Şimdi Ara

Asus GL502VS (GTX 1070) ANAKONU (LAPTOP SONUNDA GELDİ :) ) (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
331
Cevap
7
Favori
25.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Okuma hızıyla bilgisayarın açılıp kapanmasının ne alakası var yahu? SSD'yi bundan ibaret mi sanıyorsunuz?
  • 6900 tlye 7.nesil i alınırmı arkadaşlar sıcaksa almak istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nerede buldunuz o fiyatı ? bende takip ediyorum bu modeli

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: severn

Nerede buldunuz o fiyatı ? bende takip ediyorum bu modeli

mediamarkta %7 indirim verdi 6980 tl oldu

• evet arkadaslar ,1100 euro ya 3 aylik cok az kullanilmis gl502vs gtx1070 aldim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kreuger -- 22 Haziran 2017; 10:29:2 >
  • GTX1070 ecnebi tabiriyle overkill yani gereksiz güçlü. Çoğumuzun ihtiyacı yok. 1060lı bir Alienware 15 yada 1050ti'li bir indirim 7567 alıp geçilir. Kasa kalitesi asistan fersa fersah ileride.

• Merhaba arkadaşlar,

ASUS GL502VS ürünü kullanıcısıyım, 10 mart 2017 de aldıgım ürünü iş yogunlugum sebebinden dogru düzgün oynayamıyorum malesef ve ürünü satma kararı aldım, ürünüm sıfırdan farksızdır hepsiburada.com dan aldım fatura evrak vs herşey tertemiz kutu içinde durmaktadır.

Ciddi satıcı olan arkadaşlar pm ile bana ulaşabilirler

Teşekkürler
  • Selam arkadaslar. Su anda amerikadayim. Bu laptop u 1650 dolara alabiliyorum. Cad/cam isiyle ugrasiyorum. Bu nedenle uzun sure kullanabilecegim 1060 veya 1070 ekran kartli makina bakiyorum. Bu makinadan memnunmusunuz. Yuklenildiginda fan cok ses yapiyormu. bende su anda monster var. 460m ekran kartli. biraz yuklensem fan sesi hic durmuyor :)))
    Alternatif oneriniz de olabilir ay sonu donecegim :))
  • Arkadaşlar açtığım şu konuyu okursanız bu bilgisayarın üretim hatalı bir ürün olduğunun bilgisine ulaşırsınız.

https://forum.donanimhaber.com/asus-gl502vs-fabrikasyon-hatali-bilgisayar--127623689
  • Hocam memnunmusunuz laptopdan?

• Çok memmunum devamlı prizde, hiç pilde takılı kullanmadım, gta5 ultra da yardırıyom biraz IsInma oluyor lakin felaket güçlü ve incecik bir laptop resmen aşık oldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kreuger -- 25 Temmuz 2017; 22:34:47 >
  • Merhaba arkadaşlar bende cihazı yeni aldım sanırım bendeki model burdaki modelin bir üst versiyonu internette gördüğüm pilin oyun durumunda boşalması durumu benim cihazda yok 230w adaptör ile birlikte geliyor.Tam donanım olarak şu şekilde:i7 7700hq 16gb ddr4 gtx 1070 512gb ssd 1tb hdd bana maliyeti 6000tl oldu.Cihazın çok ısındığına dair yorumları gördükten sonra bende ısı değerlerini paylaşmak istedim cpu gpu nun 81 in üzerini gördüğünü daha görmedim.İstediğiniz başka oyun varsa test edebilirim.Resimler şu şekilde: Asus GL502VS (GTX 1070) ANAKONU (LAPTOP SONUNDA GELDİ :) ) Asus GL502VS (GTX 1070) ANAKONU (LAPTOP SONUNDA GELDİ :) ) Asus GL502VS (GTX 1070) ANAKONU (LAPTOP SONUNDA GELDİ :) ) Asus GL502VS (GTX 1070) ANAKONU (LAPTOP SONUNDA GELDİ :) ) Asus GL502VS (GTX 1070) ANAKONU (LAPTOP SONUNDA GELDİ :) )

• Hayirli olsun,,,, ben ikinci el çok az kullanılmış 4650 tl ye almıştım lakin ram 8 gb ve intel i7 6700 var diğerleri aynı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kreuger -- 30 Temmuz 2017; 7:12:10 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam o fiyata uygun almissiniz gercekten.sizdede ekran 120hz gsync mi?

• Gerçekten çok uygun fiyata almışsınız.Nerden aldınız acaba?

• Doctor.mac D kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar, satan kişi merak etmiş almış sonra bazı sorunlar yaşamış laptopla örneğin oyunlarda aniden atıyormuş, driveri yeniliyemiyormuş falan filan sonra teknik servis e vermiş aynı sorunlar devam edince gazeteye ilan vermiş satmak için,, bende gördüm aldım sonra eve geldim format attım güç seçeneklerinden yüksek performansı seçtim,,,,,cillop gibi oldu, ekran evet 120 hz ve g_sync....... Kopenhag dan aldım faturalı genç birisi idi belki nakit e ihtiyacı oldu, ben genelde pusuya yatarım av geldimi üstüne atlarım 😀

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kreuger -- 30 Temmuz 2017; 18:56:58 >
  • canerozler kullanıcısına yanıt
    Siz son bios u yüklediyseniz fps yi düşürüyormuş, en iyi bios 201

• arkadaşlar bu modeli kullanıp sorun yaşayan oldu mu? kronik problemleri var mı acaba?
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.