Şimdi Ara

Assassin's Creed Valhalla (2020) [PC ANA KONU] (101. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
3.865
Cevap
46
Favori
183.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Assasins creed artık assasins creedlikten çıktı ama hala mükemmel xd

• Memory leak oldugu dogrudur bende bazen ram kullanimi 20gb'a vuruyor. Genelde takilma yasamiyorum sanirim 32gb ram oldugu icin ama yasadigim da oluyor. Epey nadir bir sorun diyebilirim 50 saatlik gameplay suresinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 3 Aralık 2020; 15:24:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karakteri değiştirmek istiyorum bulamadım hangi ayardan yapılıyor dostlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bıyıklı Bey -- 3 Aralık 2020; 15:36:28 >
  • Inventory de Tab a basın.

• Dante kullanıcısına yanıt

Ben en fazla 12gb ram 6.5gb vram gördüm 2K da oynuyorum sistem 32gb.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 3 Aralık 2020; 16:21:54 >
  • Beyler eskiden outpostlara sessiz dalmak için kuş bakışı düşmanları işaretlerdik. Kargayı salıyorum ama bu özellik henüz aktif değil sanırım düşmanları işaretlemiyor. Stealth gitmekte zorlanıyorum bu yüzden.

• evo_4 E kullanıcısına yanıt

Artık kartalımız yok biliyorsunuz karganında gözler okadar iyi olmadığı için hiçbir zaman düşman işaretleyemeyeceksiniz bunun için odin sight ile steath recon skill ini kullanmak zorundasınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 3 Aralık 2020; 19:29:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wey-Yu

Artık kartalımız yok biliyorsunuz karganında gözler okadar iyi olmadığı için hiçbir zaman düşman işaretleyemeyeceksiniz bunun için odin sight ile steath recon skill ini kullanmak zorundasınız.

Teşekkürler hocam. Skilleri bir kurcalayayım.

• 386 Power. 80 saat ve oyunun %60'ı bitmiş durumda. İlk 40 saat çok iyi iken oyun artık elinde ki her şeyi vermiş ve kendini tüketmiş durumda. Pek tabi bu sayede pek çok hata da artık daha net göze batıyor.

Öncelikle oyunda Ability'lerin zerre önemi olmadığını anladım. Sırf level artsın diye topladım ve aktif savaşta pekte hatırlayacağım ability'ler değiller. Zamanı yavaşlatma ise özellikle kağıt kovalamaca da çok işe yarıyor. Oyunda level scaling yok denmiş ve aslında bir bakıma da doğru hani tek vuruşta ölme riskinize karşın 350 powerlık yere de gidebilirsiniz. Lakin bunun kötü tarafı oyunun sizi her şeyi yapmaya zorlaması çünkü bu sayede skill puanı alıp powerınızı arttırabiliyorsunuz. E tabi bu da artık 300 levelden sonra adeta oyunda tanrı olmanız anlamına geliyor. Karakterin güç skalasını oturtamamışlar.

Ayrıca oyunda hızlı savaşmak isteyenlere bir öneri çekiç kullanın. Oyunun bana göre en tok hissettiren silahı çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hudson51 -- 4 Aralık 2020; 11:17:35 >

• desparados_532 kullanıcısına yanıt

Kurt bir yan görevle açılıyor. Kendi kasabamızda iken bir çocuktan yan görev alıyorsun. Çocuk beni takip et deyip ormanda bir kulübeye götürüyor. Oranın bodrumunda kurt mahsur kalmış. Kurtarınca sana ability olarak geliyor, kurdu çağırma.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sisyphus

Kurt bir yan görevle açılıyor. Kendi kasabamızda iken bir çocuktan yan görev alıyorsun. Çocuk beni takip et deyip ormanda bir kulübeye götürüyor. Oranın bodrumunda kurt mahsur kalmış. Kurtarınca sana ability olarak geliyor, kurdu çağırma.

tesadüf siz yazmadan 1 saat önce o görevi yaptım fakat bişey gelmedi hocam

• az önce lafında “tengri” geçen bir karakter gördüm çok şaşırdım...

• desparados_532 kullanıcısına yanıt

Ability ekranına gelmiş olması lazım. Onu mevcut olanlardan biri yerine atayın. Zaten sürekli yanınızda durmuyor. Atadığınız tuşla seçili düşmana saldırıyor, sonra geri kayboluyor

• bir sorum var
    oyunda bir yere geldim oyun ilerlemiyor kral sigurdu esir olarak götürdü basim takip edeceğim dedi ama yok oyunda ne basimden haber var ne bir görev var hikayenin ilerlemesi için ne yapmam gerekir?

• Millet patır patır buglara denk geliyordu. Şükrediyordum 30 küsur saat oldu daha hiç bug yaşamadım diye. En sonunda bendede patladı bir bug;

Bu köyden aldığım bir yan görevde fırıncıyla beraber adı tebet miyidi neydi, bir yere gidiyoruz. Hirsizlarla konuşuyoruz. görevi bitirmek için fırıncıyla beraber köye geri dönün diyor. Ama fırıncı gelmiyor peşimden. Takılı kalıyor. Ben tek devam edip gitsem de koye görevi bitiremiyorum. Var mı bu bugı yaşayan, çözebilen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Buralara da bi geldik

bir sorum var
    oyunda bir yere geldim oyun ilerlemiyor kral sigurdu esir olarak götürdü basim takip edeceğim dedi ama yok oyunda ne basimden haber var ne bir görev var hikayenin ilerlemesi için ne yapmam gerekir?

Centte geçiyor görev. Oraya gitmeniz gerek.

@Dutch van der Linde Hocam bulunduğunuz yeri save edip tekrar o load'a dönerseniz bug düzeliyor ve böyle sanırım 100'ün üzerinde bug'a denk geldim şu ana kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Buralara da bi geldik

bir sorum var

Ayrıca Randvi den de Cent'i pledge etmeniz gerek.

• Hudson51 kullanıcısına yanıt

100 den fazla bug mı :(

Havada uçan atlar npc ler, duvarin icine girip cikmalar falan olsun hiç canimi sıkmam böyle buglara. Guler gecerim. Ama oynanisa direk etki eden, devam edebilmeyi engelleyen gorev bugları insani cildirtiyor gercekten ya. Hic mi test etmiyorlar bu gorevleri oynayip.

Tesekkurler bu arada hocam, deneyecegim dediginizi.

• Hudson51 kullanıcısına yanıt

sağ olun teşekkür ederim haritada çıksaydı keşke haritada gösterme moduna aldım oynarken ama göstermeyince şaşırdım sağ olun tekrardan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buralara da bi geldik -- 5 Aralık 2020; 16:54:15 >
  • 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.