Şimdi Ara

Asus K53SV Sorunlar-Çözümleri ve Video Paylaşımlar (108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.155
Cevap
32
Favori
169.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
Giriş
    bende k53sv-144d vardı i5 2. nesil gt540 ekran kartlı.sonradan ssd takmıştım.
    pubg mobile çok kasıyordu,en son nvidia eski sürüm yükledim kasmalar geçmişti.
    en son dayanamadım sattım monster aldım.
  • kral1840 kullanıcısına yanıt
    hocam bugün ssd taktım bayağa hızlandı bilgisayar ısınması bir nebze düştü ama cs go 800 çözünürlük hepsi low da ortalama 45 fps alıyorum zaman zaman 30'a düşüyor yani
  • Elimde k53sv asus laptop var.Hard diskimin pert olmasından sonra sabit disk değişti.Yeni diskte recovery diskim olmadıgı için crackli bir win7 yuklendı.Kendi orjinal windowsumu keylerim ile yukleyemiyorum...Tekrardan bu windows recovery diskleri nereden bulabilirim...Driverler kendi sitesinde var ama recovry disk yok yardımcı olabilirmisiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar K53SV REV 2.2 anakartlı sx144d notebook bios güncellemesi yaparken birden kapandı şimdi açılmıyor fan dahi dönmüyor sadece ışıklar yanıyor ekran hiç gelmiyor. sanırım bios tamamen göçtü rev 2.2 biosu lazım acil yardımlarınızı bekliyorum.
  • Bende K53SV-SX645V var.
    Asus K53SV-SX582V, K53SV-SX645V Fan Orjinal Sogutma Fanı değiştim. dijital macun çektim.
    Toshiba TR200 25SAT3-240G 2.5'' 240 GB SATA 3 3D TLC SSD
    Kingston KVR13S9S8/4 4 GB DDR3 1333 MHz SODIMM Notebook Bellek
    taktım.
    Bilgisayar çağ atladı. Uçak gibi oldu. Yanına;
    Razer Basilisk X HyperSpeed Kablosuz Optik Oyuncu Mouse
    aldım. Bilgisayar fiyatları spekülatif olarak arttı. İsrafa gerek yok. Eskisiyle idare edeceğiz.
    Bir sorum olacak. Bilgisayarda takılı Elphida 4 gb ram dual rank, benim aldığım kinston 4 gb ram single rank. ikisi uyumlu çalışıyor gözüküyor ama performansı olumsuz etkiler mi? Uzmanlarından cevap bekliyorum.
  • ulaştırma U kullanıcısına yanıt
    merhaba sorunuzun cevabını buldunuz mu?
    ben de Kingston KVR13S9S8/4 ram alıp, 8 gb yükseltmek istiyorum,
    cihazda halihazırda Elphida 4 gb ram dual rank mevcut..
    performansınız nasıl?
  • 8 gb ram ve ssd ile i7 2630qm işlemcili cihaz günümüzdeki u serileri cihazlar ile yarışıyor. Tavsiye ederim.

• beyler laptop eski falan ama taş gibi mübarek maşallah ssd yi daha önce kullanmadığına pişman oluyor insan birkaç sorum olacak tecrübenizi paylaşırsanız sevinirim k53 sv i7 işlemcili 540 ekran kartlı modeli.bluetooth u kullanamıyorum 3 sürücünün hepsini de denedim dosya alıp gönderme olmuyor(win7 64 bit işletim sistemi) bunu nasıl çözeyim harici aygıt mı alayım illa..sürücüleri yüklerken ve bluetoth u karıştırıken wireless de gidip geliyor şimdi..ayrıca macun siparişi verdim neredeyse 10 sene olacak hiç değişmedi basit mi bunun yapılışı.. daha önce adaptör girişini tamir ederken klavye soketine zarar verdim bilgisayarcı yapmış ama bazı tuşlar bazen fazla bastırmak istiyor (bunun içinde bir öneri alabilirim) yani açıp macunlayım mı youtube dan izleyerek..
    win10 ücretsiz olduğunda yükseltmiştim sonra format atıldı. şimdi 7 kullanmak da istemiyorum fakat 10 yükleyip memnun olanlar var mı sürücüler iyi mi...

• Ce e Ne Ka kullanıcısına yanıt
    Fn tuşu ile rakamların olduğu yerdeki tuşa basıyorsunuz ağ işareti olan tuşa yani.

Bu şekilde WiFi aktifken bu kombinasyona çok hızlı bir şekilde arka arkaya 2 kere basıp hem Bluetooth hem de WiFi açık kullanabilirsiniz.

• Vay be 10 sene olmuş konuyu açalı Asus K53SV Sorunlar-Çözümleri ve Video Paylaşımlar  113 sayfa olmuş, ne çok kullanan varmış bu laptopu  Asus K53SV Sorunlar-Çözümleri ve Video Paylaşımlar 

• Asus K53SV-SX144D Intel Core i5 2410M 2.3GHZ 4GB 320GB

modelini yaklaşık 7 sene kullanıp monster a geçtim geçen sene.

asus u sattığıma pişmanım.monster ile kıyas oalrak dğilde.ikinci yedek bir lapto olarak dursaydı keşke diyorum.

asus k53sv serisini kullanan arkadaşlar cihazınızın kıymetini bilin.

• quote:

Orijinalden alıntı: kral1840

Asus K53SV-SX144D Intel Core i5 2410M 2.3GHZ 4GB 320GB

modelini yaklaşık 7 sene kullanıp monster a geçtim geçen sene.

asus u sattığıma pişmanım.monster ile kıyas oalrak dğilde.ikinci yedek bir lapto olarak dursaydı keşke diyorum.

asus k53sv serisini kullanan arkadaşlar cihazınızın kıymetini bilin.

Aynen özellikle kasa kalitesi baya iyi, yeni aldığım laptop ile k53sv aynı anda kullanınca malzeme kalitesindeki farkı daha iyi anladım :)

• Öncelikle kolay gelsin. Elimde asus K53SV laptop var ve şarj girişi kırık.

Şarj girişini bypass edip farklı bir yerden nasıl güç verebilirim ?

soru biraz zor olabilir , şimdiden teşekkürler

• Arkadaşlar merhaba. Yakın zamanda win 10 64 bit sistem yükledim ama kamera ters gösteriyordu. Sonra internette biraz araştırdım. Ancak kaldır yükle ne yaptıysam olmadı. Bu notebook un win 10 64 bit kamera driveri varmı? Yoksa nasıl edinirim.

• Merhaba. İnşallah konuyu okuyup yardımcı olabilecek arkadaşlarımız vardır. K53SV anakartlı bilgisayar bios güncelleme sonrası tamamen kapandı. Her yerini söktüm, bios pili dahil. Sonuç aynı, hiç açılmıyor. Ne yapabilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.