Şimdi Ara

Asus ZenFone 2 Laser [ANA KONU] (357. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.266
Cevap
59
Favori
229.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 355356357358359
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu root yapma ve rom atma olayını anlatabilecek bir babayiğit bekliyorum.simdiden tşk .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önceki mesajlarımı incelerseniz kurulumu detaylı bir şekilde anlattım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ibrahim694

Önceki mesajlarımı incelerseniz kurulumu detaylı bir şekilde anlattım.

banada gönderir misiniz
  • bir önceki sayfalarda stock rom 5.0.2 indirdim kurdum fakat şimdi unfortunately theprocess amdroid process media has stopped diye bildirim geldi ve telefon kendi kendine yeniden başlayıp uyarıyı veriyor acil yardım lütfen
  • _Khal Drogo_ kullanıcısına yanıt
    6.0.1 e geçince kasmalar başladı bende de . boştayken durum çubuğunu yukarıdan indirirken bile bir kasıntı oluyor. navigasyon ise ilk sürümden beri berbat. Takıla takıla gidiyor, kayboluyor.
  • _Khal Drogo_ kullanıcısına yanıt
    Neyse, böyle olmayacak. Bugün video çekmeyi deneyeceğim.
  • Bir daha kesinlikle Asus almam. Bir değişiklik olsun diye Samsung'dan Asus'a geçmiştim ama bir sonraki telefonum tekrar Samsung olacak.
    Bu ekranın ışığı nedir arkadaş ya aşırı parlak, en düşük seviyesi bile gözü yoruyor bazen. GPS zaten berbat, bulunduğun konumu düzgün göstermiyor.
  • quote:

Yapmaya çalışırken yani rom yuklemeye, telefonsuz kaldim. Simdi rootlu fastboot siyah modda kalan ve açılmayan bir Asus ze500 kl var.Fastbbot siyah modda ve normal açılışta Asus logosunda Sanırım brick dedikleri olay oldu.. ne yapmalıyım sizce acil yardım bekliyorum sizlerden.tşk..

Asus ZenFone 2 Laser [ANA KONU]

• Hocam bu hafta yazılı haftasındayım. Kısaca özet geçeyim. Stock ROM indirin ve SD karta atıp cihazı Recovery'de çalıştırın. Apply update from SD'ye girip dosyayı bulun ve kurun.

• quote:

Hocam bu hafta yazılı haftasındayım. Kısaca özet geçeyim. Stock ROM indirin ve SD karta atıp cihazı Recovery'de çalıştırın. Apply update from SD'ye girip dosyayı bulun ve kurun.

Allah kolaylıklar versin kardeşim..260 adet sınav ile 4 yıllık üniv. 4 senede bitirdik 15 sene evvel. Öncesini saymıyorum bile bilirim sınav haftasını :) recovery nasıl gireceim açmıyor ki kardeş.. Sadece bu ekran ve birde açılışta kalan asus ekranı var..Tuşlarla girmiyor..
  • Hocam idarelik bir telefonunuz var ise onu kullanın ben anlatana kadar. Bulursanız internetten kendiniz yapın, fakat telefonculara oara kaptırmayın. Yarın matematik, Perşembe Edebiyat ve Cuma günü biyoliji var. İlk bulduğum fırsatta detaylı bir şekilde yazacağım. İyi dilekleriniz için teşekkürler.

• ZE550KL (5.5") Telefonum var yeniden başlatınca asus logosuna kadar gelip donuyor ve sürekl, yeniden başlatıp döngüye giriyor, bu işlem bazen yarım saat bazen 2dk sürüyor ve zorla açılıyor telefon. Bazen açıldığında sıfırlanmış oluyor. Cihazı yeniden başlatmaya korkar oldum. Bu sorun neyden kaynaklanıyor olabilir bilen birisi var mı?
  • Geçen gün n11 üzerinden 5.5 inçlik asus için arka kapak aldım uyumlu çıkmadı iade ettim, var mı daha önce 5.5 inç için bir satıcıdan arka kapak alan?
  • ergoben E kullanıcısına yanıt
    Tam komutları hatırlamıyorum ancak kurulumu basitçe anlatabilirim. adb tools, twrp nin en güncel versiyonunu ve sanırım istediğiniz romu indirin. Fastbot ekranındaysanız bilgisayardan cihazın yazılımı ve recovery yi silin. sonra twrpyi yükleyin ve geri kalan işlemler için cihazı recovery menüsüne ulaşarak halledebilirsiniz.

Yani kısaca cihazın içini komple boşaltıp önce recovery (bios gibi düşünülebilir) yüklenicek ve sonra buradan da yazılım yüklenicek.

Ben bugün itibariyle Xiaomi Mi 6 ya terfi ettim. Aranızdan ayrılıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ergoben

quote:

Yapmaya çalışırken yani rom yuklemeye, telefonsuz kaldim. Simdi rootlu fastboot siyah modda kalan ve açılmayan bir Asus ze500 kl var.Fastbbot siyah modda ve normal açılışta Asus logosunda Sanırım brick dedikleri olay oldu.. ne yapmalıyım sizce acil yardım bekliyorum sizlerden.tşk..

Asus ZenFone 2 Laser [ANA KONU]

Arkadaşlar basit bir telefoncuya verdim o da yapamadı. Bootloader kilidi açık olmadığından yapamadıklarını söyledi. Ben inanıyorum ki bunu burada yapabilecek birileri mutlaka vardır. Sorma ksitediğim gerçekten bu ekran da iken yeniden rom yükleme veya komut göndermek için bootloader açık mı olmalı?

• Hocam yaptiginiz adimlari yazin da yardimci olmaya calisayim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Obscenity

Hocam yaptiginiz adimlari yazin da yardimci olmaya calisayim.

Saol dostum. Walla ne yaptığımız tam hatırlamıyorum adb driver ile komut falan yazıp recovery açmaya çalışıyordum acemice. ximu rom yükleme için. Komutlar girerken tam acemice dedim ya bir anda açılmaz oldu. Ama bütün işlemleri fastboot da iken yaptım komut ile birkaç zip dosyası attım olur diye sonra açılamadı. Yardımların için teşekkür ederim şimdiden..:)
  • ergoben E kullanıcısına yanıt
    özel mesaj ile tek tek anlattım. oradan devam ederiz
  • Telefonun arka kamera ve flaşı çalışmıyor ne yapmaliyim

• İyi günler sevgili Asus Kullanıcıları. Kılıfım eskiğidi için yeni kılıf alacağım bir takım sorularım var. Alttaki kılıftan alırsam eğer, kapağı serte benziyor arkaya almakta zorluk çeker miyim ve mıknatıslı olduğu için bir zararı olur mu ?

https://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/asus-zenfone-2-laser-kilif-60inc-ze601kl-uyku-modlu-pencereli-P159961297

Eskiyen kılıfım ise bu üstteki olmaz ise yine bundan alacağım 9 ay dayandı bana siyah rengi. Hem standlı hem de kapağı yumuşak kullanması rahat oluyor. Görünümü de şık duruyor düz siyah.

https://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/asus-zenfone-2-laser-6-kilif-siyah-ze601kl-ze600kl-uyku-modlu-P108723239

• 
Sayfa: önceki 355356357358359
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.