Şimdi Ara

ASTRA 1.7 CDTİ ALINIR MI ÇOK ACİL?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
5 sn
12
Cevap
0
Favori
11.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Motoru Isuzu üretimidir ve çok dayanıklıdır. Aslen ticari araçlar için tasarlanmıştır. Bu nedenle biraz gürültülüdür. Bu motorlarda peformans artışı için oynama çok yapılıyor. Bu açıdan temiz olmasına dikkat edin. Bunu dışında aracın geçirdiği kazaların düzeyi önemli. Yürüyenine zarar vermiş mi, şase'da hasar var mı kontrol edilmeli. Onun dışında alınabilir bence.
  • Sorunlu bir motor olduğunu duymuştum, ama 1.7 yi alanalr sadece hard olarak motorla oynamak için alıyor.

Zamanında ben de bakmıştım bu motor seçeneğine , sonradan vazgeçtim.
  • Araba hakkında bilgim yok ancak, motor %71 yazan arabayı kapımın önüne koymam.
  • girmeyin. o motorun canını çıkarmışlar
  • Rahat 400 binde vardır %71 motor nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Motor %71'i dürüstlüğünden değil de cahilliğinden yazdığını düşünüyorum... Canını almışlardır o motorun
  • Araç antepte galericide
    antep, konya karatay pert araç toplama merkezi aracın ucuz olması değişen olmasıda cabası
    ayrıca h kasada 1.7 dizel görmedim sahibindene bakamıyorum şuan başka örnekleri varmı bakın.benim bilğim 1.7 dizel g kasada var.
    araç fiyatıda ucuz bence KESİNLİKLE UZAK DURUN..

• Ah beyler ah yorumlara gel ya.
    Milleti yanlış yönlendirmede ustunuze yok.
    Yazilım icin alınan motor 1.7 dti, cdti degil.
    1.7 cdti isuzu uretimi mi bilmiyorum ama dti öyle.

• 1.7 dizellerin hepsi ısuzu motoru, cdti dti falan opelin verdiği isimler o kadar, 1.3 lere de cdti diyorlar ama o motorlar da aslında multijet mesela

tabi astra h deki 1.7 motor ile corsa c deki motor aynı değil ve bu motor ilandaki gibi 95 değil 101 beygir olması lazım

bunların enjektörleri farklı, yakıt pompaları farklı ve daha birçok şeyi farklı, yani corsa c lerde yaşanan kronik problemlerin bunda gözükmemesi lazım ama çok tutulan bir araç olmadığından tecrübeliye rastlamak zor
  • şehitkamil pert toplama merkezidir bence alma
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.