Şimdi Ara

Asus ZenFone 2 gelecek ay satışa çıkıyor (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
1
Favori
1.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Asus'u bırak Çinlilere bak diyorum ben, şu Çinliler gelse de piyasa da fiyatlar bi alt üst olsa, o zaman Zenfone'u da daha ucuza alma ihtimalimiz var ayrıca.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok geç kaldı, duyurulduğunda uygun fiyattan girseydi ortalığı duman ederdi.

• Her ne kadar asusu en çok eleştiren kişilerden birisi olsam da diğer firmaların amiral gemileri ile yapılan karşılaştırma da multitasking konusunda çok başarılı.
  • Sanirim erkenden GM 4G aldigima pisman ettirmeyecek Asus. Fakat hala bu cihazi bekleyen arkadaslarim var umarim uygun fiyatla cikar.

• zahmet etmişler... 6 ay sonra satışa sunsan ne olur sunmasan ne olur... geçmiş olsun artık

• quote:

Orijinalden alıntı: cos37

quote:

Orijinalden alıntı: psicik96

2 GB Bellek - Intel Z3560 - FULL HD ve 16 gb depolama versyonu 1000 liradan girerse çerez gibi gidicektir ..

Dedigin konfigurasyonda 720p ekran secenegi var yalnizca bildigim kadariyla

hayır ikisi de var. full hd de var 720p de.
  • Muhtemelen en düşük ve kırpılmış versiyonu satacaklar, fiyatı 800 üstü olacak. 4GB olan model muhtemelen 1200 TL üstü olacak.

• Performans anlamında kendinden nerdeyse bin lira civarı daha pahalı olan telefonları bir cok kulvarda tokatlıyor .4GB ram işe yaramıyor ,intel işlemci söyle böyle diyenler acaba asagıdaki videolara ne ile izah edecek merak ediyorum

]

]]

Aralarında büyük fiyat ucurumu olan diğer amiral gemi telefonlara kıyasla ekranı daha az parlak ,kamera yine onlara göre biraz daha düşük ama kötü degil.Performans olarak diğerlerinden farkı yok hatta bircok kulvarda eziyor.Eee onlara görede yüzlerce lira daha ucuz oldugu gerceginide göz önünde bulundurunca ,yani bu telefonu fiyat aralıgına göre degerlendirirseniz kesinlikle tam bir flagship ,tam bir F\P ürünü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seylem -- 1 Haziran 2015; 12:34:00 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cos37

quote:

Orijinalden alıntı: psicik962 GB Bellek - Intel Z3560 - FULL HD ve 16 gb depolama versyonu 1000 liradan girerse çerez gibi gidicektir ..
    Dedigin konfigurasyonda 720p ekran secenegi var yalnizca bildigim kadariyla

4GB RAM taşıyan versiyonda Intel Atom Z3580 yongaseti yer alırken, 2GB RAM taşıyan versiyonda Atom Z3560 yongaseti yer alıyor. 5.5 inçlik Full HD ekrana sahip versiyonlarda 16GB/32GB/64GB depolama seçenekleri yer alıyor.

• 1000 liranin altinda cikarsa her sekil satar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheAtom

Onun yerine söz verdiği zenfone 4,5,6'ya lollipop versin. Nisan dediler haziran oldu. Bari şu tarih diye bi açıklama yapsınlar

Verirler benim me 372 cg vereli bir ay oldu o telefonlarada gelir.

Asus yazılım konuusnda çok iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: B.H.R.17

quote:

Orijinalden alıntı: TheAtom Onun yerine söz verdiği zenfone 4,5,6ya lollipop versin. Nisan dediler haziran oldu. Bari şu tarih diye bi açıklama yapsınlar
    Verirler benim me 372 cg vereli bir ay oldu o telefonlarada gelir. Asus yazılım konuusnda çok iyi.

zenfone 4 ve 6 ya lolipop geleli baya oldu.
    zenfone 5 isi dün geceden beri lolipopu destekliyor.asusun sitesinden indirebilirsin

• Eğer 4 gb modeli 1.000 TL yi 1 tl geçerse almanızı tavsiye etmem. Düşünün Z3 Compact gibi performans canavarı ve işçiliği yüksek bir telefon 1250 tl alınıyor, G3 1100 TL'ye kadar geriledi nerdeyse... Bu telefonları kendimize referans alırsak Zenfone 2 nin 1000 tl üzeri satılması hayal kırıklığı olur açık net.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V2 -- 1 Haziran 2015; 14:48:35 >
  • erkencilerr
  • quote:

Orijinalden alıntı: doctor_bey

Asus'u bırak Çinlilere bak diyorum ben, şu Çinliler gelse de piyasa da fiyatlar bi alt üst olsa, o zaman Zenfone'u da daha ucuza alma ihtimalimiz var ayrıca.

Lenovo geldi bi guzel kazik guya cinli, fiyatlari dusurecekti. Huawei de geldi, pek ragbet yok. Meizu geldi iddiali fiyatlarla. Gelmeyen bi xiaomi kaldi buyuk cinlilerden.

• Hocam tutturamıyorlar ki dediğiniz gibi, meizu bile çok müthiş değil, ama birileri ağırlığını koysa fiyatlar düşer elbet, rekabet için düşürmek zorunda kalırlar

• 999 tlden ciksin hemen alicam ki muhtemelen dedigim fiyattan cikicak

• valla bunu nisanda almayı çok istiyordum artık bekle gör diyorum bekle bekle nereye kadar?

• Acele etti Asus. ZF 3le beraber gelseydi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kuşlara Fısıldayan Adam

Hala 1400/1600 liranın altında, Asus Zenfone 2 4 GB Ram 32 yada 64 gb hafızalı alabileceğini düşünen saftirikler var mı?

Asus Zenfone 2, 2 gb ram 16 gb hafıza modeli 1100-1200 liradan satılacak

Hayırdır kardeş vahiy mi geldi?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.