Şimdi Ara

Assassin's Creed Valhalla (2020) [PC ANA KONU] (122. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.866
Cevap
46
Favori
184.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Grafiksel bozukluklara çok takıldığınız için sizi buluyor böyle şeylerAssassin's Creed Valhalla (2020) [PC ANA KONU] 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wey-Yu

Supporta yazıcam bir sonraki güncellemede bana özel bir fix . 

Bu saveden gidicem yine tüm gizemleri çözmek için bu arada gizem deyip geçmeyin çok komik mevzular dönüyor birkaçı sesli güldürdü.

edit:Güncelleme notlarını şimdi okudum lincolnscire ile alakalı birşey görürüm diye meğer oyunda Death Stranding easter eggi varmış ilk başladığımda aldığım bir ss ds yi çağrıştırıyordu (Hem odin hemde eivor çok karizma duruyor )

Şimdide easter egg görevlerini yapıyorum ds easter egg i nereden estiyse devlere.

Ama güzel olmuş ds bitiren biri için yine o dünyaya küçük bir ziyaret niteliğinde oluyor.

2KM lik mesafe yürüyorum yağmur yok şuan yağarsa ne yapacağımı bilmiyorum. 

köyümüzdeki bu malzemeleri hangi yerlere götüreceğimi bulamıyorum bunu nerden anlıyorsun bir işaret koymuyor yani

• Hahahaha aynen galiba öyle Assassin's Creed Valhalla (2020) [PC ANA KONU] Şu tarz şeyler de var ama oralara hiç girmiyorum. Bu kadar büyük bi haritası olan oyunda normaldir böyle şeyler hatta renk katıyor oyuna Assassin's Creed Valhalla (2020) [PC ANA KONU] 

Assassin's Creed Valhalla (2020) [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi takami59 -- 16 Ocak 2021; 17:16:5 >
  • ulaaaa kullanıcısına yanıt

Store un arkasından bir not alıyoruz onda yazıyor bir köprünün güneyi yada sabrina bilmemneyin kuzeyi gibi basit lokasyonlar o notu inventoryde bulun altlarda hazine haritalarının oralarda ongoing deliveries yazıyordu.

• takami59 kullanıcısına yanıt

Ben böyle şeyler görmedim hiç harddisktemi kurulu belki hdd yetişemiyordur sisteme.

• yok ssd de kurulu. problem değil ya. yeter ki oyunun ilerleyişini bozmayan bug lar olsun sorun değil.

• oyunda sadece bir tane yan görev kaldı.5 tane kumaş lazım bende 4 tane var sandıklardan da çıkmıyor bug var.konu açılmış bayağa mağdur var bakalım buna bir düzenleme yapacaklar mı

• yüzde kaçta bitiyor hikaye arkadaşlar? şuan halfdanla uğrasıyorum :D

• Oyunu bitirmek üzereyim ama son zamanlarda random crashler iyice arttı, can sıkmaya başladı. Diğer can sıkıcı durum bence berbat bir yapay zekaya sahip npc lerin stealth gitmek istediğinde anında, çok uzaktan ve cok küçük bir aralıktan bile seni fark etmeleri. Birde son patch ten sonra ara sahnelerde konuşmalarda dudaklar sabit kalmaya başladı. Onun dışında bana oldukça keyif veren bir oyun oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: -Rusher-

yüzde kaçta bitiyor hikaye arkadaşlar? şuan halfdanla uğrasıyorum :D

Yüzdesi bozuk benim .onda da bug var :)

• molmehmet M kullanıcısına yanıt

Bende de çoğu konuşmada dudaklar oynamıyor artık, yani yamayla oyun bozmak harika, birde uzaktaki kaplamalarda glicth fazlalaştı sanki.

• takami59 kullanıcısına yanıt

küçük resimden bakınca başka birşeymiş gibi duruyor dedim ne oluyor Assassin's Creed Valhalla (2020) [PC ANA KONU] 

• Abiler ablalar... yardım lazım...
    Şimdi ben oyunun başlarında sayılırım, ingiltereye yeni gittik, bi görev var ''tom un kampında ipucu ara diye" (tony de olabilir:)

İşte orada ki ipucunu bulamıyorum. Bir ev var anahtarı aldım gittim mahzene indim filan ama olmuyor... spoiler olabileceğine inanıyorsanız ona göre cevap verirsiniz.

Cevaplarınızı bekliyorum oyunda ilerleyemiyorum bu yüzden :((

Kolaylıklar dilerim sağolun
  • eerdaalll0001. kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bensatanistdegilim -- 19 Ocak 2021; 18:3:16 >
  • benim anlamadığım oyun neden halen kırılmadı
  • bensatanistdegilim kullanıcısına yanıt
    Çok sağol abim
  • Merhaba, bu oyunda bende gpu kullanımı %94-95 lerde geziyor bu normal bi durummudur? Diğer oyunlarda %99 görürken bu oyunda 94 görmek tuhafıma gitti sorayım dedim.

Gpu: 3060Ti

Cpu: 5600x

• quote:

Orijinalden alıntı: Hudson51

İnternetten baktığım rehberde Lincolnscire dan sonraki herhangi bir story arc'ı (misal Jorvik gibi) bitirdiğinizde Bishop'ın Order üyesi olduğunun ortaya çıktığını söylüyorlar. Siz Lincolnscire'ı en sona bıraktıysanız size özel bir bug olabilir :)

Alıntıları Göster

Support anca cevap verdi save dosyasını istiyorlar ama ben helixle açılan tüm zırhları vs. hileyle açmıştım şimdi göndersem hesapdan olucaz.Assassin's Creed Valhalla (2020) [PC ANA KONU] 

• 
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.