Şimdi Ara

Asus GL502VS (GTX 1070) ANAKONU (LAPTOP SONUNDA GELDİ :) ) (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
332
Cevap
7
Favori
25.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • acer_sahibi77 kullanıcısına yanıt
    Hocam sabah isim çıktı akşam gidecektim o zamana kadar artmış zaten yani biz şimdi gece sipariş geçseydik ayak üstü 1500 tl kâr mi edecektik nasıl iş anlamadım nasip değilmiş...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beylikdüzü mm ye geldim almaya fiyat 7500 olmuş ffs...

7000 e veririm dedi aklınızda olsun..

• Shafter kullanıcısına yanıt
    Hocam o modeli inceleyeceğim dun gece 5999 tl idi yani dolar kuru artmadan önceki ürünün ilk çıktığı satış fiyatıydı biz tongaya düştük almadık bir iş vardır diye halbuki mediamarkt bunu bazen yapıyordu neyse ben artık beklemedeyim aynı fiyattan tekrar satışa çıkarırlarsa direkt almak lazım...

• spartacus55 kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı. Bir daha zor iner o fiyata. Türkiye için şu anki fiyatı da iyi sayılır...

Sabah yoğundum öğleden sonra alacaktım. Almak için açtığımda fiyatı yükselmişti.

• arkadaslar birde daha kutusunu acmadim ancak bu 7700hq lu olan modelde gsync diyor her yerde..acaba benim aldigimda mi gsync ?
    hocam daha detaylı anlatırmısınız bu heryerde garantilimi yarın gidip tam olarak ne yapmam gerekiyor
    ayrıntılı yazarsanız cok mutlu olurum
    İyi taktik ama her yerde tutmayabilir. Vatan'da ucuz diye o fiyattan vermek zorunda değiller.

• acer_sahibi77 kullanıcısına yanıt
    ayrica vatanda ucuz diye o fiyattan vermek zorundalar..mm politikasi bu..
    işim garanti olmasi icin bana ozelden faturanizi yollamaniz mumkun mu acaba ?

• myhai M kullanıcısına yanıt
    birazdan yollayacagim
    beklemedeyiz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

Herkes faydalansın diye satış formunu koyuyorum. Faturada baya bi kişisel bilgilerim var
    alirken sorun yasarsaniz mesaj atin cepten faturami yollarim.

Hocam beylikdüzünde sonuncusunu siz aldınız galiba sitesinde stokta kalmamıştır olarak görünüyor neden bu laptopta bu kadar stok az çözemedim bu laptop bana yar olmayacak anlaşılan ama verdiğiniz taktik için teşekkür ederiz ileride işimize yarayabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spartacus55 -- 23 Nisan 2017; 4:5:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

arkadaslar birde daha kutusunu acmadim ancak bu 7700hq lu olan modelde gsync diyor her yerde..acaba benim aldigimda mi gsync ?

Hocam gysnc olması lazım medimarkt kendi sitesinde ayrıntılı yazmamış kutusunda ayrıntılı özelliklerin yazıldığı bir yer yok mu acaba birde 1 tb lik harddisk in dönüş hızı 5400 mu 7200 mü acaba onuda merak ettim şayet 256 gb ssd lı modelden sadece ssd boyut farkı varsa gayet uyguna aldınız güle güle kullanın..Ama bilgisayarın soğutma performansını bilemeyiz onu kullanıcı test ederek bize söyleyebilir nispeten ince bir bilgisayar içinde güçlü bir gpu var...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spartacus55 -- 23 Nisan 2017; 4:24:7 >
    Sonlandı diye biliyorum ben onu...

Hatta Google'da arama yapınca 07.09.2016 tarihinden itibaren rakipsiz fiyat garantisinin sonlandığını gördüm.

Belki yine başlamıştır bilemiyorum.

• makinenin stok her yerde bitmis ve en ucuz 8500 tl..
    benim aldigim alet duruyor daha kutusunu bile acmadim..acsam mi acaba ?Bana masaustu lazim bu yuzden satmayi da dusunuyorum bir yandan.
  • selam arkadaşlar,

bu gördüğüm değerler normal mi? Ne oyun oynuyorum ne bir şey, sadece webde gezinirken aldığım sıcaklık değerleri bunlar. PC'yi ilk aldığımda durum böyle değildi, 3-4 ay kullandıktan sonra, doğru düzgün bir şey yapmıyorken bile fanlar inanılmaz ses çıkartarak çalışmaya başlıyor.

• yanlışlıkla girilmiş fiyat ben de görünce şaşırmıştım :) güncellemişler. ayrıca ssd si 6700hq olan bendeki modelinden 5 kat daha yavaş bunları alırken dikkat edin derim. 2500 okuma hızıyla 500 okuma hızı bilgisayar açılımında çok fark ediyor. 8 saniyede internete girebilir vaziyette açılıyor benim bilgisayarım
  • Arkadaşlar birkaç sorum olacak. Bildiğim kadarıyla bu modelin ekranı g-sync 120 hz. Peki Türkiye'de satılan modelleri g-sync destekliyor mu?
    Ssd'si sata mı yoksa nvme mi? Bir de son olarak an itibarıyla kaby lake versiyonunu en ucuza nereden bulabilirim?
  • bu cihazda 180w mi 230w mi psu var, net olarak belli mi ? amazonda sordum satıcı 230 asus 180 diyor. 180w 1060 için bile yetersizken 1070 de pille bile sıkıntı yapmaz mı ?

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.