Şimdi Ara

Asus K53SV Sorunlar-Çözümleri ve Video Paylaşımlar (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.155
Cevap
32
Favori
169.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu laptopun anakartı SATA 3 destekliyor mu?
    SSD alıcam ama boşuna sata 3 lere para vermek istemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhantezel92

Bu laptopun anakartı SATA 3 destekliyor mu?

Evet destekliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheLordofDarkness

quote:

Bu laptopun anakartı SATA 3 destekliyor mu?

Evet destekliyor.

"Sata3 desteklemiyor. Chipset'in desteklemesi bu dizüstünün desteklediği anlamına gelmez. Bu modelde destek yok diyeyim ben size kısaca. Anakarttan çıkarılmış çoğu özellik. Sata2 verimi alabilirsiniz ancak. Asus'a sorulduğunda Sata2 cevabı alıyoruz"

Bunun cevabı verildi 4. sayfada.
  • hocam benimde bi sorum olacak.. bilgisayarım k53sv-sx071v ben bu bilgisayara ne yaptım ne ettiysem bi türlü bluetoothu kuramadım kendi sitesinden indirdim olmadı sizin verdiginiz bi link vardı onu denedim o da olmadı .. ne yapabilirim daha başka:/
  • benim model 581R gta4 yükledim 1.0.7.0 patch kürekli :) ile oynarken fraps'la bakıyorum 10-12 fps , normal mi? 25-30 fps olmasını beklerdim neden böyle oldu? grafik değerlerini açıldığı gibi ellemedim hiç, sonradan yükseltirdim diyodum pehh, 30'un üzerine çıkmadı fps si.. [fazla ısınmayı engellemek için prizde iken maks. işlemci durumunu %90'a ayarladım (en fazla 77 derece gördüm), ekran kartını 725\950mhz kullanıyorum ama ekran kartının pek etkilemediğini düşünüyorum işlemciye biniyo gta4 allah ne verdiyse :D ] herkes böylemi, çözüm önerisi olan?
  • Bende de öyle, shadow quality düşürmek gerekiyor, hatta ben kapattım daha akıcı oldu, netteki gameplay videolarında da kapalı zaten shadow.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasan.1923

Bende de öyle, shadow quality düşürmek gerekiyor, hatta ben kapattım daha akıcı oldu, netteki gameplay videolarında da kapalı zaten shadow.

öhh be ammada fark ettirdi, shadow quality medium yaptım night shadow medium yatpım 25-30 fps geziniyo teşekkürler... diğerleri high'ta ve 4x'te
  • bu bilgisayarin kasa sokup takma el kitabini pdf seklinde nereden bulabilirim
    kendi sitesinde gozume carpmadi
  • siz neresini neden sokeceksiniz soyleyin tarif edelim.

ya da youtube a k53 disassembly yazip ayni kasanin videosunu izlemeniz lazim :)
  • hddyi sokmek ve islemcinin fanla olan iliskisini termal macun ile guclendirmek istiyorum :D
    garantiyi bozmaz umarim bu tip islemler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

hddyi sokmek ve islemcinin fanla olan iliskisini termal macun ile guclendirmek istiyorum :D

Hocam bu termal macun u kullanmandaki sebeb ısınmadan dolayı olan sıkıntıları ortadan kaldırmakmı?Bu konuda biraz bilgi verirsen sevinirim...
  • quote:

hddyi sokmek ve islemcinin fanla olan iliskisini termal macun ile guclendirmek istiyorum :D

islemciyle oynarsaniz garanti ucar
  • quote:

Orijinalden alıntı: IronyOfFate

quote:

Hocam bu termal macun u kullanmandaki sebeb ısınmadan dolayı olan sıkıntıları ortadan kaldırmakmı?Bu konuda biraz bilgi verirsen sevinirim...

aşırı ısınma yok hatta makina buz gibi
    ben ilerisi için diyorum
    O.C yapma niyetim var da
    garanti bitişini beklicem ama :D
  • quote:

quote:

quote:

ben ilerisi için diyorum
    O.C yapma niyetim var da

Benimde garanti bitsin bende benim pc e bi 60 gb ssd ve 4 gb ram takacam,şu macun işini benimde yaptırmam lazım kesin

• arkadaslar ofıs programını actıgımda word de bırseyler yapıcagımda donuyor duzelıyor ofıs programımda sorun nasıl duzeltebılırım
  • quote:

quote:

quote:

quote:

ben ilerisi için diyorum
    O.C yapma niyetim var da

Benimde garanti bitsin bende benim pc e bi 60 gb ssd ve 4 gb ram takacam,şu macun işini benimde yaptırmam lazım kesin

ssd ve ram yükseltmeleri ürünü garanti dışı bırakmaz. ben yüz yüze ankara asus servisinde görevliye ram takviyesi için sormuştum. "niye garanti dışı kalsın ki" diye cevap aldım. eğer ssd yi dvd rom sürücüsü yerine takacaksanız onu bilemem. ama gene de bir sorun derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: TechTR

quote:

quote:

quote:

quote:

ben ilerisi için diyorum
    O.C yapma niyetim var da

ssd ve ram yükseltmeleri ürünü garanti dışı bırakmaz. ben yüz yüze ankara asus servisinde görevliye ram takviyesi için sormuştum. "niye garanti dışı kalsın ki" diye cevap aldım. eğer ssd yi dvd rom sürücüsü yerine takacaksanız onu bilemem. ama gene de bir sorun derim.

Zaten şu an ram takmayı düşünüyorum,SSD i daha sonra şuan fiyatları biliyorsun baya pahalıZaten takdırırsam bilgisayarı götürür yetkili servisinde takdıracam.Benim bilgisayar Dell bu arada belki farklı olabilir garanti durumu.

• arkadaşlar kart okuyucunun olduğu kısımda siyah bir aparat olmuyor muydu ? hiç kullanma gereği duymadım kart okuyucuyu ama bugün bilgisayarı temizlerken kart okuyucunun içinin boş olduğunu farkettim..

oradaki aparata yerleştirmiyor muyuz kartı ? ben mi yanlış hatırlıyorum masaüstü gibi kullanıyorum düşürme, kaybetme ihtimalim de yok pek..
  • Arkadaşlar bende dün k53sv sx1005v sahibi oldum. Gelir gelmez bilgisayara format attım driverları kurdum fakat bir sorum olacaktı. Fn+v tuşuyla çalışan kamera şu an çalışmıyor. Kamera driver ı kurulu aygıt yöneticisinden baktım. Virtual kamera programım kurulu ve atk package kurulu. Yinede fn+v ye bastıımda kamerayı göremiyorum. İlk geldiğinde bu özellik çalışıyordu formattan sonra malesef çalıştıramadım. Bilgisi olan varmı acaba ?
  • BF3 oynarken kitleniyor neden yapar bunu varmı bi bilgisi olan oyunun içinde birden kitleniyor . Görevi sonlandır yapmadan düzelmiyor kalıyor öyle varmı bilgisi olan ne yapabilirim
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.