Şimdi Ara

PEUGEOT 306

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
3.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mrb arkadaslar, kısmetse su sıralar peugeot 306 almayı düsünüyorum fakat sunlar aklımı karıstırıyo, peugeot 306 xn,xr,xt,platium, hangisini seceyim kararsız kaldım, anlamadıgım icin size sormak istedim mutlaka anlayan bilen vardır ve bana bu konuda fikir verir diye düsündüm, simdiden tesekkürler

• gtı
  • GTI Yİ GEREK GÖRMEDIGIM ICIN YAZMADIM BİLE, GTİ SU GİBİ YAKIYOMUS
  • Platinum u öneririm
  • PLATİNUM FİYATI NEDİR PEKİ, GERCİ BENİM BÜTCE 11
  • bildiğim kadarsıyla xt en dolu olanı.eskiden 2001 modeli vardı amcamda.eletrikli 4 cam,aynalar,otomatik klima,yağmur sensörü v.s
  • 55 bin kere söyledim bendeki 306 sewdası bambaska :) bu arada bütce 11 bulabılırmıyım 11 e kadar
  • Hayalimde herzaman bir 306 GTİ aşkı yatıyor. orjinal jantlarının üzerine komple basıcaksın arabayı. güzel bir skunk2 egzos sistemi off diyorum.
  • en dolusu platinyum derler ama arkadaşta 306 platinyum var bende 2. araç 306 xr var...
    platinyumda ön camlar elektrikli , çift hava yastığı ve abs var hepsi bu
    kısaca benim gözümde platinyum sadece güvenlik paketi

benim xr de ise 4 cam otomatik yağmur ve far sensörü elektriki ayna tek hava yastığı 4 disk fren
    bence xr daha dolu.. ABS olmazsa olmaz ama dört disk freninde performansı güzel

tabiki donanım paketi araçta araca değişiklik gösterebilir

• sorunuza gelince 11 bine 306 çok rahat bulursunuz.ben 14 e aldım ama benim araçta boya kaza vs yok çok temiz olduğu için o fiyata aldım. 98 ve üstünü almaya gayret edin. alabiliyorsanız 2000 ve üstü 1.6 platinyum veya en kötü ihtimalle xr donanım pekti alın

307 nin veliahtı olmasına rağmen çok daha sorunsuz araçlar. henüz 5 bin km dir kullanıyorum 150 bin km de olmasına ve 12 yaşında olmasına rağmen b unu söylemek için hala erken midir bilmiyorum
    aracı aldığımdan beri yaptığım masraflar
    4 balata değişimi triger seti yağ filtre değişimi (rutin bakım)
    kalorifer peteği değişimi..
    birde arka torsiyon bilyalarına grasörlük takılıp yağlandı başkada çok şükür kuruş masraf açmadı
  • 2001 model, gümüş gri renk platinium sedan aracım satılıktır. Ailenin kullanımında bir araç, 9 yıldır ben kullanıyorum, ondan önce de çok yakın bir arkadaşım sıfır almıştı, 162 bin km.de, lpg'li, ekonomik yakıtlı ve özel servis bakımlıdır (bilgisayardan yapılan bakımları görülebilir, hep aynı servise gidildi). Aracın büyük kazası yok ama şehir içinde bir kaç küçük hasarlı kazasından dolayı 4-5 parça boyası var.Sahibinden.com sitesinde 61115252 numarasıyla fotoğrafları mevcut. Satış fiyatım son 14.000 TL Saygılarımla
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.