Şimdi Ara

Assassin's Creed Valhalla (2020) [PC ANA KONU] (76. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.866
Cevap
46
Favori
184.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu geyik görevi ile ilgili saçma bir durum oldu 3 tane geyik boynuzu filan istedi o ara ben dolaşırken tesadüfen büyük bir tane legendary geyik var onu görünce onu da öldürdüm küçüklerden de 3 tane bulup görevi verene gittim bana diyor şimdi git büyüğü öldür eee ben öldürmusum ama orada diyalog da çıkmadı cesedin olduğu yere gittim ama boş görev tıkandı resmen. Vazgeçtim zaten bıraktım orayı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • TheMuyu kullanıcısına yanıt
    🤣

• Hocam bunu yaptığımda sağ ve alt kenarda saçma sapan bi dalgalanmalara oluyor yanlış bir şey mi yapıyorum anlamadım .d

• Bu oyunun optimizasyonunu watch dogs a göre daha iyi buldum. R5 3600x + rtx 3080 ile 4K da sadece AA low da diğer ayarlar en yüksekte oyun içerisinde 60 fps sabit alabiliyorum sadece bazı durumlarda 55 -60 arası gidip geldiği oluyor. Benchmark ta ortalama 65 fps çıkıyor. Watchdogs ise benchmark ta yüksek göstermesine rağmen oyun içerisinde şehir içerisinde dolaşırken 60 fps yi tutturamıyor. Şimdilik oyunun başlarındayım grafiksel olarak ve hikaye olarak güzel buldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cloud35 -- 11 Kasım 2020; 13:33:46 >
  • Zauriel. kullanıcısına yanıt

videoya alabilirseniz tam olarak aklımda canlandıramadım

• En zorda oynuyorum kolay geldi 12 saat oldu oyunun başı diye mi acaba

• cloud35 kullanıcısına yanıt

Hocam Anti-Aliasing i neden Low a çektiniz? Grafik açısından önemli bir ayar değil mi?

• s1LENT kullanıcısına yanıt

4K için değil. Çözünürlük yüksek olduğu için hiç bir fark olmuyor.

• TheMuyu kullanıcısına yanıt

Geyikler başka dağlardan çıkıyor. Büyük olanlar ren geyiği, oyunun asıl istediği bu. Bunların hepsinden boynuz çıkmıyor aramak lazım. Küçük olanlar zaten işe yaramıyor. Ben haritada kalabalık yapmasınlar diye avlıyordum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hardware Unboxed optimizasyon rehberi hazırlamış. İzlemenizi tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ra's al ghul

En zorda oynuyorum kolay geldi 12 saat oldu oyunun başı diye mi acaba

Hayır oyun zor değil, Odysseyin zorluğu daha güzeldi. Ama millet çok ağladı diye bu defa kolaylaştırmışlar maalesef.

Bu arada geyik binme nasıl oluyor? Binek olarak varmış

• Mortuuus kullanıcısına yanıt
    Yok hocam hallettim onu bir tane de legendary geyik var onu görevden önce öldürunce tıkandı görev 3 tane geyik görevinden sonra legendary geyik görevini veriyor

• Bu optimize edilmiş ayarlar sizce nasıl? Sistemim: 5700xt + r5 2600 (4.0ghz)

https://www.google.com/sorry/index?continue=https://m.youtube.com/watch%3Fv%3DfegZefILfSQ&q=EgQuLZpEGNKvr_0FIhkA8aeDS_RCWdHurbIVuQtGCC0xfE4T3a7YMgFy

• Bu oyun gtx 1070 ile high birkac ayar medium 60fps oynanir mi?

• beyler questleri nasil yapcaz gozukmuyor mapte en kolay ayarda da gozukmuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: EnergyHill

Bu oyun gtx 1070 ile high birkac ayar medium 60fps oynanir mi?

adaptive 60 açıp optimize ayarlarla net sabit 60 alırsınız hocam

nvidia kontrol panelden sharpen ve 16x anistoropy açmayı unutmayın

• Tüm seriye sahip olan bir AC fanıyım... Ön siparişe çıktığı gün verdim siparişini , oturdum bekliyorum.

Oyun çıkmadan 2 gün önce kolsuz youtuberlere erişime açılınca daha başlamadan iade geçtim... Benim platinium paketimin olması , sıkı bir fan olmam hatta her şeyi geçelim , aylar öncesinden çatır çatır parasını ödemiş olmam ayrı bir durum.. Oyun iyi hoş da , Ubisoftun .....

• Geyik bineği nasıl alıyoruz, yok mu bilen?  

• Varmı öyle birşey kesin mi

• arman09 kullanıcısına yanıt

Twitchte gezinirken bir tane yayıncıda gördüm ama o zaten almıştı. Heves ettim ben de istiyorum ama nasıl alınıyor bilmiyorum

• 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.