Şimdi Ara

Assassin's Creed Valhalla (2020) [PC ANA KONU] (96. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3.866
Cevap
46
Favori
184.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de güncellemeyi yaptım gireyim dedim, pc ye mavi ekran verdirdi. Şimdi dosyaları doğrulatıp bir giriş yapmayı deneyeceğim.

Edit: Kendiliğinden düzeldi, oyunu da bitirmek üzereyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhan2707 -- 30 Kasım 2020; 0:48:30 >
  • Dutch van der Linde kullanıcısına yanıt

Hocam oyunda gözle görülür derecede optimizasyon iyileştirmesi var. Ram şişmesi gitmiş ve işlemciye de bindirdiği yük azalmış. Oyun içinde de pek aman aman olmasa da güzel iyileştirmeler var ve yenilikler var. Animasyonlar misal eskisi gibi eğreti durmuyor. Eivor'un ıslanma animasyonu da daha iyi hale getirilmiş. Işıklandırmalar da ben pek bir değişiklik göremedim ama onu da elden geçirdiklerini söylüyorlar.

• Hudson51 kullanıcısına yanıt

Bende biraz önce denedim oyunu biraz. Tabi biraz daha oynadıkça belli olur yamanın getirileri ama performansta benimde küçük bir artış olmuş diyebilirim. Özellikle fps kayıplarının sık yaşandığı köye falan gittim denemek için ama durum eskisinden biraz daha iyi gibi geldi. Işıklandırma sorunu sanki devam ediyor gibi.

• Bizim emektar ile bir bench alıp çıktım.

Assassin's Creed Valhalla (2020) [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 26 Kasım 2020; 22:7:15 >
  • Play tuşu aktif olunca denedim ve sonunda oyun açıldı hala indiriyor tabi bitince güncelleme indirilmiş oyun dosyaları ile sıfırdan indirilen dosyaları karşılaştırıcam bakalım kimmiş suçlu.

Evrensel kural güncelleme büyükse sıfırdan kurulum yap.

edit: Klasör boyutlarım tamamen aynı sıkıntı sunucu taraflıymış baştan indirince aktive oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 27 Kasım 2020; 0:0:13 >
  • Gelen update ile tekrar daldık oyuna bakalım.Assassin's Creed Valhalla (2020) [PC ANA KONU] 

Assassin's Creed Valhalla (2020) [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ONUR251 -- 27 Kasım 2020; 1:5:41 >
  • cpy nerde kaldı, bir baksaydık oyuna 😏
  • quote:

Orijinalden alıntı: M0meNtS

cpy nerde kaldı, bir baksaydık oyuna 😏

son düzgün update i bekliyordur :) Bu update ten sonra çakabilir doksana .

• Oyundaki en sinir bozucu şey sadece ana görevlerle alınabilen zırhların haritada gözükmesi giriş nerde diye arayıp duruyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: M0meNtS

cpy nerde kaldı, bir baksaydık oyuna 😏

Oyun çoktan kırılmıştır bile. Büyük firmalar scene gruplarına para yedirdiği için bu tür triple a oyunlar artık ilk haftalardan korsana düşmüyor. Çıkışından ortalama 40-50 gün sonra anca düşer malum firmalar kar edebilmesi için oyunun ilk ay satışları çok önemli.

• Oyuna sonunda bugun başlıyorum hadi bakalım
  • Güncellemeden sonra yapay zeka ve dövüş zorluğunda bir iyileşme olmuş mu arkadaşlar? En zor seviyede bile aşırı kolay olduğundan oynamayı bırakmıştım.

• Arkadaşlar oyunu gamepad ile mi oynayayım fare klavye mi? Ne tavsiye edersiniz

• bilgennyk kullanıcısına yanıt

Ben ikisini de denedim ama gamepadde karar kıldım. Daha keyifli geldi bana. Odyssey i de gamepad ile bitirmiştim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

Arkadaşlar oyunu gamepad ile mi oynayayım fare klavye mi? Ne tavsiye edersiniz

Okçuluk büyük zevk kattı son 3 ac oyununa bundada aim assist olmadan en zor ayarda ok ve stealth ilerliyorum klavye fare öneririm bende.

• Vengeance of Thor yeteneği aktif edilince anında kullanılıyordu ilk vuruş boşa gidiyordu bazen şimdi tıklayınca kullanıyor notlarda olmayan bir fix. Ubisoft yaAssassin's Creed Valhalla (2020) [PC ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 27 Kasım 2020; 21:11:58 >
  • Arkadaşlar ingilteye yeni geçtim ve ilk baskını yaptım ardından o bölgede dolaşırken sürekli oyunda çalışmayı durdurdu hatası alıyorum, sizlerde de böylemi?

• Yayınlanan güncelleme baya iyi olmuş tek beğenmediğim uzak çizimler de kaplama geç yükleniyor onun dışında oyun daha oynanabilir olmuş uzun zamandır ilk defa ac oyununa saatlerimi verdim yan görevler çok çeşitli ve anlamlı bravo yapımcı ekibe konu da ilgi çekici bir de zor da oynuyordum ama güncellemeden sonra ultra zor oldu sanki dövüşler de hiç acımıyor yapay zeka

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bıyıklı Bey -- 28 Kasım 2020; 0:32:6 >
  • 
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.