Şimdi Ara

Asus N552VW Serisi | 6700 HQ / 960M GDDR5/ 128 SSD (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
754
Cevap
25
Favori
62.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Yasal olarak alabilme hakkınız var. Uygulamada durum nasıl olur bilemem. Şansınızı bir deneyin sonuç alamazsanız Tüketici Hakem Heyetine gidin diyeceğim ama sanırım bilgisayarın fiyatını göz önüne alınca Tüketici Hakem Heyeti yerine başka mercilere başvurmak gerekebilir.

Bugun vatan bilgisayarı aradım ve iade etmek istiyorum dedim. Getirip ürün iadesi yapabilirmişim yarın götürücem ve benim için bu saatten sonra asus n552 bitti
  • Arkadaşlar ses dosyası çalıstırırken bilgisayarın sağ tarafından bi ses geliyor disk dönme sesi gibi bi anlam veremedim bu bi sıkıntı mı ?
  • Arkadaşlar ışık sızması ne nasıl anlarız bende de var sanki öyle hissediyorum bu durumda garantiye verebiliyormuyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gjob

Arkadaşlar ışık sızması ne nasıl anlarız bende de var sanki öyle hissediyorum bu durumda garantiye verebiliyormuyuz?

Siyah bi ekran ac laptopun kenarina sagina soluna bak beyaz isiklar varsa isik sizmasidri rahatsiz etmiyorsa kalsin cunku ips ekranlarda genelede olur

O cizirti bendede var. Bende anlamadim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mhmtas

Arkadaslar neredesyse hergun bunlackarsılasıyorum cıhaz acıkken aniden ekran gidiyor lacivert bi renk oluyor ve cihaz kapanmıyor elektrik alıyo cihaz açık ama ekran gidiyor ve tuşlar vb. Görev yapmamaya başlıyor bu sorunla karsılasan oldu mu?

Asus N552VW Serisi | 6700 HQ / 960M GDDR5/ 128 SSD

https://forum.donanimhaber.com/asus-n550jx-ekran-problemi-asus-pismanliktir-2-defa-servis--110007380#110007380

var hocam 2 defa servise gitti hala aynı devam ediyor.Donanımsal değil oradaki bağlantı kablosunda sıkıntı var.

• beyler iyi akşamlar ben 552 kullanıyorum cs go da mavi ekran sorunu yaşıyorum bugün lol dede oldu nede kaynakklı olabilir formatla düzelirmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi günler arkadaşlar ben bu laptopu belçikadan aldım bana kullanım inceliklerini söyler misiniz misal şöyle veya böyle kullanmalısın gibisinden, bir şey daha var sol hoparlörden çızırtı geliyor sanırım patladı ne yapmalıyım
  • Mediamarkt tan aldığım Asus N552vw ürünü bugün elime ulaştı. Açtıktan 5dk sonra ekran kararıp yeniden geldi ve ekranın orta kısımlarında baş parmak büyüklüğünde mavi dikine çizgiler belirdi. Kapatıp açtım ekran kartı driverlarını yükledim fakat düzelmedi. Ss aldığımda çizgiler görünmüyodu donanımsal diye tahmin ediyorum.Çözümünü bilen var mı? Mediamarkt ı aradığımda stokta ürünün kalmadığını değişim yapamayacaklarını ama iade edebileceğimi söylediler eğer çözüm bulamazsam 2 3 gün bekleyip stokta ürün olduğunda değişim yapmayı planlıyorum. Yardım edebilirseniz çok iyi olur sabahtan beri kafayı yedim.
  • kulaklığı çekmeden sesi nasıl hoperlörden verebilirim ?
  • Slm arkadaşlar benim bilgisayar aldığımda 8-10saniye arası açılıyordu simdi açılış hızı 18 saniye yaklaşık olarak.Ssd yi doldurmadım .Ama hdd nin %80 i dolu bu mu etkiliyor açılış hızını

Birde bilgisayar cok saçma sapan biryerde çalısmayı durduruyor siyah ekran .Kapatıp açmak zorunda kalıyorum.Bu beklemekten dolayı değil mesela dizi izliyorum.3-5 kere oldu bunun çözümü nedir?

birde anlamadığım bir şekilde ısınmaya basladı.Önceden hiç ısınmazdı simdi film izlerken falan altta eskisine göre daha fazla ısınma oluyor.Hani rahatsız ettiğinden değilde acaba birşeyler yanlısmı diye merak ediyorum
  • Arkadaşlar durduk yere sol hoparlörden ses gitti. driver güncellemesi yaptım olmadı tekrar format attım yine olmadı durduk yere bu nasıl bozulur anlam veremedim ?
  • N552vw fy147t kullanan var mı? Ekranı ips olup olmadığını söyleyebilir mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: aliozturk51

N552vw fy147t kullanan var mı? Ekranı ips olup olmadığını söyleyebilir mi ?

ben kullanıyorum. ekranı led ekran ama ips mi emin değilim. yalnız yanlardan görüş açıları ips kadar var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Carl Elfman

quote:

Orijinalden alıntı: Mhmtas

Arkadaslar neredesyse hergun bunlackarsılasıyorum cıhaz acıkken aniden ekran gidiyor lacivert bi renk oluyor ve cihaz kapanmıyor elektrik alıyo cihaz açık ama ekran gidiyor ve tuşlar vb. Görev yapmamaya başlıyor bu sorunla karsılasan oldu mu?

https://forum.donanimhaber.com/asus-n550jx-ekran-problemi-asus-pismanliktir-2-defa-servis--110007380#110007380

var hocam 2 defa servise gitti hala aynı devam ediyor.Donanımsal değil oradaki bağlantı kablosunda sıkıntı var.

Ben de geçen hafta almıştım. o hafta yaklaşık 3 kere kendiliğinden ekran kapanıp dondu. Genelde pc yi açık bırakınca oluyor. Ama bu aralar hiç olmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gjob

Slm arkadaşlar benim bilgisayar aldığımda 8-10saniye arası açılıyordu simdi açılış hızı 18 saniye yaklaşık olarak.Ssd yi doldurmadım .Ama hdd nin %80 i dolu bu mu etkiliyor açılış hızını

Birde bilgisayar cok saçma sapan biryerde çalısmayı durduruyor siyah ekran .Kapatıp açmak zorunda kalıyorum.Bu beklemekten dolayı değil mesela dizi izliyorum.3-5 kere oldu bunun çözümü nedir?

birde anlamadığım bir şekilde ısınmaya basladı.Önceden hiç ısınmazdı simdi film izlerken falan altta eskisine göre daha fazla ısınma oluyor.Hani rahatsız ettiğinden değilde acaba birşeyler yanlısmı diye merak ediyorum

2. yazdığınız ekran sorunu bende de var. Bir çözüm bulabildiniz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: deoks

quote:

Orijinalden alıntı: aliozturk51

N552vw fy147t kullanan var mı? Ekranı ips olup olmadığını söyleyebilir mi ?

ben kullanıyorum. ekranı led ekran ama ips mi emin değilim. yalnız yanlardan görüş açıları ips kadar var.

Vatan da bu modele ips yazılmış. Peki asus un servisinden sorgulattın mı? Serial verince onlar görüyor diye biliyorum.
    Diğer soruna gelecek olursak Bios güncel mi? Belki bundan dolayı olabilir. Benim yeni aldığım pc bios güncel değil diye uyku moduna almadan ekranı kapatınca açılmamıştı bir daha. Bios güncellendikten sonra düzeldi. Ayrıca driverlara da bir göz atın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliozturk51 -- 16 Mart 2017; 16:19:11 >
  • Arkadaşlar bugün bu bilgisayarı alarak aranıza katıldım.Önce ki bilgisayarım 4 senelikti ve giriş seviyesi bilgisayarıydı.Ona göre kat kat iyi.Fark baya belli oluyor.Yalnız aklıma takılan bi soru var. Ekran kartı 128 mi yoksa daha mı yüksek.Model R561V
  • bahadirbirgun B kullanıcısına yanıt
    dostum merhaba aynı sorun bende de var oyunu oynarken aniden takılıyor. mavi ekran vermiyor ama öyle kalıyor yeniden başlatmak zorunda kalıyorum pc yi resetlemek yani. düzeltebildin mi sorun nedir? çok can sıkıcı bir şey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: amaral1903

dostum merhaba aynı sorun bende de var oyunu oynarken aniden takılıyor. mavi ekran vermiyor ama öyle kalıyor yeniden başlatmak zorunda kalıyorum pc yi resetlemek yani. düzeltebildin mi sorun nedir? çok can sıkıcı bir şey.

Siyah ekran sorunu bendede var...

• cs go da herkes 1080 ful ayarda 200 civarı fps alırken ben 1360x768 de düşük ayarlarda 120 zor alıyorum valla anlamadım kafayı yiycem. ekran kartını güncelledim, 960 devrede oyun oynarken bekıyorum ama düşük fps drop da oluyor sebebi ne olabilir bilen biri yazsın.

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.