Şimdi Ara

ASUS - Republic Of Gamers Anakart Kullanıcıları Kulübü (188. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.048
Cevap
31
Favori
135.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 186187188189190
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Degerlı ustadlar ımzamdakı sıstemde 32gb ram olmasına ragmen 30.4 gorunuyor bunu nasıl duzeltebılırım?
    Tesekkurler.
  • master44 M kullanıcısına yanıt
    system pagefile falan vardır.1.6 GB ram ne işine yarıcaktı :]
  • selamlar arkadaslar benıde eklersınız :)

hemen katılıp ılk sorunumu soyleyım :) daha oncekı msi mpower anakartımda nettende fılm ızlesem 5+1 ses alabılıyordum

sımdı ıse net ustunden fılm ızlersem 2+1 alıyorum cok denedım ama 5+1 cıkıs alamıyorum

pc ye ındırırsem 5+1 cıkıs alabılıyorum cok ılgınc ve can sıkıcı :(
     ASUS - Republic Of Gamers Anakart Kullanıcıları Kulübü

• bu da sıstemın gunluk kullanım seklı

bıos dan sadece xmp ve 45x100 manuel voltaj da 1.180v verıp

fan hızlarını en sessız kalıcak sekılde ayarladıgım testtır

h105 pompası 1800 devırlerde kasa fanı ve h105 fanları mınımum sevıyede tutuldu sessızlıgı severım :)

corsair air540 whıte kasa kullanıyorum

all suıte ten fan hızlarını vs lerını gosterdım

ama hala 5+1 ses sorununu cozemedım :((

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dinçerseyfi -- 14 Kasım 2014; 5:54:53 >

• selam gençler askerliğimden sonra geri döndüm.

tabi maximus vi extreme ve maximus vi hero yu satıyorum,

almak isteyen varsa benden özele pme geçebilir.

yeni maximus vi gene ve maximus vi impact aldım

atxden micro atxe geçtim.

ayrıca crosshair v formula z yi de satıcam kasa olarak.
    corsair 380t ve 240 kullanıyorum.

atx ve micro atx için sormak isteyen özele gelebilir.
  • Maximus VII Formula için 2012 Bios'u deneyen oldu mu ?
  • All suite 3 win 7 ultimate kullanıyorum ama çalışmıyor program kurulmasında sorun yok ama daha sonra açmaya kalktıgımda makina tepki vermiyor.Yardımcı olacak var mı arkadaşlar ?
  • Arkadaslar rampage iv black edition un sata 3 leri gri miydi siyah mıydı çok abes bi soru oldu ama yardımınız icin tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sadecebirdost

All suite 3 win 7 ultimate kullanıyorum ama çalışmıyor program kurulmasında sorun yok ama daha sonra açmaya kalktıgımda makina tepki vermiyor.Yardımcı olacak var mı arkadaşlar ?

Pc acilsiginda anakartin uzerinde yazan hata kodu ekranina bak. Eger 30-40 yazilarindan birini goruyorsan normaldir. Eger a0 yaziyorsa ve hala goruyorsan programin icinde
    Uyumluluk gidericiyi kullan.
    30-40 demek pc nin uykudan uyanmada bazi programlari ve boot etmesi gerekenleri hatali okudugu anlamina gelir. Bu da benim de basima geldigi gibi al suite in calismamasina neden olur. Bunun tek cozumu pc yi tamamen kapatip gucu kesip tekrar acarak o hata kodunu almamak. Olayi farkli taraftan ele almis gibi olabilirim ama benim de basima geliyordu ve sebebi tamamen bu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: adilsefaersan

selam gençler askerliğimden sonra geri döndüm.

tabi maximus vi extreme ve maximus vi hero yu satıyorum,

almak isteyen varsa benden özele pme geçebilir.

yeni maximus vi gene ve maximus vi impact aldım

atxden micro atxe geçtim.

ayrıca crosshair v formula z yi de satıcam kasa olarak.
    corsair 380t ve 240 kullanıyorum.

atx ve micro atx için sormak isteyen özele gelebilir.

Tezkeren hayirli olsun. Ben de suan askerim 356. Kdy. :) umarim ben de askerden sonra boyle bir degisime gitmem. Cunku sistemimden memnunum :) ufak tefek sorunlar haric duzeltmeyi/guncellemeyi dusundugum birsey aslinda yok

• arkadaşlar pc'ye uefi kullanarak usb'den win7 64bit kurmak istiyorum usb'yi uefi olarak biçimlendirdim orda bir sıkıntı yok ama sıkıntı uefi olarak görmüyor usbYi sanırım biosdan uefi birden açmak gerekiyor nerden yapılıyor bilen veya fikri olan varmı?

teşekkürler..
  • yardım edebilecek biri yok mu?
  • Ve sonunda anakartımın veri yollarını yakmayı başardım ne mutlu bana

• İmzadaki sisteme göre düzel bir ana kart önerbilecek kimse var mı? X99 deluxe islemci ve ram i destekliyor mu bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hizir82 -- 27 Kasım 2014; 12:06:52 >
  • Arkadaşlar x79 chipset anakart satan var mı?
  • Slm arkadaşlar asus maxımus vıı impact tr de ne zaman satışa çıkar bilen varmı msi aldım geçen hafta sorun çıkardı verdim yenisini verdiler oda sorun çıkardı tövbe ettim msi ürünü almıcam diye beklediğim kart asusun bu modeli yıllardır asus kullanıyorum aslında ilk defa msi alayim dedim çok pişman oldum asus dan artık şaşmıcam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: _MuRoO_

Slm arkadaşlar asus maxımus vıı impact tr de ne zaman satışa çıkar bilen varmı msi aldım geçen hafta sorun çıkardı verdim yenisini verdiler oda sorun çıkardı tövbe ettim msi ürünü almıcam diye beklediğim kart asusun bu modeli yıllardır asus kullanıyorum aslında ilk defa msi alayim dedim çok pişman oldum asus dan artık şaşmıcam

Sana bozugu denk gelmis. Aslinda ben de tam tersi oldum. Msi kullandim asus a gectigim an dunyam karardi. Hem garanti hem malzemede sorun nedeniyle bir daha asus almam herhalde diyorum. Msi da ise durum anakartlar icin tam tersi bence. Cunku kronik hatalari yok en azindan. Tabi elektronik isi sans. Sana boyle denk gelmis bana da tam tersi.

• TorukMactoo kullanıcısına yanıt
    Ben yıllardır asus anakart kullandım hiç sorun yaşamadım mini kasalara heves ettim toplayım dedim asus z87 maxımus vı vardı almadım onu z97 msi alayim dedim sorunlu çıktı adamlar wifi aparatı yapmışlar emanet gibi elinde kalır montajı yaparken zaten msi biosunuda hiç sevmedim asus akar asusa devam z97 maxımus vıı impact modeli bugün amazonda satışa çıktı tr ye gelmesi 2 haftayı bulur tahminim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Wi-Fi Go'yu iPhone'den kullananlar var mı? Bu telefona gelen güncellemeden sonra artık bağlanamıyorum sürekli bilgisayardaki Wifi Go'yu üst sürüme yükseltin diyor fakat zaten en son çıkan yüklü var mı çare?
  • 
Sayfa: önceki 186187188189190
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.