Şimdi Ara

ASUS - Republic Of Gamers Anakart Kullanıcıları Kulübü (186. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.048
Cevap
31
Favori
135.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Asus güzel bir tercih kesinlikle. G75 serilerine yönelebilirsiniz. Performansı g750ye göre düşük evet ama fiyatı da düşük... Sorun fiyatsa monster marka laptopları da gözardı etmemek gerek diye düşünüyorum...
  • Parashout kullanıcısına yanıt
    istanbulbilişimden başka yerde bulamadım hocam o yüzden. Benim için şekli çok önemli bilgisayarın monster lar o yüzden pek hoşuma gitmiyor :) bildiğiniz bir yer var mı satan asus u ?
  • Ekleyin benide Asus vazgeçilmezim
  • scoutch S kullanıcısına yanıt
    İzmirde tekmar ve olbim'e bakabilirsin.
  • Sıfırdan uefi win8.1 kurdum.
    Bios'u güncelledim, diğer ayarlar ile oynamadım
    Son durum aşağıda
     ASUS - Republic Of Gamers Anakart Kullanıcıları Kulübü
  • hoper01 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam
  • Ardakaşlar Maximus VII Hero sahibiyim. Orjinal Mosfet soğutucusuna ihtiyacım var. Nasıl temin edebilirim?
  • Ben de ASUS Maximus VI Extreme'den Maximus VII Formula'ya terfi ettim (eski kartım satılıktır, 1 yıldan fazla garantisi var. Aklınızda bulunsun :)) Hadi bakalım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CyBeRaY -- 29 Eylül 2014; 1:39:48 >
  • CyBeRaY C kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun bendensin sende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Parashout -- 29 Eylül 2014; 2:24:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CyBeRaY

Ben de ASUS Maximus VI Extreme'den Maximus VII Formula'ya terfi ettim (eski kartım satılıktır, 1 yıldan fazla garantisi var. Aklınızda bulunsun :)) Hadi bakalım...

Hayırlı olsun dostum. Bende Maximus VII Extreme bekliyorum. VI Satarım heralde... kaça satıor sunzu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: TaymekHoldem

quote:

Orijinalden alıntı: CyBeRaY

Ben de ASUS Maximus VI Extreme'den Maximus VII Formula'ya terfi ettim (eski kartım satılıktır, 1 yıldan fazla garantisi var. Aklınızda bulunsun :)) Hadi bakalım...

Hayırlı olsun dostum. Bende Maximus VII Extreme bekliyorum. VI Satarım heralde... kaça satıor sunzu ?

Ben de bekleyecektim ama yabancı bir forumda VII Extreme adlı bir model çıkmayacağını okudum. O yüzden Formula aldım zaten. Bilmem ki. Kartın daha 1 yıl garantisi var, çıkarıp kutusuna koydum. Yatıyor öyle boş boş. Sıfırı şu an 1300 civarı, ben 900-800 civarı iyi bir fiyattır diye düşünüyorum. Tertemiz kart.

• Arkadaşlar aranızda Iphone'den Wifi Go uygulamasını kullanan var mı? Güncelleme gelene kadar normal girip çıkıyordum bilgisayara telefondan dosya gönderme falan fakat telefondaki uygulamaya güncelleme geldikten sonra bağlanırkan. Bilgisayardaki versiyonu yükseltin falan diyor ama bilgisayardaki de son versiyon AiSuite ne veriyorsa onu güncelliyoruz zaten niye böyle yapıyor anlamadım.
  • Arkadaşlar merhaba.
    Elimde i7 işlemcili 16 gb ramli Maximus VII Formula anakartım var ancak makine elektrikler kesildikden sonra sistem hep biosu sıfırlıyor.Ben fabrikasyon ayarlardan devam ediyorum,şimdilik oc olayına girmedim ancak bu sorun hep böyle ve her kapanışda saat gir,ayar gir yapmakdan sıkıldım acaba ne tür bir problem yaşıyorum?
  • DARTH_BLACK kullanıcısına yanıt
    Bios pilini değiştirmeyi denediniz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yimust

Bios pilini değiştirmeyi denediniz mi?

anakart 7 aylık,bios pilini değiştirmedim,birde pil sanıyorum anakart korumasının altında onu nasıl sökeceğim?
    Pil ilk iki pci slotunun arasında. Armor geçmeli yada vidalidir. Youtube da videoları var. Bir dene büyük ihtimal sorun süzülür

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akşam bilgisayarı kapatıp sabah uyandığında açık bulan arkadaşlar var mı bi dernek kuralım bu nedir arkadaş ya çözemedim gitti şu işi
  • arkadaşlar biosunuzu güncellemeyin özellikle üst segment anakart kullanan arkadaşlara söylüyorum... Asus sabertooh veya asus maximus 7 formula için bios update yaptığımda ikisi de saçmaladı. Anakartın kendiyle gelen sürümü kullanın. Yok performans artcakmış da yok stabilite artcakmışta pehhhhhh bios update ten gelen performans artışı hiçbir ''BOKA'' yaramıyor. Benden söylemesi sevgili arkadaşlarım. Mavi ekransız günler diliyorum herkese.....
    Aynı problem bende de var sevgili dostum. bios ayarlarını, en son ayarını da yaptıktan sonra kaydet. Sıfırlandığında çok hızlı bir şekilde eski haline geliyor. Ben öyle kullanıyorum. Şİmdilik başka bir çözümüne rastlamadım. Onun sebebinin anakarttaki ve psu daki elektriği boşaltmaktan kaynaklandığını düşünüyorum. Şunu dene Diyelim ki elektrikler kesildi kapandı pc. Açma hemen. Bi yarım saat bekle. Ondan sonra aç. Aynı sorun devam ederse diğer dediğimi yaparsın moruk. Sen de bulursan çözüm veya çözümler yaz buraya anakartlarımız aynı....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Parashout -- 7 Ekim 2014; 23:24:13 >
  • Egemen|54| kullanıcısına yanıt
    Aygıt yöneticisinden usb aygıtlarınızın tek tek özelliklerine bakıp "Bu aygıtın Sistem bekleme durumundan uyandırmak izin ver" seçeneği işaretlimi bir bakın. Eğer işaretli ise iptal edin. Bir arkadaşta bu yol ile çözüm bulmuştuk.
  • 
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.