Şimdi Ara

Asus ZenFone 2 Laser [ANA KONU] (356. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.266
Cevap
59
Favori
229.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 354355356357358
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben donanımsal bir sorun diye düşünüyorum. Çünkü yazılım değiştirdiğiniz halde devam ediyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam sorununuz donanımsal.Asuslarda rastlanıyor bu soruna,servise yollarsanız eğer ekran değişecektir

• quote:

Orijinalden alıntı: Yalnız Yolcu

Hocam sorununuz donanımsal.Asuslarda rastlanıyor bu soruna,servise yollarsanız eğer ekran değişecektir

Elimde iki tane var onun var cami çatlak degistirsem olur mu cam yapiskanmi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: ergoben

quote:

Orijinalden alıntı: Yalnız Yolcu

Hocam sorununuz donanımsal.Asuslarda rastlanıyor bu soruna,servise yollarsanız eğer ekran değişecektir

Elimde iki tane var onun var cami çatlak degistirsem olur mu cam yapiskanmi acaba?

Hocam o konuda bir bilgim yok maalesef

• Arkadasar bu telefonun desteklediği hafıza kartı nedir?

Telefonu 1 yıldır Annem kullanıyor ve ilk defa hafıza kartı ihtiyacı olmuş ve bana sormadan bi telefoncudan gidip hafıza kartı almış. Toshiba Micro Sdhc sanırım. 16 Gb. Kutusu yok.

Ve bu hafıza kartınıda temassızlık var. Bu hata karttan olabilir mi? Ya da bu temassızlık sorunu sizlerde var mı?

Diyelim hafıza kart yuvası sorunluysa çözümü nedir? Tamir ettirilebilir mi?

Yardımlarınızı bekliyorum.
  • Tuykil T kullanıcısına yanıt
    Sitesinde 128 gb'a kadar micro sd desteklediği yazıyor.Ben 32 gb'lık kullanıyorum.
  • Arkadaşlar 2 yıldır Asus ZE 500KL modelini kullanıyorum. Şimdiye kadar navigasyonundan hiç verim alamadım. Garanti de yeni bitti fırsat bulup gönderemedim. Haritada seyir halindeyken takıla takıla ilerliyor. Hatta bazen durduk yere gps sinyali kayboluyor. Şehir merkezinde veya dışında 4g tam çektiği yerlerde bile durum aynı. Arkadan takip ediyor. Farklı programlar denedim aynı. Var mı bilgisi olan ya da aynı problemi yaşayan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HawrecT

Arkadaşlar 2 yıldır Asus ZE 500KL modelini kullanıyorum. Şimdiye kadar navigasyonundan hiç verim alamadım. Garanti de yeni bitti fırsat bulup gönderemedim. Haritada seyir halindeyken takıla takıla ilerliyor. Hatta bazen durduk yere gps sinyali kayboluyor. Şehir merkezinde veya dışında 4g tam çektiği yerlerde bile durum aynı. Arkadan takip ediyor. Farklı programlar denedim aynı. Var mı bilgisi olan ya da aynı problemi yaşayan?

Bendeki aynı model o da aynı. GPS pek bir verimsiz..harita uygulaması ni kullanıyorum sadece ama o bile arada gidiyor

• ergoben E kullanıcısına yanıt
    Yazılımsal olarak iyileştirmenin bir yöntemi var mı acaba yoksa gps cihazı mı bozuk veya kalitesiz? Bu seri tüm asuslarda böyle midir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1411190/04bc742d-4ced-4b6b-938e-434c40bea610.jpg

arkadaşlar ze500kl için güncelleme gelmiş. öylesine gireyim bakayım dedim.
    ama telefondan denetleme yaptım çıkmadı.
    bu jp nedir? ben bunu indirip telefona atsam bi sorun olur mu? ben ww yazanları indirip kuruyordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Obscenity -- 30 Aralık 2017; 2:32:20 >
  • SKU'su farklı olduğu için biz kullanamayız. Fakat SKU nedir, bir bilgim yok.

• arkadaşlar iyi günler. annemde 5.5 inçlik model babamda 5 inçlik model var. 5.5 lik modelde sistem güncellemeleri otomatik olarak geliyor ve sorunsuz bir şekilde yükleniyor ama 5 lik modelde sistem güncellemelerini otomatik olarak bulmuyor (güncellemeleri denetle dememe rağmen bulmuyor) yani güncelleme gelmemiş gibi görünüyor. aynı durumu yaşayan ya da çözümünü bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ibrahim694

Selamlar. Uzun araştırmalarım sonucunda bana en uygun ROM olarak AICP 12.1'i (Android Ice Cold Project) seçtim. Bugün telefon şarj olduktan sonra atacağım. Bende gece bataryanın kendi kendine gitme sorunu mevcut. Garanti batarya gönderip beni başından savdı. Aynı sorun yine var. ROM yüklememin ilk sebebi budur. 2. sebep ise ASUS'un bizi unutması. ASUS abimiz 5" modele güncelleme vermeyeli aylar oldu. En küçük güvenlik açığında sap gibi ortada kalacağız. Nightly (her gece) güncelleme alan bir ROM kuracağım. Neden LineageOS veya RR kurmuyorum ? LineageOS'da Battery Drain denilen şarj boşalması hatası mevcut imiş. RR de zaten LineageOS tabanlı olduğu için LineageOS'taki tüm hatalar RR de de mevcut. Öğlene doğru yüklemeye başlayacağım. İstek olursa yükleme videosu (5" model için) çekmeyi düşünüyorum. Yararlı bir içerik olur hem de. Artılarını ve eksilerini akşama doğru yazmayı düşünüyorum. Memnun kalmazsam Stock 5.0.2 kuracağım. İyi günler herkese.

kardeşim nasıl oldu durum

• Ya arkadaşlar 5. inch lik modelini kullanıyorum android 6.0.1 de şu anda artık beni deli etmeye başladı uygulamalar günccelleme alamıyor hafıza dolu snapchat deli gibi kasıyor oyun fln oynamıyorum zaten uygulamaları aralıksız 2 3 saat kullanınca sarjjı bitiyor bu kasmaların ve sarj süresini uzatmak için başka bir rom mu yuklesem yoksa stock rom android 5 e geri mi dönsem arkadaşlar acil yardım edin birde telefonun yandex olsun google map de navigasyon berbat hareket halindeyken takılatakıla gösteriyor lütfen yardım cı olun yeni telefon alabilme gücümde yok
  • 3 haftaya yakındır XenonHD ROM kullanıyorum. Pil ve performans bakımından dengeli. En az 4.30 saat ekran süresi alabiliyorum. Performanstan da düşmüyor. Küçük küçük özelleştirmeler de mevcut. Önerim budur.
  • _Khal Drogo_ kullanıcısına yanıt
    Hocam 6.0.1 deyim, depolama-performans konusunda hicbir sikintim yok.

Ama gps gercekten delirtiyor adami. Kullanilmiyor srfsz

Yerim sabitken, telefonda elimde sabitken kafasina göre mavi nokta yer degistiriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ibrahim694

3 haftaya yakındır XenonHD ROM kullanıyorum. Pil ve performans bakımından dengeli. En az 4.30 saat ekran süresi alabiliyorum. Performanstan da düşmüyor. Küçük küçük özelleştirmeler de mevcut. Önerim budur.

Rom türkçe dil desteği var mı birde sizce rom android 5.0 stck rom dan daha mı iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Obscenity

Hocam 6.0.1 deyim, depolama-performans konusunda hicbir sikintim yok.

Ama gps gercekten delirtiyor adami. Kullanilmiyor srfsz

Yerim sabitken, telefonda elimde sabitken kafasina göre mavi nokta yer degistiriyor.

Geçenlerde ilk defa navigasyona ihtiyacım düştü şehir dışına seyahat edicektim kullandığım iki navigasyon programı da takılıyor hareket halindeyken 600 700 metrede bir hareket ediyor yeri saçma sapan sapıyor fln herkesin mi böyle çözemedim
    Evet, Türkçe desteği mevcut. Stock ROM'a göre aşırı iyi diyebilirim.
    Benimde navigasyona ihtiyacim oldu ama bozuk mudur nedir. O mavi ok hareket etmiyor rota üzerinde.

Lenovo k5 note var babamda mesela o gün onunla ihtiyacimizi giderdik. Sorunsuz calisti, sorunsuz götürdü.

Ucuz etin yahnisi mi artik :-)

• 
Sayfa: önceki 354355356357358
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.