Yüzbaşı
06 Haziran 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 59 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Bir ara konusu vardı. Ama şuan kaldırılmış olarak gözüküyor. Merak ettiğim bir kaç sorum var. Yardımcı olabilecek var mı?
USB üzerinden PC ye değil direk USB ye nasıl kurulur. Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Bir adet sandisk ultra fit 64 gb 3.1 usb bellek satın aldım. içerisinden Rescue Pro DELUXE adlı bir yazılım kodu çıktı ama nereden aktif etmem gerektiğini bilmiyorum. Bilgisi olan biri yardımcı olabilirse çok iyi olur.

Babam çok seviyor bunu. Steamde var mı acaba?

Eğerki alacağım diskli oyunun bölgesi ile psn hesabımın bölgesi farklı ise diskli oyunun yanında gelen dlc kodunu kendi psn hesabımda kullanabilirmiyim.

CS de karlı uçaklı bi map vardı. Uçak düşmüştü. Baya oldu oynamayalı internette de bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.
Letgo da gezerken falan gördüm. Orjinalede benzemiyor. Ne farkı var acaba bunun?
Maalesef Ps5i 4-5 aya alabileceğim ve oyunlarım bitmiş durumda rica etsem Ps5 i olan bir arkadaş oyunları hesaba ekleyebilir mi?
Bir ay içinde ps5 alacağım dolar kurunun ne olacağı belli olmadığından şimdiden dolara çevirdim. Ben elimdeki 400 doları nasıl hızli güvenilir ve ucuza gönderebilirim? Teşekkürler şimdiden.

Arkadaşlar 12 kasımda Amerikada satışa çıkacak bende amerikadan getirtmeyi düşünüyorum.

1.Sizce 27 kasım black friday beklemelimiyim yoksa 12 kasımda almalı mıyım?

2.Getirecek kişi kendi şahsi aletiymiş gibi gösterecek bi sıkıntı olurmu?

3.Alırsam eğer ps collections ile verilecek oyunları alabilirmiyim?(Ps plusum var)

4.Alırsam eğer şuanki oyunlarımı PS5 te oynayabilirmiyim?

teşekkürler şimdiden 

Hakkında
Forum İmzası:
Sen Kendin Ol, Başkaları Zaten Var
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Lenovo
Mobil cihaz
xiaomi
ISS
KabloNet
Oyun Platformu
PlayStation
Takım
Galatasaray
PSN ID
DUREN_
Milli Takımlar
Turkiye
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 821
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 131)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 380 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.