Şimdi Ara

Assassin's Creed Valhalla (2020) [PC ANA KONU] (102. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.863
Cevap
46
Favori
183.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Oyunu HDD'den yeni aldığım SSD'ye taşıdım. Şuan ayarları ultra da yapsam very high da yapsam low gibi görüntü alıyorum.

Problemin ne olduğunu anlayamadım bir türlü.

Konu hakkında yardımcı olabilecek biri var mı?

22 saat oynadım oyunu HDD'de nefisti oynanış ve görüntü, şimdi çamur gibi ve benchmark vs. ne yaparsam yapayım düzelmedi.

Dosyaları da doğrulattım bu arada.

• burki_rock kullanıcısına yanıt

Resolution scale ve adaptive resolution ayarlarını kontrol edi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayva -- 5 Aralık 2020; 17:44:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayva kullanıcısına yanıt
    Kaç olması gerekiyor?
  • burki_rock kullanıcısına yanıt

100 olmalı.

• Teşekkürler, düzeldi şimdi 50 de idi.
  • Assassin's Creed Valhalla (2020) [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 5 Aralık 2020; 23:18:40 >
  • Az önce hoşuma giden birşeye denk geldim
    Randvi'den görev almak için bizim kasabaya geldim. Tam yanına gidiyordum ki kasabaya sonradan gelen Reda isimli çocuk tüccar etrafına kasabanın çocuklarını toplamış, Bayek ve Aya'nın hikayesini anlatıyordu
    Şimdi araştırdım meğer Reda Origins'te de varmış, o kadar oldu ki oynayalı unutmuşum. Ama 800 yıl nasıl yaşadı bilemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sisyphus -- 6 Aralık 2020; 1:58:10 >
  • Sisyphus kullanıcısına yanıt
    Yoksa onu da mı animusa oturttular

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgennyk -- 6 Aralık 2020; 2:9:40 >
  • R-10 kullanıcısına yanıt

Monitör 2K olmuş hzd konusundada güzel ss ler vardı ama 1080 di.

• Unity oyunundan sonra ilk defa 2 saati aşkın ac oyunu oynadım

Ama şu xp çeşit çeşit level yükselmeleri çok garip ve hoş değil .random görev ve grafikleri için devam ediyorum

Ama oyun eski ac serisinden çok çok uzaklaşmış. Yinede oynanabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R.Romanoviç -- 6 Aralık 2020; 4:6:17 >
  • Rune ları eşyalara hangi tuşla takıyoruz? Bende mouse tekerlek olarak görünüyor ama işe yaramıyor. Controls listesinden tuş ayarını da değiştiremiyorum. Yardım lütfen.

• Monitör aynı da sistem yeni sadece.Horizon'u eski sistemde oynamıştım.Bu oyunda DSR ile 2K açıp oynadım.O ssleri 2K yaparız sorun değil kolay iş Assassin's Creed Valhalla (2020) [PC ANA KONU] 

• Arkadaşlar gereksiz silahları nasıl satıyoruz ? Parçalama ya da satıcılarda satma tuşu yok.

• 95 saat sonunda oyun tam anlamıyla bitti. Valhalla... sen nasıl bir oyunmuşsun yahu. Bayıldım. Çokça hataları ve hatta son 10 saatte sanırım 100'e yakın crash yesemde bitirmek mutluluk verici. Şimdi DLC'lerini beklemekte iş. Bakalım Eivor, İrlanda ve Fransa/Paris de neler yapacak...

• Son durumlar nedir arkadaşlar , en son sorun ve bug cehennemiydi yapım yorumlara bakıldığı zaman , oyunu aldık 10 dk bench yapıp çıktık öyle duruyor.Assassin's Creed Valhalla (2020) [PC ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Question-X -- 7 Aralık 2020; 11:6:15 >
  • 1 yama geldi ama çok toparlamadı diyorlar. Ben öyle müthiş buglara yakalanmadım 70 saatlik oynama süremede açıkçası, ufak tefek şeylere denk geldim sadece.

• R-10 kullanıcısına yanıt

hocam bu resimde grafik ayarları nedir?

• oyunda yetenek dağıtırken zorlanıyorum ben suikast yaptığımda tek atma modunda oynuyorum ama yeteneklerde suilast hasarını arttıran yetenekler var onlara vermesem alt yetenekleri göremiyorum ikilemde kaldım birde bu oyunda stamine artırılıyor mu 100 skill pointi geçtim ama staminamı arttıramadım

• Tüm ac serisini aralarında severek oynadıklarım azınlıkta olup bir şekilde zorlayarak da olsa bitiren biri olarak ilk defa bir ac oyununu bitirmeden bıraktım
    Oyun kötü değil asla, o dönemleri seven biri için oynanabilir bir oyun tabi fazla bir beklentiye girilmeden ama beni içine bir türlü çekemedi
    Originsi ve Odyseyi uzun süre oynamıştım tüm dlcleriyle birlikte lakin valhalla bir raddeden sonra tıkadı beni
    Tabi bunda Viiking döneminin ve İskandinav mitolojisinin bana ilgi çekici gelmeyişi de büyük bir etken hatta son gow oyununu bile bu yüzden zar zor bitirmiştim
    Oynayanlara az buglı keyifli oyunlar dilerim...

• 
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.