATEK ASGARD BLACK EDITION 600W /// Logitech DFGT
  • Önceden tahmin edebildiğiniz ve edemediğiniz şeyler vardır. O tahmin edemediğiniz en tehlikeli şeylerdir!
  • /mehmetugure : MUE
  • Onbaşı
    31 Mesaj
    telefonumda önceden twin apps de Whatsapp yüklü idi ,ancak şimdi twinapps e geldiğimde whatsapp ı yüklemiyor,hiçbir uygulamayı bu menüden yükleyemiyorum.sorun ne olabilir?
    |
    |

Var mı içiniz de bu çöp telefona rom atan? Stabil kullandığınız sürüm varsa söylerseniz sevinirim.

|
    |
    B450 Auros Elite (F51 BIOS) /// AMD R3600/Stealth /// Corsair 2x8 3200 CL16 /// Zotac 4GB 1050ti /// WD 3.5" 500GB / 1 TB / 860 Evo /// Samsung S22C150 /// LOGITECH K360 /// A4 Tech Bloody V8 /// Wireless Gamepad F710 /// HP Deskjet 2515 /// XIGMATEK ASGARD BLACK EDITION 600W /// Logitech DFGT
  • Önceden tahmin edebildiğiniz ve edemediğiniz şeyler vardır. O tahmin edemediğiniz en tehlikeli şeylerdir!
  • /mehmetugure : MUE
  • Onbaşı
    20 Mesaj
    Son 20-25 gündür arama sıkıntısı taşıyorum. Baldızınsa da ayni telefon var. Onda da ayni sorun var. Ben aradığımda karşı tarafa sesim gitmiyor. Dışarıdan arandığında konuşabiliyoruz. Sorun donanımsal olsa dışarıdan arandığında da görüşememek lazim. Demekki donanımsal değil.
    Varmı bu sorunla karşılaşan veya çözümünü bilen? Bi yardim lütfen

|
    |
Canlı Tv izle
Sohbet
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,312
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.