Şimdi Ara

Assassin’s Creed Rogue (2015) [ANA KONU] (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
4
Favori
11.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hocam büyük baltalı düşmanların saldırıları savuşturulamıyor.Onlardan kaçınarak savaşmanız lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: psycho90

Hocam büyük baltalı düşmanların saldırıları savuşturulamıyor.Onlardan kaçınarak savaşmanız lazım

Diğer oyunlarda e ye basıp Space e bastın mı adamı sarhoş falan ediyordu ne güzel bunda direk kaçmak lazım demekki. Space ile saldırıp baltasını yere düşürüp falan mı saldırcaz? Hatırlıyor musunuz taktiğini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Hocam oynayalı çok oldu ya taktiğini hatırlamıyorum maalesef

• quote:

hocam peki şeyi hatırlıyor musun bu sivilleri öldürünce peşine kelle avcıları düşüyor ama gemiyle olanları değil şehirde düşenleri diyorum böyle samuray gibi ağzı yüzü kapalı adamları .Hiç bir şekilde defansları kırılmıyor ne counter attack la ne counter + silahını düşürmek veya ittirmekle.Ne direk space'e basmakla.Adamlar direk yumrukla etkisiz hale getiriyorlar seni?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

hocam peki şeyi hatırlıyor musun bu sivilleri öldürünce peşine kelle avcıları düşüyor ama gemiyle olanları değil şehirde düşenleri diyorum böyle samuray gibi ağzı yüzü kapalı adamları .Hiç bir şekilde defansları kırılmıyor ne counter attack la ne counter + silahını düşürmek veya ittirmekle.Ne direk space'e basmakla.Adamlar direk yumrukla etkisiz hale getiriyorlar seni?

Onları silahla bayıltıp yerdeyken öldürüyordum
  • Oyunu yeni oynama fırsatı buldum arkadaşlar ve az önce bitirdim.

PlayStation 3 üzerinden oynadım , grafikler black flagdan daha iyi gibi geldi bana .

Arkadaşlar oyun beni çok etkiledi be.

Haytham gerçekten çok acımasız bir karakter , gözünü kırpmadan sıktı zavallı achillese

Acaba arno buldu mu shayı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RyDeR -- 26 Aralık 2017; 21:52:41 >
  • iyi oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fahrenheit2989 -- 27 Eylül 2020; 4:15:28 >
  • Neden tutulmamış hayret. Ac4 dlcsi gibi esasında, arayüz, mekanikler her şey aynı. Bir de Unity üzerine tam nesil geçişine denk geldiği için arada kaynamış belli ki. Yani oyun olarak ciddiye alınmamış. Fazla oynamadım. Bir saat kadar giriş bölümüne baktım. Eski oyunlarla olan karakter bağlantıları harika. Adewale'nin yaşlılığını, Achilles'in gençliğini gördük ki daha da göreceğimiz epey karakter var. Grafikler yine harika, bence bugün bile sırıtmayacak ölçüde pürüzsüz grafikleri var. Optimizasyon ise mükemmel. Daha ziyade Ac3 nasıl o kadar berbat optimizasyona sahip olarak çıkmış hala anlamıyorum. Ben bunu çoğu şeyi yaparak zevkle oynayacağım gibi duruyor. Genelde de yanıltmıyor ilk izlenim.

• Zebercet kullanıcısına yanıt

Hikayesi ile de bence çok güzel bir oyun. Biraz geride kalmış gibi duruyor ama unity ile bağlantı noktası oluşturuyor ve ben çok severek oynamıştım. Şans veren herkes severek oynar diye düşünüyorum.

• tnuviel37 kullanıcısına yanıt

Evet. Templar olarak oynamak zaten baştan bir sıfır önde başlatıyor oyunu. Daha karanlık bir ton tutturulmuş. Zaten yapımcının kendisi oyunu en karanlık ac deneyimi diye sunmuştu diye hatırlıyorum. Belki bugün rushlar bitiririm. Ana hikayesi fazla uzun değilmiş.

Ezio's Family o kadar benzersiz ki farklı versiyonları ile iki ac oyununda daha kullandılar.

• Dün rushlarım dedim ama oyun çok iyi. Bir an önce bitirmektense ağırdan almayı tercih ediyorum. Banka sisteminin tekrar eklenmesi güzel olmuş. Yatırımlarımız bir anlam ifade ediyor artık. Hikaye de pek o kadar kısa değil aslında. Sekanslar arası süre, hele de arada yan görev kovalarsanız bayağı uzun. Tahmin ettiğiminden de vakit alacak bitirmek. Yüzde 35 ile 3. sekansa geçtim. Toplam 6 sekans olduğunu düşünürsek 20 saati bulabilir oyun sürem.

• Vay be çok iyiydi. Uzun sürecek diye düşündüm ama son kısımlar biraz hızlı ilerledi. Unity ile bağlanan finali oldukça başarılıydı bence. Genel olarak Shay Cormac'in motivasyonunu anlatma konusunda başarılı bir hikaye anlatımı vardı. Muhtemelen Unity ve sonrasını pc kaldırmayacağı için son Ac oyunumdu bu. İki haftadır çok keyifli vakit geçirdim toplam bir yüz saati devirmişimdir. Çok değerli bir seri bence.

• Mekanik olarak en kopya, hikaye olarak ise bence en özgün AC oyunu diyebiliriz. Yorumlarımı aşağıdaki linkte belirtmiştim.

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/140180816

• Benim gözümde en iyi AC oyunu. Bunda belki en sevdiğim karakter olan Haytham Kenway'inde oyunda bulunması olabilir.

• Haytham feci karizmatik bir karakter. İsminin anlamı Arapça genç kartal anlamına geliyormuş. Bu oyun bende obsesyon yaptı. Bir oyundan bu kadar etkilendiğimi hatırlamıyorum.

• Şu ubisoft nasıl far cry 6'ya DLC olarak eski kötüleri geri getiriyor birde AC'ye yapsalar, Haytham'a bir DLC gelse ileride çıkacak oyunlardan birine.

• hikaye sırasına göre oynayıp bitirdiğim son ac oyunuydu zaten seri ondan sonra öldü. senaryosu karakterleri ve atmosferiyle gayet güzel bir oyun. ezio üçlemesinden sonra en sevdiğim ac oyunu hatta revelationstan bile iyi olabilir. haythamın olması büyük bir artı. keşke daha çok görseydik. oyun da kısa zaten

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.