Şimdi Ara

Asus ZenFone 2 Laser [ANA KONU] (358. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.267
Cevap
59
Favori
229.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 356357358359360
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamün aleyküm arkadaşlar, zenfone 2 laser 6" kullanıyorum neredeyse iki yıl dolacak. Ancak telefon epey yavaşladı, root atmak istiyorum ancak bu root bulamadım veya ben aramasını bilemedim. : )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mabed528 -- 19 Ocak 2018; 0:58:26 >
  • ayrıca elimde zenfone 2 laser 6" için kılıf var. Ben kullanamadım isteyene ücretsiz verebilirim ancak 6" telefonunu bana göstermek şartıyla.
  • Arkadaşlar navigasyonu kötü çalışan arakadaşlar vardı bnimkide oyleydi bn problemi çözdüm ayarlar_konum_mod a girip yalnızca gps yaptıktan sonra bnm navigasyon düzeldi
  • Arkadaşlar şarj aletim bozuldu.
    https://tr.aliexpress.com/item/Original-ASUS-5V-2A-charger-adapter-1-8M-or-1m-Micro-USB-data-sync-cable-FAST/32829551302.html?spm=a2g0s.13010208.99999999.278.qFyTrq

linkteki şarj cihazı asus zenfone 5 ve asus zenfone 5 laser için uyumlu olur mu?

Hızlı şarj yapar mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi h_k_yavuz -- 25 Ocak 2018; 7:57:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba.

Telefonu jak girişi, şarj soketi ve batarya için garantiye yollamayı düşünüyorum. Bu sebeplerden ötürü daha önce garantiye yollayan var mi? Yardimci olursaniz çok sevinirim

Bir de garantiye yollasam kaç günde gelir? Geldiği zaman alet değişik sorunlar çıkartabilir mi? Yani küçük sorunlar için gönderiyorum, iyi yapamazlar, baştan savarlar fln evdeki bulgurdan olmayalım.

• _Khal Drogo_ kullanıcısına yanıt
    Bu ayarı yapınca düzeldi gibi, deli oluyordum kullanılacak gibi değildi navigasyon.
  • Arkadaşlar yakınlık sensöründe bir sorun var arama bitirmek istediğimde sensör tepki vermiyor bazen ekran açılmıyor ama proximity testte sensör 10 numara çalışıyor ekran koruyucu falan da yok z550kl kullanıyorum

• Stock ROM'un farklı sürümlerini (5.0 ve 6.0) kurmayı deneyin. Sorununuz çözülmez ise büyük ihtimal donanımsaldır. Ayrıca bu sensörleri test etmene yarayan programlar Google Play'de mevcut.
  • Proximity testi hesap makinesinden ,12345+= koduyla yaptım donanımsal olsaydı burda çalışmazdı diye düşünüyorum telefonun garantisi 2 şubatta bitiyor çözülebilir birşeyse garantiye göndermek istemiyorum

• Telefonun içi açılıp sensörün olduğu bölge temizlenirse sorun çözülecektir büyük ihtimalle ancak bunu sizin yapmanızı tavsiye etmem. Garantiye tabi ki göndermelisiniz. Garantinin bittiği gün zenfone 6 cihazımı verdim, tamir edemeyip Zenfone 2 laser 6'' sıfır cihaz verdiler. Garanti bu gibi durumlar için var.
  • HankMoodies kullanıcısına yanıt
    Çok kararsız kaldım ama ya off. Yarın kargova versem ne zamana gelir cihaz

Az önce arkadaş aradı test ettim çalıştı sensör sorun yok 2.kez denedim olmadı. 3.de de çalıştı zannımca en ufak lekeyi parmak izini falan da algılıyor o yüzden algılamıyor diye düşünüyorum ama bugün yine test edicem her türlü

• Tamir olursa 20 gün uğraştırırsa en fazla 1.5* ay sürer.

1.5 ayda mı gelir diyorsunuz tamir olursa

• Sorunsuz tamir olursa 20 gün, parça olmazsa veya değişim durumunda 1.5 ay.

• quote:

Orijinalden alıntı: bynoun

Bu ayarı yapınca düzeldi gibi, deli oluyordum kullanılacak gibi değildi navigasyon.

Aynen hocam verdim anneme yeni telefon aldım rahatladım valla
  • Mrb arkadaşlar dün 169 MB güncelleme indirdi cihaz yükleyen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: abide85

Mrb arkadaşlar dün 169 MB güncelleme indirdi cihaz yükleyen var mı?

Ben de şimdi güncelliyorum, Bluetooth ile ilgili bir hatanın giderildiği falan yazıyordu, benim arabada Bluetooth müzik oynatıcı ve ayrıca teypte Bluetooth konuşma var ikisine aynı anda bazen bağlanıyor bazen hiçbirine bağlanıyordu bakalım o durum çözülecek mi...

• quote:

Orijinalden alıntı: Klimt

quote:

Orijinalden alıntı: abide85

Mrb arkadaşlar dün 169 MB güncelleme indirdi cihaz yükleyen var mı?

Ben de şimdi güncelliyorum, Bluetooth ile ilgili bir hatanın giderildiği falan yazıyordu, benim arabada Bluetooth müzik oynatıcı ve ayrıca teypte Bluetooth konuşma var ikisine aynı anda bazen bağlanıyor bazen hiçbirine bağlanıyordu bakalım o durum çözülecek mi...

Bende kullanıyorum bu özelliği ve hiç hata felan yoktu, bir değişiklik göremedim sürüm notlarında başka neler var acaba ona bakmak lazım.
  • rehberde kayıtlı numaralar da arayanın ismi gözükmüyor sadece numara olarak çıkıyor çözümünü bilen varmı

• 
Sayfa: önceki 356357358359360
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.