Şimdi Ara

Assassin's Creed Valhalla (2020) [PC ANA KONU] (123. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: muhtemelen
1 Kayıtlı Üye ve 1 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.865
Cevap
46
Favori
183.934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Assassin's Creed Valhalla (2020) [PC ANA KONU] deneyin derdim ama hesap giderse sıkıntı büyür. O yüzden sallayın bence.

• Hudson51 kullanıcısına yanıt

Bilinen hatalar bölümünü yeni güncellemişler benim mevzu yok tabi koca dünyada bir ben lincolnscire ı sona bırakmışım neyse bunu görünce işe koyuldum zırhları falan inventory editorlerle kaldırdım gümüşü bile 20K ya düşürdüm fakir ve ezik eivorlu saveyi gönderdimAssassin's Creed Valhalla (2020) [PC ANA KONU] 

Bilinen hatalar;

https://discussions.ubisoft.com/topic/76980/assassin-s-creed-valhalla-known-issues-updated-sep-7/1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 23 Ocak 2021; 22:5:24 >

• 20K'lı bir Eivor fakir ha? :D Ben de 7K biriktirince aşırı sevinmiştim Assassin's Creed Valhalla (2020) [PC ANA KONU] 

• Şu opalla alışvrriş yapan shop a girince hata veriyor. Ne store u görebiliyorum ne contract yapabiliyorm. Acaip sinir bozucu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Assassin's Creed Valhalla (2020) [PC ANA KONU]

Oyun da olsa maskelerimizi takalım arkadaşlar. Assassin's Creed Valhalla (2020) [PC ANA KONU] 

• Hyponsoinage kullanıcısına yanıt

Hiç uğraşmayın derim cheat engine ile direk açılıyor opal/helix ile alınan tüm itemler.

Opal toplamak güzel ama bir shopun yenilenmesi 5 günmü 1 haftamı ne sürüyor oyun bitince napalım o itemi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 23 Ocak 2021; 22:6:35 >
  • Hocam xbox series s de oynuyorm. Diğer konu ölü olduğu için buraya yazdım
  • Hyponsoinage kullanıcısına yanıt

Geçen hafta 2 item çıkmıştı shopta 3 olması gerekirken onu düzeltiyoruz diye komple bozmuş olabilirler.

• Arkadaşlar 5600x ve 3070 le acayip fps drop yaşıyorum videolarda millet çatır çatır oynuyor bende ise fps drop oluyor çözen varmı acaba

• Bir benchmark yapıp atın bakalım sonuca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 24 Ocak 2021; 15:15:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wey-Yu

Bir benchmark yapıp atın bakalım sonuca.

tamam hocam çözdüm olayı game barı iptal ettim düzeldi windows 10 sorunmus

• Arkadaşlar ben bu oyunu ps4'e almayı düşünüyorum indirime girdiğinde,sizce oyun nasıl olmuş,PS4'de rahat oynayabilir miyim ? Birde oyun kendini tekrarlıyor mu ?

• 60 küsür saat sonunda oyunu %50 bile bitiremedim. bu kadar fazla şey koymalarına hiç gerek yoktu bence. yan görevler falan her şeyi yapıyorum ama baygınlık geldi. oyunu açasım gelmiyor kesinlikle. her bölgenin hikayesi birbiriyle tıpa tıp aynı, loot cok az düştüğünden odysseydeki karakter gelişim hissi zaten yok. oyunun dünyası zaten odysseye göre çok daha karanlık vs...

yani çok beğenerek oynamıstım ilk 40 saatini ama su an silmek üzereyim oyunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iyi birisiydim -- 25 Ocak 2021; 14:26:33 >
  • iyi birisiydim kullanıcısına yanıt
    Hocam ayni dertten ben de muzdarip oldum. Oyun gerçekten çok güzel en azından origins keyfi aldim odyssey i kendi adima hic sevmemistim. Bu oyunda senaryo basta ilgi cekici basliyor gelişme kısmı çok ama çok aşırı uzun olmuş. Sonuna dogru yeniden senaryo yeniden ilgi çekici hale geliyo.

Sadece ana görevi yapacam deseniz dahi en az 70 saati var bence. Biraz da ağır oynayan etrafi kesfetmek isteyen adamın vay haline :)
  • İlginç gizli bir yay varmış.

• Hocam zırhları nasıl açtınız ?

• Merhabalar vaktim olmaması sebebi ile oyunu bayadır oynamıyordum, dün biraz girip oynayım dedim fakat oyun bazı yerlerde çok değişik bir karanlık efekti uyguluyor, bahsettiğim yer kapalı bir alan olmamasına ve oyunda hava aydınlık olmasına rağmen değişik bir karanlık efekti gibi durum söz konusu sorunumu tam anlatamadım fakat beni çok rahatsız etti bu durum alt+f4 yapıp oyunu kapattım, acaba benzeri bir sıkıntı yaşayan varmıdır ? Bir ayarı falanmı var acaba hdr gibi ?

• HyperV H kullanıcısına yanıt

Oyun bazı açık alanlarında da kapalı alanlarında da birkaç saniyeliğine ışık sorunları yaşayabiliyor ama öyle aman aman da olmuyor. Sizde ki sorun çok fazlaysa bir dosya doğrulatmayı deneyin malum birkaç güncelleme de aldığından.

• Hudson51 kullanıcısına yanıt

Cevap yazdığınız için teşekkür ederim son gelen güncellemelerden önce böyle bir sorun olmamıştı oyun ilk çıktığında yaklaşık 25 saat civarı oynamıştım, dün bir hevesle oynamak için girdim, oyunda bir evin yakınında efekt bir karardı sonra evden baya uzağa gitmeme rağmen o karanlık efekt devam etti, dediğiniz gibi doğrulama yapmayı bir deneyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: iyi birisiydim

60 küsür saat sonunda oyunu %50 bile bitiremedim. bu kadar fazla şey koymalarına hiç gerek yoktu bence. yan görevler falan her şeyi yapıyorum ama baygınlık geldi. oyunu açasım gelmiyor kesinlikle. her bölgenin hikayesi birbiriyle tıpa tıp aynı, loot cok az düştüğünden odysseydeki karakter gelişim hissi zaten yok. oyunun dünyası zaten odysseye göre çok daha karanlık vs...

yani çok beğenerek oynamıstım ilk 40 saatini ama su an silmek üzereyim oyunu.

Ben de benzer şekilde Origins ve Odyssey'de aldığım keyfi alamıyorum. Görevler şunlar bunlar sıkıcı geliyor. Bir de etraftaki şeylerin vurgulanması falan hep farklılaştırılmış ya, sarı noktalar ne, griler neydi bilmemne diye bakmak gıcık geldi bana. Onun haricinde, kuşla düşman işaretleyememek-görememek zaten başından beri uyuz olmuştum, elim ona gidiyor devamlı olarak.

• 
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.