Şimdi Ara

Assassin's Creed Valhalla (2020) [PC ANA KONU] (103. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.867
Cevap
46
Favori
184.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
98. Sırada  bugün en iyi #46
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Buralara da bi geldik kullanıcısına yanıt

Ultra high hocam.

• R-10 kullanıcısına yanıt

güzelmiş ben monitörü 4k aldım 2k da full yapabiliyorum ama görüntü 4k monitörde bulanık oluyor 4k da high yapıyorum 2k alsam bu bulanıklık olmadan daha rahat oynarmışım yanlış tercih yapmışım neyse artık kısmet yanıt için sağ olun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bütün ana yetenekleri açabiliyoruz çok kasmadan, rahat olun. Ben bir süre sonra yan olayları komple bıraktım ama gene de çok hızlı seviye atlıyoruz ana görevler ile bile.

• siberarmi kullanıcısına yanıt

evet her level atlamada 2 skill point geliyor o zaman takılmadan devam edeyim teşekkürler

• Senaryo, seslendirme, müzikler, atmosfer, skill ağacı gibi konularda odysseye göre geriye gidiş olmuş. İnsan modellemesi başarısız. Gizlilik yok gibi birşey. Yeni nesil konsollara yetişsin diye yapılmış sanki. Msi kampanyası ile aldım 269 tl verilmez. Bür sonraki oyunu bekleyeceğiz artık.

• Oyunu 4-5 saat oynadım. Level kasmak için yan görev yapmama durumu güzel olmuş.

• Arkadaşlar kullanmadığımız silah ve zırhları nasıl satabiliyoruz ?

• osmandemi2 kullanıcısına yanıt

Satamıyoruz ne yazık ki, envater leş gibi oluyor kısa bir süre sonra, adam gibi filtre koysalardı bari...

• siberarmi kullanıcısına yanıt

Çok kötü ya bari demirci de parçalama olsa malzeme olurdu çok saçma olmuş .

• Vinland'ı geçen oldu mu ? Oldu ise taktik olarak özetle neler yapılabilir ?

teşekkürler.

• Ps5'te oynuyorum. War Weary görevinde bug oluşuyor. Düşmanların hepsini öldürünce papazla konuşmamız gerekli ama konuşulmuyor. Ne yaptysam olmadı. İnternette de bir çözümü yok. Bu durumla karşılaşıp çözüm bulabilen var mı?

• oyunu hızlı bitirmenin yolu varmı arkadaşlar (hikayeyi) ?

• desparados_532 kullanıcısına yanıt
    hiç oynama daha iyi

öyle oyun oynanmaz
    Monitörünüz ips panel mi?

4K lg monitöre sahibim 2k çözünürlüğe aldığım oyunlarda bulanık olmadı yada ben fark etmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: M0meNtS

hiç oynama daha iyi

öyle oyun oynanmaz
    40.saate kadar evet, ama oyun sıkmaya başladı.
  • desparados_532 kullanıcısına yanıt
    aslında sende haklısın odyssey e 98 saat harcamıştım
  • M0meNtS kullanıcısına yanıt

hocam va panel belki o yüzdendir sırf bu yüzden keşke 2k mı alsaydım diyorum bu bulanıklık rahatsız ediyor ama belki psikolojiktir

• Hudson51 kullanıcısına yanıt

Origins ve Odyssey'de bir tane tarihi, bir tane mitolojik dlc geliyordu. Bunda mitolojik dlc olmayacak sanırım  

• quote:

Orijinalden alıntı: Cheryl Mason

Origins ve Odyssey'de bir tane tarihi, bir tane mitolojik dlc geliyordu. Bunda mitolojik dlc olmayacak sanırım  

Mitolojik içerikleri direk oyun içinde kullanmışlar. DLC de yeniden mitolojik şeyler yapmaları iyi olmaz ama bence İrlandada geçecek olan Wrath of Druids DLC'si ufaktan mitolojik şeylerde içerebilir. Siege of Paris den ise umudum baya yüksek. Ana haritanın yarısı kadar bir haritayı oyuna eklemesini bekliyorum. Eivor'un Assassin'lerin içinde yükselmesi ve belki Hidden Ones dan Assassins'e geçişi de görebiliriz.

• 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.