Şimdi Ara

Assassin’s Creed Rogue (2015) [ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
4
Favori
11.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Halen daha gelmedi şu meret pc'ye. Güya 2015'in başındaydı. Wiki'de 10 Mart diyo bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 27 Şubat 2015; 3:29:48 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aral'a şöyle bir göz gezdirdim de bir aydır GTA V ön siparişi var; bu oyunun yok. Sanırım bu saatten sonra da olmaz. Kaç liradan satışa sunulacağını merakla bekliyorum.
  • Assassin's Creed: Rogue - Türkçe Dublajlı Tanıtım

• Arkadaşlar oyun çıkmış.
  • Şimdi oyunun puanlarına baktımda Unity den yüksek puan almış.
  • Orjinal aldım önyüklemesi açılsın diye beklerken nete düşmüş la şimdiden.. Haftaiçi olsa uğraşmazdım ama haftasonuna denk geldi tam valla dayanamayıp indirip deneyecem biraz resmi olarak çıkana kadar bakim nasıl optimize etmişler
  • quote:

Orijinalden alıntı: busterr

Orjinal aldım önyüklemesi açılsın diye beklerken nete düşmüş la şimdiden.. Haftaiçi olsa uğraşmazdım ama haftasonuna denk geldi tam valla dayanamayıp indirip deneyecem biraz resmi olarak çıkana kadar bakim nasıl optimize etmişler

benide bilgilendirir misin hocam deneyince, bende aldım resmi çıkışı bekliyorum, özellikle optimizasyon konusunda black flag ile aynımı acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HiddenHunter

quote:

Orijinalden alıntı: busterr

Orjinal aldım önyüklemesi açılsın diye beklerken nete düşmüş la şimdiden.. Haftaiçi olsa uğraşmazdım ama haftasonuna denk geldi tam valla dayanamayıp indirip deneyecem biraz resmi olarak çıkana kadar bakim nasıl optimize etmişler

benide bilgilendirir misin hocam deneyince, bende aldım resmi çıkışı bekliyorum, özellikle optimizasyon konusunda black flag ile aynımı acaba

Tamam hocam yazarım buraya.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • elimde orjinal ac3 vardı onu aynamamıştım başlayayım dedim baktım bu çıkmış malum yollardan edindim denemek için black flag sonrası bence optimize cok iyi . unity ile alakası yok optimize nin unity yi 10 fps ile oynatan ( oynatamayan) laptop ile cok rahat oynuyorum malum yollardan böyle ise orjinal daha da rahat olur tahminimce. Alacakların içi rahat olsun. oynanış black flag in neredeyse aynısı gibi duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kvothé

elimde orjinal ac3 vardı onu aynamamıştım başlayayım dedim baktım bu çıkmış malum yollardan edindim denemek için black flag sonrası bence optimize cok iyi . unity ile alakası yok optimize nin unity yi 10 fps ile oynatan ( oynatamayan) laptop ile cok rahat oynuyorum malum yollardan böyle ise orjinal daha da rahat olur tahminimce. Alacakların içi rahat olsun. oynanış black flag in neredeyse aynısı gibi duruyor.

Grafik olarak da black flag ile aynı mı yoksa ac3 ile mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: LonelyHunter

quote:

Orijinalden alıntı: Kvothé

elimde orjinal ac3 vardı onu aynamamıştım başlayayım dedim baktım bu çıkmış malum yollardan edindim denemek için black flag sonrası bence optimize cok iyi . unity ile alakası yok optimize nin unity yi 10 fps ile oynatan ( oynatamayan) laptop ile cok rahat oynuyorum malum yollardan böyle ise orjinal daha da rahat olur tahminimce. Alacakların içi rahat olsun. oynanış black flag in neredeyse aynısı gibi duruyor.

Grafik olarak da black flag ile aynı mı yoksa ac3 ile mi

black flag ile aynı gözüktü bana .
  • 20 dakika sonra indirip kısa bir test yapacağım nasılmış diye; umarım para vermeye değer bir şeydir.
  • Steam'de preload'a açılmış, ilgililere duyurulur

• Bu oyunu da kimse takmamış. Konu tam 1 sayfa bile olmamış. Unityden daha iyi senaryosu var gibi duruyor. Aral bile satışına başlamamış.
  • Unity'i Very Low'da bile 60 fps oynayamıyorken bunu Very high'da 60 fpsde oynamak çok garip
  • Optimizasyonu iyi buldum sorun çıkarmadı bende, grafikler Black Flag'den düşük ama o yüzden olabilir 3. oyunun motoruyla yapılmış gibi, 3 yıllık oyun gibi yani yeni kartlar rahatlıkla çalıştırıyor o yüzden bizde aa ne güzel optimizasyon diyoruz Yeni bir oyun gibi uğraşmamışlar, grafikler Freedom Cry gibi olsa neyse ama kolaya kaçmışlar Liberation yapar gibi uğraşmışlar PS3'ten port ederken bu yüzden fiyatını haketmiyor bence, Ubisoft gene yapmış çakallığını. En son AA ayarı'da FXAA nedense o yüzden görüntü 1080p'de tırtıklı biraz, çözünürlüğü yükselterek hallettim onu ancak. 4K'da max ayarlarda normal alanlarda 50-60, yoğun yeşilliklerde 40-50 FPS. 2K ve 1080p'de 60 FPS rahat alınıyor 970 ile. Oyunun atmosferi zaten Black Flag sevdiyseniz ısınıyorsunuz ona benzer, karlı alanlar farklı güzel hava katmış, eski oyunlardan simalar da görmek hoş, hikayesi de güzeldir inşallah. Bunlarda birkaç resim:

Assassin’s Creed Rogue (2015) [ANA KONU] Assassin’s Creed Rogue (2015) [ANA KONU] Assassin’s Creed Rogue (2015) [ANA KONU] Assassin’s Creed Rogue (2015) [ANA KONU] Assassin’s Creed Rogue (2015) [ANA KONU] Assassin’s Creed Rogue (2015) [ANA KONU] Assassin’s Creed Rogue (2015) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi busterr -- 7 Mart 2015; 5:22:37 >

• Loading ekranlarında yapacak bişey var en azından optimizasyon blackflagdan daha iyi bu arada unitydeki oyunu baltalayan buglarda yok iyi gibi şimdiilik
  • opt.iyi olma sebebi yeni nesil grafiklere sahip olmamasi .galiba black flag motoruyla yapilmis.hatta ac 3 bile olabilir,unity ile karsilastirmiyorum bile.unitynin gercekten berbat bir optimizasyonu vardi fakat bana gore 2014 un en iyi grafigine sahip oyunuydu.
    Ac black flag i sevenler bu oyunu da sevecektir benlik oyun degil .denizde gecen ac serilerine bir turlu isinamadim.ama optimizasyonu iyi oldugu icin bu oyun black flag dlc si gibi gorulup oynanabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi regujohn -- 7 Mart 2015; 5:02:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: regujohn

opt.iyi olma sebebi yeni nesil grafiklere sahip olmamasi .galiba black flag motoruyla yapilmis.hatta ac 3 bile olabilir,unity ile karsilastirmiyorum bile.unitynin gercekten berbat bir optimizasyonu vardi fakat bana gore 2014 un en iyi grafigine sahip oyunuydu.
    Ac black flag i sevenler bu oyunu da sevecektir benlik oyun degil .denizde gecen ac serilerine bir turlu isinamadim.ama optimizasyonu iyi oldugu icin bu oyun black flag dlc si gibi gorulup oynanabilir.

grafikler iyi değil eski bir oyun motoru ile yapılmış,blackflagin grafikler çok daha iyiydi
  • oyunu sabahtan beri oynuyorum unity faciasından sonra tabiki malum ortamlardan edindim oyunu.

öncelikle oyun grafiği eski,yani optimize sorunu yok 660m ekran kartımla gayet verimli oynuyorum,oyunun senaryo modu gerçekten harika olmuş unity gibi sallayarak değilde heyecanla oynuyorum oyunu ubi böyle senaryolarla gelsin karşımıza üstünede unity oynanışını koysun grafiği bu kadar olsada yeter gerçekten.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.