Şimdi Ara

Asus N552VW Serisi | 6700 HQ / 960M GDDR5/ 128 SSD (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
755
Cevap
25
Favori
62.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam hepsiburada da aynı modelin 965 lisi var inmez sanırım o fiyatlara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: i_brahi_m

Hocam hepsiburada da aynı modelin 965 lisi var inmez sanırım o fiyatlara

Vatan da olan iner sanırım da öbürü zor gibi. Vatan bazen belli ürünlerde hafta sonları hep fiyatları düşürüp hafta içi tekrar palı yapabiliyor. Zamanında takip ettiğim bazı ürünler de öyle olmuştu. Hafta içi palı hafta sonu ucuz oluyordu. Bir fotoğraf makinem var onda öyleydi Ben almadan önce 2.000 kusur TL di hafta sonu fiyatı 500 TL ucuzlamıştı ben aldım ertesi gün tekrar 2.000 kusur oldu. Sonraki hafta sonu tekrar benim aldığım fiyata inmişti. neredeyse 1 sene boyunca öyle devam etti durdu. Belki bilgisayarlarda da aynı olayı yaparlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 26 Aralık 2016; 18:35:37 >
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Bakalım hocam takip ediyorum iyi bi indirim gelsin diye Birde buda tek fanli ısınma sorunu olur mu bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: i_brahi_m

Bakalım hocam takip ediyorum iyi bi indirim gelsin diye Birde buda tek fanli ısınma sorunu olur mu bilmiyorum

Tek fanlı olması kötü ama youtube da bir video izledim oyuncu laptopu alırken nelere dikkat etmek gerektiği ile ilgili bir video. Oyuncu laptopları diğer laptoplar dan farklı olduğu için fanları farklıdır ve daha iyi soğutma sağlar diyor. Ama gün içerisinde uzun süre kullanacaksanız ne kadar iyi olurlarsa olsunlar mutlaka bir tane harici soğutma ürünü kullanın diyor.

Ama ben hala bir umut 2 fanlı olabilirler diye düşünmek istiyorum. Satıcı firmalara pek güvenmem bazı konularda. GL552 ait bir arka kapak açılış videosu bulabilsem ona bakacağım. G550 serisinde o tür videolar vardı. Aslında Asus'un sitesinden bakayım belki fan konusunda bilgi vardır dedim ama göremedim. Oda aslında beni şaşırttı çünkü alt modellerin sayfalarında filan hep fan konusunda bilgi verilirdi bu modelde vermemişler. Garip bir durum.

Bir sitede tek çıkış var o sebeple tek fan var demişler. Fan çıkışı yanlarda filan mı ki. G550 modelinde de tek fan çıkışı vardı ama yanlarda değil arka tarafından oluyordu bu sebeple tek çıkıştı. Fan çıkışı arkada olduğu içinde klavye kısmı ısınmıyordu. GL552 de fan çıkışı yandaysa bu durumda klavye kısmı eski modellere göre ısınıyor olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 26 Aralık 2016; 18:55:23 >

• i_brahi_m İ kullanıcısına yanıt
    Tek fanlı olmasına karşın fazla ısınmıyor sanırım. Bir oyun ile 3 saatlik test yapmış bir inceleme sitesi. Yalnız pil süresi çok az gibi. 2 saat pil süresi az bence.

Yalnız az önce gördüm GL552 de pil tak çıkar bu iyi olmuş. Önceki serilerin çoğunda pil sabitti yani çıkmıyordu.
    Gl552vl videosunu da izledim türkçe onda da yoktu çift fan sol tarafta fan çıkışı belki soğutması daha iyi olabilir.
    Forumda gl553vw alan var yarın gelecek dedi o arkadaş inceleme yapıp paylaşacağım dedi ona sorarım bakalım

Ben de gördüm yanda tek çıkış var buda tek fanlı olduğunu gösteriyor. Şaşırdım da.
    Tek fan olupta soğutması iyi olabilir bilmiyorum bu ışık sızması olmayan ekran hangisi bütün ips lerde mi var

Bilemiyorum. Ben normal de dizüstü bilgisayarlardan pek anlamam çünkü hiç dizüstü bilgisayarım olmadı. Ama 1,5 - 2 senedir para biriktiriyorum ve sürekli dizüstü bilgisayarları inceliyorum. Bu sayde az çok bilgi edindim ama ışık sızması hakkında pek bilgim yok.
  • Arkadaslar yarin bu laptop elime ulasacak(asus n552vw vatandan aldim) nasil guncellemr vs yapacagim bilenler cevap ya da ozelden ulasirlarsa sevinirim
  • Önce işletim sistemini dvd'lere yedekleyin derim. PC de yedeği vardır ama dvd'lere de bir şekilde çoğu insan ne olur olmaz yedekliyor. Ama nasıl yedekleniyor bilmiyorum. Bazı bilgisayarlar yedekleme için bir uygulama ile birlikte geliyormuş ama Asus cihazlarda durum nedir bilgim yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Önce işletim sistemini dvd'lere yedekleyin derim. PC de yedeği vardır ama dvd'lere de bir şekilde çoğu insan ne olur olmaz yedekliyor. Ama nasıl yedekleniyor bilmiyorum. Bazı bilgisayarlar yedekleme için bir uygulama ile birlikte geliyormuş ama Asus cihazlarda durum nedir bilgim yok.

Ben hiç anlamiyorum yedeklemelerden vslerden

Hocam nasıl ısınmıyor ben bazen sarja takılı sekilde yatakta fifa oynuyorum 2-3 saat aralıksız o cıkan sıcak bacagımı eritiyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: GetadakiAdam

Hocam nasıl ısınmıyor ben bazen sarja takılı sekilde yatakta fifa oynuyorum 2-3 saat aralıksız o cıkan sıcak bacagımı eritiyo

Hangi modeli diyorsunuz. Ben o yorumu GL552 için dedim ayrıca yapılan testen söz ettim ve ısınmamış demedim de. Fazla ısınmadığı söylenmiş. Onuda büyük olasılıkla eski modellere göre ve tek fanlı olması nedeniyle söylüyorlar.

asus n552vw
  • Arkadaşlar yukarıda ekran muhabbeti dönmüş yazma gereği duydum kesinlikle ıps ekran alın çünkü diğr ekranlar sizi tatmin etmeyecektir parlaklık olsun verdiği renkler olsun her açıdan yani fiyatına göre bunu aldığıma pişman oldum ekran beni çok rahatsız etti. ben hepsiburadadan FW026TC modelini aldım belki bu model böyledir ama vatandan ıps ekranlısını almak çok daha mantıklı.
  • hub bağlantı noktası güç yüklenmesi hatası alıyorum 1 haftadır ekran siyah oluyor ve gelmiyor açıp kapatmam gerekiyor bilgisi olan varmı sorun neden kaynaklı?
  • Ben bu laptopu aldım 24 aralıkta herşey çok iyi fakat ışık sızması var sağ üst tarafta ve 1 tane ölü pixel var ve batarya normal internette takılmada bile 1,30 saat sürüyor. Geri iade alabilirmiyim arkadaşlar
  • Yasal olarak alabilme hakkınız var. Uygulamada durum nasıl olur bilemem. Şansınızı bir deneyin sonuç alamazsanız Tüketici Hakem Heyetine gidin diyeceğim ama sanırım bilgisayarın fiyatını göz önüne alınca Tüketici Hakem Heyeti yerine başka mercilere başvurmak gerekebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Yasal olarak alabilme hakkınız var. Uygulamada durum nasıl olur bilemem. Şansınızı bir deneyin sonuç alamazsanız Tüketici Hakem Heyetine gidin diyeceğim ama sanırım bilgisayarın fiyatını göz önüne alınca Tüketici Hakem Heyeti yerine başka mercilere başvurmak gerekebilir.

Bilgisayari bir yandan vermek istemiyorum ama bu konuda cok sey okudum bu serilerin nadir olarak sikintisiz modeli var sanirim herkes bir seyinden sikintili 4100tl verip cihazinizda ölu pixel isik sizmasi ve bataryada sıkinti varsa insanin zoruna cok gidiyor. Ben arayip sorucam yarin ins olurda bakalim.

• 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.