Şimdi Ara

Asus N552VW Serisi | 6700 HQ / 960M GDDR5/ 128 SSD

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
754
Cevap
25
Favori
62.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Asus, N551NW serisinden sonra nisan ayının sonuna doğru yeni modeli piyasaya sürecek..O seri N552 serisi ve 551 deki problemlerin giderildiği söyleniyor ( yabancı sitelerin yalancısıyım) yakında bazı sitelerin stoklarana girecek. hatta bazı siteler fiyat bile vermeye başladı.. bende n551 ışık sızması yüzünden iade etmiştim şimdi n552 yı almayı düşünüyorum...Özellikleri de fena değil notebook almak isteyen varsa ve acelesi yoksa bu cihazı bekleyip alabilirler .. ilk çıkış fiyatı 4000tl civarı olacaktır..

Asus N552VW-FY171T
    İşlemci: 6. nesil İntel İ7 6700HQ
    Bellek: 16GB DDR4
    Ekran:Nvidia 960M GDDR5
    Sabit Disk: 128SSD+1 TB 5400 Rpm
    Ayrıca Blu ray, Full HD (1920x1080) vb..(inşallah ışık sızması bunda da çıkmaz)

İnceleme:
    http://www.trustedreviews.com/asus-n552vw-review

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reko -- 16 Mayıs 2016; 9:10:29 >

• kendi konuma cevap vermiş oluyorum ama mayıs ayının ilk haftası teknosa ve diğer satıcıların stoklarına girecekmiş ürün..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reko -- 28 Nisan 2016; 15:55:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reko

kendi konuma cevap vermiş oluyorum ama mayıs ayının ilk haftası teknosa ve diğer satıcıların stoklarına girecekmiş ürün..
    vatan bilgisayarda 256 gblık modeli 4800den piyasaya cikmis, yuzde 15 hediye ceki veriyo almayi dusunuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trygoly

vatan bilgisayarda 256 gblık modeli 4800den piyasaya cikmis, yuzde 15 hediye ceki veriyo almayi dusunuyorum.

Alıntıları Göster
    sanırım bu laptop modelinden bahsediyorsunuz

http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=11051

Ürün Kodu: Asus N552VW-FW171T
    Chipset: Intel HM170
    İşlemci : Intel Core i7-6700HQ Quad Core (2.6GHz Turbo ile 3.5GHz 6MB Cache)
    Bellek (Ram) : 16 GB DDR4 DRAM, Max. 16GB
    Ekran Boyutu : 15.6" 1920 x 1080 Full HD LED Back-lit Ultra Slim 300nits 16:9
    Ekran Kartı : NVIDIA GeForce GTX 960M 4GB GDDR5 128Bit
    Disk Kapasitesi : 128GB SSD + 1 TB 5400 Rpm
    İşletim Sistemi : Windows 10 64 Bit Türkçe
    Optik Sürücü : Blu-Ray WR

• Özelliklere bakınca önceki n551 serisinden ne farkı var anlayamadım açıkçası..
  • N551 den farkı sanırım ekran kartı ramı ve ana kart değişik...ekranda farklı olabilir başka bi farkı carmı göreceğiz mayıs 1 hafta bende düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: reko

N551 den farkı sanırım ekran kartı ramı ve ana kart değişik...ekranda farklı olabilir başka bi farkı carmı göreceğiz mayıs 1 hafta bende düşünüyorum
    Eğer buna çift fan takıp soğutma problemini çözdüler ise bir önceki modele göre bende alabilirim yoksa lenovo y700 kovalamaya devam edeceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: skywalker06

Eğer buna çift fan takıp soğutma problemini çözdüler ise bir önceki modele göre bende alabilirim yoksa lenovo y700 kovalamaya devam edeceğim

Alıntıları Göster
    http://www.ebrarbilgisayar.com/asus-n552vw-fw171t-notebook-pmu350973

fiyatı en uygun burada. ama teknik özelliklerde 128 gb ssd de bahsedilmemiş

• quote:

Orijinalden alıntı: sernor

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    bluray media dvd writer olarak kullanılabiliyor mu;
    dokunmatik ekran var mı;
    eksternal subwoofer yok diyorlar bu konularda bilgi var mı....
  • quote:

Orijinalden alıntı: kolleteral

bluray media dvd writer olarak kullanılabiliyor mu;
    dokunmatik ekran var mı;
    eksternal subwoofer yok diyorlar bu konularda bilgi var mı....

Alıntıları Göster
    subwoofer olur bu cihazda ole cok yer tutan bırsey degıl zaten n serilerinde hep çıktı..bende en buyuk soru işareti ekranı.
  • reko kullanıcısına yanıt
    yurt dışı sitelerindeki incelemelerde olmadığını söylüyorlar da hocam ondan sordum
  • kolleteral K kullanıcısına yanıt
    olabilir bilmiyorum asus iyice saçmalıyor son modellerınde..daha canlı canlı göremedik ki ..güya bu hafta gelecekti..teknosa listelerine girmiş ama stok yok fiyatıda 4500tl civarı olacak..
  • özellikleri cok sağlam. 4000 tl ye inmesini kovalayacagim. kronik bir sorunu yoksa tadindan yenmez. ddr4 16 gb ram geleceğe yönelik iyi bir yatırım. ekran kartı da bence bu fiyata gore gayet güzel. fakat aklımda bir soru işareti var. işlemcisi gelecek vaad ediyor, fakat 4-5 yıl sonra gtx 960m eskidiginde bu işlemci ise yarar mi? son çıkan oyunları oynayabilir miyiz?
    edit:duzeltme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vitriyol -- 6 Mayıs 2016; 18:59:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vitriyol

özellikleri cok sağlam. 4000 tl ye inmesini kovalayacagim. kronik bir sorunu yoksa tadindan yenmez. ddr4 16 gb ram geleceğe yönelik iyi bir yatırım. ekran kartı da bence bu fiyata gore gayet güzel. fakat aklımda bir soru işareti var. işlemcisi gelecek vaad ediyor, fakat 4-5 yıl sonra gtx 960m eskidiginde bu işlemci ise yarar mi? son çıkan oyunları oynayabilir miyiz?
    edit:duzeltme
    http://www.vatanbilgisayar.com/asus-n552vw-core-i7-6700hq-2-6ghz-16gb-1tb-256-ssd-15-6-gtx960m-4gb-w10-notebook.html
    ekran kartı benim de canımı sıkıyor. diğer özelliklerine kıyasla gtx960 zayıf kalmış.

• Bugün siparişi verdim.. 15 gün sonra stoklarda diyorlar.. Uzun bir araştırmadan sonra 4093 tl ye bence harika..
  • Mrflynn M kullanıcısına yanıt
    nereden aldınız hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vitriyol

nereden aldınız hocam
    Cidden nereden aldınız?
  • Hocam Ebrar'da 15 gün beklemeli tek çekim fiyatı. hatta havale ederseniz 4001 lira
  • ebrar dan aldım.
  • Mrflynn M kullanıcısına yanıt
    güle güle hayırlısıyla kullan kardeş
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.