Şimdi Ara

Assassin's Creed Valhalla (2020) [PC ANA KONU] (74. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.844
Cevap
46
Favori
182.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ubisoft yüzde 20 indirim kullandım. 215 liraya denk geldi. Mastercard kampanyasından da yararlanmak için Steamden 35 liralık oyun aldım. Hem 50 lira iade hem de Toslanın Steam satın alımlarında iade kampanyası vardı kaç gelecek bilmiyorum ama bu şekilde yapabilirsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şu aptal ren geyiği görevini nasıl geçiyoruz? Tüm geyikleri avladım ama 1 tane boynuz çıktı. Biri yardım etsin lütfen yoksa devam etmicem :D

• Arkadaşlar sanırım oyun güzel olmuş. Assassin's Creed Valhalla (2020) [PC ANA KONU]  Henüz karlı Norveç bölgesindeyim. Amd Rx5600xt 1080p çözünürlükte en yüksek ayarlarda 55-65 akıcı bir şekilde takılıyor. Sahneye göre 80 fps de oluyor 45 fps' e düştüğü de oluyor. Düzelir sanırım zamanla. Monitörde Freesync desteği olduğu için 50-55 fps' lere düşmesi beni pek rahatsız etmedi. Ortalama 60 fps yapıyor Rx5600xt yüksek ayar 1080p'de.

Not: Grafik ayarlarından Volumetric cloud ayarını düşürmeyi unutmayın. İşlemci i7 7700 (düz) beni korkutuyordu aslında ama yükün altından kalkıyor. Fps sayacını kapatıp oyuna odaklanacağım artık.Assassin's Creed Valhalla (2020) [PC ANA KONU]  Oyun beni pek üzmedi bu konuda.

Herkese iyi oyunlar.

• osviceny kullanıcısına yanıt
    Toplamda 60 TL civarı iade alacaksınız. :)

• The Frost kullanıcısına yanıt
    Yani bu oyun için oldukça uygun gözüktü benim için. İleride de kupon vs verilirse Season Pass almayı düşünüyorum dlcleri ücretsiz verecekleri için

• Assassin's Creed Valhalla (2020) [PC ANA KONU]

arkadaşlar monitör freesync destekli. nvdia kontrol panelini kurcalarken bunu gördüm, uyumlu değil derken neyden bahsediyor ?

• The Frost kullanıcısına yanıt

Mastercard kampanyası hala iade yapıyormu?

Yeni alıp iade alan oldumu acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 10 Kasım 2020; 23:14:48 >
  • Bugünlerde forumdan iade alanları gördüm. Ama iadeler 2 hafta sonra yapıldığı için şimdi yapılan alışverişlerde 2 haftaya neler değişir bilemem. Kampanya hâlâ MasterciCard'ın sitesinde durduğuna göre devam ediyor demek ki.

• Arkadaşlar ps storda iki sürüm var ps4 ve ps5 için ama 2 side aynı şeyleri içeriyor ACV ile Ps5 sürümü ve arada 30 tlye yakın farkvar ps4 sürümü alsam bi sıkıntı olur mu

• Mortuuus kullanıcısına yanıt
    Sabahtan beri kesiyorum bende de 1 tane var :D
    Birde dağın tepesinde tek ev var içinde altın var ama içine giremiyorum evin onda bug var galiba

• Yok mu bize bi hesap ateşleyecek ? Kırılmasını beklemek de sıkıyo. Bi denemek isterim ..

• 8 saatin sonunda nihayet İngiltere'ye ayak bastım. Oyun beklediğimden çok daha iyi olmuş, önceki oyunlardan çok farklı kesinlikle. Combat sistemi Odyssey'e göre daha zevkli, özellikle yetenek ağacını açmaya başladıkça daha da zenginleşiyor. Bitirici vuruş animasyonlarını da yeterince beğendiğimi söyleyebilirim.

Oyunun zengin bir içeriğe sahip olduğu kolayca anlaşılıyor. Norveç haritasında bile yapılacak birçok etkinlik var, o karlı ve soğuk atmosferi sevdiğimden dolayı da orada biraz fazla vakit harcamak istedim.

Oyun, hikaye anlatımında hiç acele etmiyor, böylece sizin Norveç atmosferini olabildiğince yaşamanıza olanak sunuyor. Yan görevler ''world events'' adı altında karşınıza çıkıyor ve hepsinin farklı hikayeleri var. Birbirini tekrar eden görevlere hiç rastlamadım şimdiye kadar.

Ayrıca yan görevlerde oyun sizin elinizden tutmuyor, sadece bazı ipuçları veriyor. Siz kendi yolunuzu bulmaya çalışıyorsunuz. Bunun içinde okuduğunuz yazılı metinleri veya dinlediğiniz diyalogları iyi anlamak gerekiyor.

Son olarak erkek Eivor'u The Last Kingdom dizisindeki Cnut abimiz seslendiriyor ve gerçekten de karaktere çok karizmatik bir hava katmış diyebilirim.

• Kırılsa da oynasak.

• redditte de birçok kişi yazmış, oyun baya blurlu gözüküyor. resolution scalaei %200 yapan adam bile çözememiş.

nvdia geforce experiencedan keskinlik filtresi eklemenin işe yaradığını yazanlar var.

• clionxy C kullanıcısına yanıt

hocam başka dağlardan çıktı görevi bitirdim ama 40 coin verdi. çöp etti kaç saatimi sana tavsiye yapma

• iyi birisiydim kullanıcısına yanıt

oyun blurluysa bunu yapın, 10 kat güzel oldu bende.

• arkadaş oyunu zorda oynayalım dedik bu seferde karşımıza geyik çıkmıyor ya Assassin's Creed Valhalla (2020) [PC ANA KONU] 

oyun kaymak gibi ama bu arada, en ufak bir drop yaşamadım ama hala norveçteyim.

• s1LENT kullanıcısına yanıt

ondan mı çıkmıyor 1 saat geyik aradım uyuz oldum ya

• Beyler 2060 super de bırakın 4k da oynamayı 2k da bile feci fps düşüşleri var yaa. Ryzen 5 3600 16 gb ram var ama yok anam 2k medium da 45 50 55 gidip geliyor. Var mı bi öneriniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4K'da çok güzel gözüküyor fakat 3090 ile Ultrada sabit 60 fps alamıyorum.

• 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.