Şimdi Ara

Asus N552VW Serisi | 6700 HQ / 960M GDDR5/ 128 SSD (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
754
Cevap
25
Favori
62.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar son zamanlarda Google Chrome aşırı takılıyor , bir türlü işlem yapamıyorum.Mesela sayfayı kaydırmak istediğimde takılıyor , ancak alt+tab yapınca sayfa kayıyor.Bir türlü bunun çözümünü bulamadım ne yapmam gerekir acaba bu sorunu yaşayan başka var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arm the Homeless

Arkadaşlar son zamanlarda Google Chrome aşırı takılıyor , bir türlü işlem yapamıyorum.Mesela sayfayı kaydırmak istediğimde takılıyor , ancak alt+tab yapınca sayfa kayıyor.Bir türlü bunun çözümünü bulamadım ne yapmam gerekir acaba bu sorunu yaşayan başka var mı ?

Hocam benzer bir sorunu bende yaşıyorum Autocad de pencere donuyor dediğiniz Alttab ile başka bir programa geçince normale dönüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gsad1905

Arkadaşlar sizce şu an fiyatı nasıl ?

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-n552vw-core-i7-6700hq-2-6ghz-16gb-1tb-256-ssd-15-6-gtx960m-4gb-w10-notebook.html

Bende bu konuda bi acıklama rica edecegim bu modelden memnun olan yada sorun yasayan var mıdır ?
  • Arkadaslar selamlar urunun 551 modelini i7+960M inceleme sansi buldum kasa kalitesi ve dizayn cok premium fakat forumda N serisinde genel bir mentese problemi var denmesi canimi sikiyor.Gecenlerde 3600 liraya buldum kampanyaliydi ama o fiyata i5 7300hq +1050 devreye giriyor yen nesil 10xx ekran kartlari ile mobil seri arasinda cok fark butce varsa 10xx tercih edilmeli deniyor sizinde fikirlerinizi almak istedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1000 serisi mevzusuna takılmayın .Eğer bu alette sorun yoksa alın. Kaliteli olsun gerekirse 9xx serisi olsun.

• Asus'un N serisinde sıkıntılar çok. Bu kadar para veriyorsanız ROG serisinden alın. Gümüş aliminyum serisinde bir sıkıntı var. Bir çok modelini kullandım. Ekranda sürekli hatalar alınıyor. Beyaz lekeler oluyor. Klavyesi de ilginç. Arka aydınlatmayı açtığınızda klavye hiç görünmüyor. :D Tuş kenarlarından ışık fışkırıyor. Beceremiyorsan yapma Asus.
  • Satın alalı 7 ay oldu.

Çok Yüksek ayarlar ile GTA5 oynayabiliyorum ama haliyle çok aşırı derecede bir ısınma oluyor.
    Büyük ihtimalle topraklama yok ondan ama ekranın arkasında elimi yavaşça gezdirdiğimde bir elektriklenme var.
    Kendi Kendine Sağ Hoparlör Bozuldu veya başka bir şey oldu kesinlikle ses 0 sorun yazılımsal değil.
    Ara Sıra ekran gidip geliyor bazen günde 10 defa bazen ayda 1 aynı driver yüklüyormuş gibi gidip geliyor ve sebebini bilmiyorum.Genelde Oyun oynuyorken oluyor. Yazılımsal olabilir belki.
    Arada HDD yada SSD üzerinden ufak bir ses geliyor sanırım.
    Son Zamanlarda Tarayıcılarda Özellikle Google Chrome kullanırken takılmalar donmalar yaşıyorum. Windows güncellemesi ile geldi bu sorun.

Genel Olarak iyi diyebilirim ama bir garantiye gönderip satmayı düşünüyorum.
    Acer Predator Helios 300 almayı düşünüyorum.Ekran kartı ve İşlemci Sayesinde Performans farkı olacaktır.

• sahibinden.com/467165636

LAPTOPU SATIYORUM BEYLER. HİÇBİR SIKINTISI YOK. İZMİR İÇİNDE ELDEN ALMAK İSTEYENLERE 3600'E BIRAKABİLİRİM.
  • Ekranın durup dururken kararıp kilitlenme sorunum pc'ye format attıktan sonra çözüldü. Bilginize...
  • bu aletin ekran 4k mi?

• arkadaşlar bu bilgisayarı kullanmaya başlayalı 1 yıl olacak N serisi problemli bir seri almayın varsa da satın her an kendi pimini çekebilir elinizde patlayabilir. anakartta entegre olmayan parçalar olduğunu düşünüyorum çünkü durduk yere hoparlör bozulması donma siyah ekran anakarttan gelen değişik cızırtı sesleri gibi sorunlar var 300 lira fazla verip rog serisi almak daha mantıklı.
  • Arkadaşlar notebookcheck deki kalibrasyon dosyasını deneyen oldu mu acaba? Ekran hafif sararıyor gibi?

https://www.notebookcheck.net/Asus-N552VX-FY103T-Notebook-Review.161311.0.html#toc-display
  • Asus N550JV kullanıcısıyım. (3-4 senedir)

Bu markanın kronik sorunları var. Menteşeleri kendi kendine kırılıyor. Klavyeleri aptalca işçilik hatasından dolayı kendi kendine bozuluyor. (Ribbon kabloyu bükerek bataryanın altına sıkıştırmalarından dolayı)

Bunlar için ASUS sizden 460 lira ücret talep ediyor.

Mesajımı okuyup şu markayı almak isteyen arkadaş varsa uyarayım. Almayın.

Teknik servisleri mide bulandırıcı şekilde. Kulaklık jakım bozuk dememe rağmen bana bu hususta bir cevap vermeyip klavye bozuk diye geri dönüş yapan gülünç bir teknik servis. Uzak durun. Almayın. Aldırmayın. Asus pişmanlıktır.
  • Arkadaslar Bende de cihazin pili %80 e kadar doluyor sonra dolmuyor 80 de takili kaliyor nedeni me olabilir

• 17,3" 24 gb ramli olan N752vx modelini kullanıyorum. Ama ekran gözümü çok yoruyor.

İş yerinde Acer Nitro V7 var ama onda böyle sorun yok. Nedendir acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: soulflyyy

Arkadaslar Bende de cihazin pili %80 e kadar doluyor sonra dolmuyor 80 de takili kaliyor nedeni me olabilir

aynı sorun bende de var 83den sonra prize takılı dolmuyor dıyor.sarj yuzde 30 35 e geldıgınde tak dıye kapanıyor dırek napabılırım arkadaslar.Bılgısayar muhendıslıgı okuyorum servıse de gonderemem su an habıre ıhtıyacım oluyor. bataryam öldü galıba bu prize takılıyken calısmasını engellemez dımı? bi de habire pil kırmızı led ışığı yanıp sönuyor prize takılıyken de prızden cıkardıgımda da.
  • Ben de bu bilgisayarı 1 yıl önce aldım. Cihazı prize takıyorum %0, prize takılı doluyor diyor fakat batarya şarj olmuyor. Prizden çektiğimde bilgisayar direk kapanıyor. Prize takınca güç tuşuna basmadan kendiliğinden açılıyor. Bilgisayar bataryayı görmediği için BIOS güncellemesi de yapamıyorum. Servise de göndermek istemiyorum çünkü bilgisayar şu an bana lazım ayrıca kargocuların nasıl paket taşıdığını da hepimiz biliyoruz.Sizce sorun ne olabilir? Batarya mı ölmüştür.
  • Bataryadan ziyade güç kartında sıkıntı olabilir. Fişe takılınca ditek açılıyorsa güç jakının bağlı olduğu küçük bir kart olur. O kartta bir sıkıntı olabilir. Bataryanın bitik olması otomatik açılmayı tetiklemez.

• Ekran bozuldu sizce ne kadar tutar fy147t modeli

Asus N552VW Serisi | 6700 HQ / 960M GDDR5/ 128 SSD

Asus N552VW Serisi | 6700 HQ / 960M GDDR5/ 128 SSD

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.