Şimdi Ara

ASUS - Republic Of Gamers Anakart Kullanıcıları Kulübü (187. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.047
Cevap
31
Favori
135.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bayadır buraya bakmıyordum Maxımus Ranger vıı alanlar olmuş bendensiniz beyler herkesin pc leri canavar olduğuna göre artık pc leri kapıştırmanın zamanı geldi herkesde varsa videodaki oyunun fps değerlerini paylaşsın yada çeksin benim gibi youtube da şuana kadar benden fazla alan FPS görmedim bu oyunda varsa şekliniz beklerim

• bu arada yeni katılan arkadaşlara ROG ailesine hoşgeldiniz
  • TimsaH_X kullanıcısına yanıt
    Su an tek gtx770'le zor biraz o sekiller:)
    Askerden donunce 2x690 yada 2x980 ile pistlerde olucam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Parashout kullanıcısına yanıt
    sen bence en güzeli 2x 970 al hem uygun fiyat olarak ama aklınızda olsun ben GTX 760X2 MARS ekrna kartımı satıyorum
  •  ASUS - Republic Of Gamers Anakart Kullanıcıları Kulübü
  • Teknik servis değişmiş mail göndermişler. Çizgi elektronik teknik servisini çok beğeniyordum hiç hoşlanmadım bu durumdan. Artık asus ürünü almam sanırım kullandıklarım son olur.
  • arkadaşlar, bios'tan XMP mi ne ayarı var onu aktifleştirsem yapmam gerek bir ayar var mı? sıkıntı yaşar mıyım hiç?
  • boogiee90 kullanıcısına yanıt
    Xmp o.c. profiliyle alakalı diye biliyorum. Bilgisayarin stabil calisiyorsa ve performansindan memnunsan kurcalama hic...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Parashout -- 16 Ekim 2014; 22:30:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Parashout

Xmp o.c. profiliyle alakalı diye biliyorum. Bilgisayarin stabil calisiyorsa ve performansindan memnunsan kurcalama hic...

memnunum da açsam ne olacak merak ettim. ram'i 2133 aldım 1600'de kullanıyorum. xmp'yi açarsam OC ayarları da yapmam mı gerekir? işlemcide vs. bir de intel işlemcileri 1333 ve 1600 mhz destekliyor. ben sadece ram frekansını artırsam bi etkisi olur mu?
  • boogiee90 kullanıcısına yanıt
    Dedigin islem icin xmp acarsan faydasi olur. Xmp bunun icin zaten daha guvenli daha stabil falan filan. Ama mhz ayarinin 2133 1600 olusunu kullanimda pek hissetmezsin. Performans testinde gorebilirsin belki. Bu arada ramine o.c. yapmani tavsiye etmem... mavi ekranlarin %80i ram'den kaynaklanir. Mhz degeri neyse ram frequency ayarini otomatige al ya da mhzsi neyse manual olarak gir kullan keyfine bak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Parashout -- 16 Ekim 2014; 22:47:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Parashout

Dedigin islem icin xmp acarsan faydasi olur. Xmp bunun icin zaten daha guvenli daha stabil falan filan. Ama mhz ayarinin 2133 1600 olusunu kullanimda pek hissetmezsin. Performans testinde gorebilirsin belki. Bu arada ramine o.c. yapmani tavsiye etmem... mavi ekranlarin %80i ram'den kaynaklanir. Mhz degeri neyse ram frequency ayarini otomatige al ya da mhzsi neyse manual olarak gir kullan keyfine bak...

teşekkürler hocam cevap için. xmp'yi açtım dün denemek için daha bir şey olmadı bakalım :)
  • Maximus Formula VII .. ekleyelim hocam

ASUS - Republic Of Gamers Anakart Kullanıcıları Kulübü
  • r4e. arızalandı çizgi de iade ye aldı anakartı şimdi vatandan gidip black edition alıcam ama fatura kayıp sıkıntı çıkarırlarmı merak ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yimust

Pil ilk iki pci slotunun arasında. Armor geçmeli yada vidalidir. Youtube da videoları var. Bir dene büyük ihtimal sorun süzülür

Yeni pil alıp taktım ancak güç kaynağını kapatırsam yada elektrik kesintisi olursa bios yine sıfırlanıyor,sıkıntı ney çözemedim bios update ile ilgilimi acaba? ben hiç bios update uygulamadım bu arada?
  • DARTH_BLACK kullanıcısına yanıt
    Kurşun kalem silgisi ile pilin temas ettiği noktaları dikkatlice bastırmadan silip deneyin. Hala sorun devam ediyorsa güncel bios varmı ona bakın. Bunlarda olmuyorsa servise gitmekten başka çareniz yok.
  • Arkadaslar yeni sistem kurdum anakart ranger. Eski sistemdeki zp yuklu hdd vardi her acilista bios ekraninda kaliyor ne olabilir sorun.
    Bios pilini de cikarip bekledim tekrar baslattim ama duzelmedi

• istanbul içi bios ayarlarımı yapabilecek ücretli birini arıyorum ama işini iyi bilmesi lazım extreme ayarlar lütfen pm ; asus rog rampage 4
  • quote:

Orijinalden alıntı: KcRasco

Arkadaslar yeni sistem kurdum anakart ranger. Eski sistemdeki zp yuklu hdd vardi her acilista bios ekraninda kaliyor ne olabilir sorun.
    Bios pilini de cikarip bekledim tekrar baslattim ama duzelmedi

çözdüm.. beni de yazın z97 ranger'la
  • Appdre kullanıcısına yanıt
    Kullandığınız sisteme göre çok tezat bir mesaj olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yimust

Kullandığınız sisteme göre çok tezat bir mesaj olmuş.

Kullanamiyorum sistemi suan anakartta bir sorunum var

• 
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.