Şimdi Ara

Asus Servisiyle İmtihanım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ayın 5'inde "Asus va327H" ürünümü servise gönderdim hafif bulutlanmalar vardı ve bazı bölgelerde pikseller sönükleşmeye başlamıştı.

(Resimdeki gibi köşelerden ışık sızması kesinlikle yoktu.)

Garanti bitmeden bir gösterim sonrasında başıma bela olmasın dedim yolladım resimdeki gibi ürünü geri yolladılar.

Servis merkezinde kontrol edemedim akşam evde taktım resimdeki sahneyle karşılaştım

17 kasımda aldığım monitörü 18 kasımda geri servise verdim. 27 Kasımda ürün hazır dendi.

Gittik Aynı panel köşelerden ışık sızar şekilde vermeye uğraşıyor.

Garantisi 25'inde bitti. Teslim alsam elimde kalacak diye teslim almadım ve bu şekilde de almayacağımı söyledim.

Autocad-photoshop çalıştırıyorum günün %80 inde ikisinin de arka planı siyah...

Şimdi bu resimdeki durum benim kuruntum, ürün on numara beş yıldız mı yoksa üründe bir sorun mu var sizce?

Asus Servisiyle İmtihanım

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-86G53N200

Bu mesaj silindi.

Attım oraya da hocam. Güzel güzel anlattım bakalım nolucak

• Şimdi sıfır ürün almıyorum fakat eskiden 2 kere Asus sıfır cihaz almıştım.2 sindede sorun yaşamaştım kendi imkanımla yaptırmıştım.
    Zaten ülkede herşey gereksiz pahalı o kadar para veriyorsun kendinden kısıp üstüne en ufak sorunda garanti alamama sinir edici bir durum...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzun süre sonra cevap olarak yazıyorum. Panel temin edilemedi ürüne ücret iadesi kararı çıktı. Servis biraz uğraştırdı müşteri hizmetleri yüzünden 3 kere boş yere servise gittim gittim geldim. Ama sonunda iade ettiler ücreti. Traji komik tarafı asus monitörlerin fiyatı 3,000 tl den başlıyor. Üstüne askerden 3-5 koyup ucuz bişiler bakıcaz yapacak bişi yok.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.