Şimdi Ara

Asus K53SV Sorunlar-Çözümleri ve Video Paylaşımlar (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.155
Cevap
32
Favori
169.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bugün asus-k53sv-sx582v modelini aldım laptop'u açtım ama bu laptop elektrik kaçırıyor ya

klavyeyi kullanmak için elimi pc ye deydirdiğim anca çok azda olsa bir gıcıklanma oluyor Bu sorun genel mi veya çözümü yokmu bunun
  • quote:

Orijinalden alıntı: HHHMMM

Arkadaşlar bugün asus-k53sv-sx582v modelini aldım laptop'u açtım ama bu laptop elektrik kaçırıyor ya

klavyeyi kullanmak için elimi pc ye deydirdiğim anca çok azda olsa bir gıcıklanma oluyor Bu sorun genel mi veya çözümü yokmu bunun

ben de öyle bir sorun yok topraksız priz kullanıyorsan normaldir. ama kullanmıyorsan nedenini bilmiyorum açıkçası.

• quote:

Orijinalden alıntı: kzpmaza

quote:

Arkadaşlar bugün asus-k53sv-sx582v modelini aldım laptop'u açtım ama bu laptop elektrik kaçırıyor ya

ben de öyle bir sorun yok topraksız priz kullanıyorsan normaldir. ama kullanmıyorsan nedenini bilmiyorum açıkçası.

evet priz topraksız malesef

ama evde 1 tane topraklı priz var oda bulunduğum yere çok uzak bu şekilde kullansam zararı olur mu ?

• quote:

quote:

quote:

evet priz topraksız malesef

ama evde 1 tane topraklı priz var oda bulunduğum yere çok uzak bu şekilde kullansam zararı olur mu ?

hiç kullanmadım topraksız fakat elektirkler gidip gelince sorun olduğunu söylüyorlar bazı forumlarda ( örneğin birinin ses kartı yanmış). bence bir sorun olmaz ama.

yine de işi şansa bırakmamak için uzatma kablosuyla topraklıya taksanız ya da yakın zamanda bir elektrikçi çağırıp prizi topraklı hale getirseniz iyi olur bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kzpmaza -- 26 Ocak 2012; 22:59:47 >

• Piriz daha sonradan topraklı hale getirilebiliyor mu?
  • quote:

Piriz daha sonradan topraklı hale getirilebiliyor mu?

http://forum.donanimhaber.com/m_9640171/tm.htm

şu başlığa bakmanı tavsiye ederim.
  • quote:

quote:

İlgin için teşekkürler

Birde bu elektrik sorununu kontrol edicem diye batarya %100 dolduktan sonra daha fazla bekletmeden fişten çıkardım bıraktım. Bu işlemin bataryanın performansında eksi bir etkisi olur mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HHHMMM -- 27 Ocak 2012; 0:25:11 >

• quote:

quote:

quote:

İlgin için teşekkürler

Birde bu elektrik sorununu kontrol edicem diye batarya %100 dolduktan sonra daha fazla bekletmeden fişten çıkardım bıraktım. Bu işlemin bataryanın performansında eksi bir etkisi olur mu ?

hayır olmaz fakat asus'un sitesinden en güncel power gear hybrid programını indirin mutlaka.

baterylife.exe bataryanın ömrünü büyük ölçüde etkiliyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

İlgin için teşekkürler

hayır olmaz fakat asus'un sitesinden en güncel power gear hybrid programını indirin mutlaka.

baterylife.exe bataryanın ömrünü büyük ölçüde etkiliyor.

Hımm bugün yada yarın laptop'a ssd takıp format atıcaktım zaten bunada dikkat ederim

• usb 3.0 slotuna usb 2.0 takılmıyormu arkadaşlar ?
  • quote:

usb 3.0 slotuna usb 2.0 takılmıyormu arkadaşlar ?

Takılıyor evet ben takıyorum.
  • arkadaşlar biri bana recovery i dosyasını linkleyip gönderse ordan ghost ceksem bütün sorunlarım gidermi internete giremiyodm wireless olayını çözdüm
    kzpmaza saolsun ama şimdide kablo ile internete giremiyorum aygıt yöneticisinde ethernet pcı bsait işlemci hala hata modunda
  • tam ekran sorununu nasıl çözücem.
    Call of Duty 1
    Commandos 2 gibi eski oyunlarda tam ekran yapamıyorum. Deli olucam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BasMelek

arkadaşlar biri bana recovery i dosyasını linkleyip gönderse ordan ghost ceksem bütün sorunlarım gidermi internete giremiyodm wireless olayını çözdüm
    kzpmaza saolsun ama şimdide kablo ile internete giremiyorum aygıt yöneticisinde ethernet pcı bsait işlemci hala hata modunda

http://www.mediafire.com/?3crckkf2bd5l5d2

şu driver'ı kurduğunda olmaması imkansız. eğer olmuyorsa chipsetlerle alakalı sorunlar da olabilir. card reader ya da asus'a özel programlar örneğin winflash gibi. bu programları chipsetinizi kurmadan kurarsanız "bu bir asus uygulaması değil" hatasını alırsınız. recovery yaptıysan bu driverlar nasıl yüklü olmuyor anlamış değilim. recovery'nin amacı ne o halde. direk windows 7 cd sini takıp format atsaydın tertemiz senin için daha rahat olurdu.

• çok teşekkür ederim en sonunda bu driver işime aradı halloldu internet problemlerim teşekkürler yenide
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shaddar

tam ekran sorununu nasıl çözücem.
    Call of Duty 1
    Commandos 2 gibi eski oyunlarda tam ekran yapamıyorum. Deli olucam.

http://www.mediafire.com/?1cex574202fr20x

bunu indir ve uniw.exe ye tıkla oyunun kurulu oldugu yeri göster ve istediğin çözünürlük ayarını seç. 1366x768 yapabilirsin.

çalışması için oyun içindeki çözünürlük ayarı 800x600 da olsun. bu commandos için.

call of duty de ise konsolu indir ve şunları yaz.

\r_customMode "1440x900" (buraya 1366x768 yazmayı da deneyebilirsin.)
    \vid_restart

İnş. sorunun çözülür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kzpmaza -- 27 Ocak 2012; 23:47:40 >

• konu çok güsel teşkür ancak....

HOTFILE a dosya yüklenince hemen tırsıp siliyolar sonları **** gibi olmasın diye
    u dosya ya telif hakkı iddiası nedeniyle veya yükleyen kişi tarafından silinmiştir.

dosyayı yeniden yüklerseniz sevinirim
  • Laptop'a formatı attım driverlar konusunda sıknıtı yaşıyorum malesef...

Gerekli olan driverları zorla buluş olsamda. power gear hybrid yazılımını indirdim kurdum çalışmıyor açlışta hata veriyor program. birde toucpad yazılımını indirmeye girdim deli gibi çeşit var bunlardan hangisi S582V sürümü ile uyumlu olduğunu nasıl anlıcam ?

Ek olarak power gear hybrid harici hangi programlar işe yarar kurmadığım birşey kaldımı merak ediyorum açıkcası. samsung'dan asus'a geçince sudan çıkmış balığa döndüm nasıl iş anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HHHMMM -- 28 Ocak 2012; 16:31:23 >
  • quote:

Laptop'a formatı attım driverlar konusunda sıknıtı yaşıyorum malesef...

Gerekli olan driverları zorla buluş olsamda. power gear hybrid yazılımını indirdim kurdum çalışmıyor açlışta hata veriyor program. birde toucpad yazılımını indirmeye girdim deli gibi çeşit var bunlardan hangisi S582V sürümü ile uyumlu olduğunu nasıl anlıcam ?

Ek olarak power gear hybrid harici hangi programlar işe yarar kurmadığım birşey kaldımı merak ediyorum açıkcası. samsung'dan asus'a geçince sudan çıkmış balığa döndüm nasıl iş anlamadım

hocam driverlar çok basit aslında neden zorluk çektiniz anlamadım.

http://support.asus.com/Download/Options.aspx?SLanguage=tr-tr&type=1

1)Adım adım model seçmeye tıkla aşşağıdan.

2)Sol üstten "notebook" a tıkla ve sağ tarafta açılan yerde model ini seçme, "drivers" a tıkla. ( C90 series'in hemen altında)

3)Sağ tarafta açılan yerden "ATK Package, Toucpad, yazan driverları yükleyebilirsin. Eğer başka eksikliklerin varsa onları da yükleyebilirsin. Sürekli güncel driver çıktığı için bir sürü driver olması normal. Touchpad e tıkladıkdan sonra işletim sistemini seçip onaylaya tıkla ve açılan sayfada her zaman en üstteki driver'ı indir ve kur en güncel olan odur zaten yanında çıkış tarihi de yazar.

4) Power Gear hybrid'i yüklemek için aynı yerde "drivers" yerine "apps" ı seçmelisin. (A93 series'in hemen altında)

5) Sağ taraftan "P4GHybrid" e tıkla işletim sistemini seçtikten sonra açılan sayfada en üsttekini yükle.

ekran kartı sürücülerini intel ve nvidia nın sitelerinden yüklemeni öneririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gusti

konu çok güsel teşkür ancak....

HOTFILE a dosya yüklenince hemen tırsıp siliyolar sonları **** gibi olmasın diye
    u dosya ya telif hakkı iddiası nedeniyle veya yükleyen kişi tarafından silinmiştir.

dosyayı yeniden yüklerseniz sevinirim

Mesaj alındı
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.