Şimdi Ara

MSİ vs ASUS [SERVİS]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar karşılaştırma biçimi biraz saçma gelebilir ama sizce hangisinin servisi daha iyi
    (iki model arasında kaldım özellikleri ve fiyatı benzer fakat birinde karar vermek lazım)

• Modelleri de belirtirseniz daha çok yardımcı olunabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ArrowDH

quote:

Orijinalden alıntı: ordeniz

Modelleri de belirtirseniz daha çok yardımcı olunabilir.

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-g550jk-core-i7-4700hq-340ghz-16-gb-1tb-156-4gb-w8-notebook.html

http://www.vatanbilgisayar.com/msi-ge60-apache-core-i7-4710hq-25ghz-16gb-1tb-156-2gb-w81-notebook.html

Evet ben de bu iki modeli inceledim, kararsız kalmakta haklısınız diyebilirim. ancak ben şu anda 4 yıllık bir Asus Laptop kullanıcısı olarak Asus a biraz daha sıcak bakabilirim. Ya da ikisi arasındaki en küçük detayları da gözden geçiririm. İşte kaç usb 3 girişi var,batarya kaç watt kaç hücreli, kasa kalitesi nasıl vb.Ama inanın Asus servisini hiç bilmiyorum çünkü hiç işim düşmedi.

• quote:

quote:

quote:

Modelleri de belirtirseniz daha çok yardımcı olunabilir.

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-g550jk-core-i7-4700hq-340ghz-16-gb-1tb-156-4gb-w8-notebook.html

http://www.vatanbilgisayar.com/msi-ge60-apache-core-i7-4710hq-25ghz-16gb-1tb-156-2gb-w81-notebook.html

Evet ben de bu iki modeli inceledim, kararsız kalmakta haklısınız diyebilirim. ancak ben şu anda 4 yıllık bir Asus Laptop kullanıcısı olarak Asus a biraz daha sıcak bakabilirim. Ya da ikisi arasındaki en küçük detayları da gözden geçiririm. İşte kaç usb 3 girişi var,batarya kaç watt kaç hücreli, kasa kalitesi nasıl vb.Ama inanın Asus servisini hiç bilmiyorum çünkü hiç işim düşmedi.

4 sene boyunca başın ağrıdı mı yani asus servisinden sıkıntın var mı

• ArrowDH A kullanıcısına yanıt
    İşte onu diyorum,alet hiç arızalanmadı ki.Hala taş gibi, servis yüzü göstermedi bana.

• quote:

İşte onu diyorum,alet hiç arızalanmadı ki.Hala taş gibi, servis yüzü göstermedi bana.

işte bu önemli taş olması iyi asus bundan önemli
  • 2014 ün haziranında o ge60 ı aldım vatandan ve fiyat yine 3500 tl idi. Şuan tam bir yıl geçmiş ve fiyat aynı. Teknoloji yıllar gecince ucuzlarda bizde öyle olmuyor. İphonelar gibi aylar önce 1700 e aldıgım 5s şuan 2 bin tl. Allah sonumuzu hayretsin. Bunun bir tık üstü afrika ülkelerine yığılan eski pc ler sanırım. Ne kadar gidecek arge yatırımı olmadan bu ülke acaba.

• quote:

arkadaşlar karşılaştırma biçimi biraz saçma gelebilir ama sizce hangisinin servisi daha iyi
    (iki model arasında kaldım özellikleri ve fiyatı benzer fakat birinde karar vermek lazım)

Uzun süredir MSI GE60 kullanıyorum. Teknik servise bir kez işim düştü, çok yardımcı oldular ve sorunu kısa sürede çözdüler. Bende MSI'ı öneririm. Asus, anakart ve ekran kartı tarafında teknik servis olarak forumdan çok şikayet alıyor. Dizüstü tarafı nasıldır bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Draker

quote:

arkadaşlar karşılaştırma biçimi biraz saçma gelebilir ama sizce hangisinin servisi daha iyi

Uzun süredir MSI GE60 kullanıyorum. Teknik servise bir kez işim düştü, çok yardımcı oldular ve sorunu kısa sürede çözdüler. Bende MSI'ı öneririm. Asus, anakart ve ekran kartı tarafında teknik servis olarak forumdan çok şikayet alıyor. Dizüstü tarafı nasıldır bilmiyorum.

Cevabın için saol ama asus g550jk aldım kardeş

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.