Şimdi Ara

Assassin’s Creed Rogue (2015) [ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
179
Cevap
4
Favori
11.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ac 3-4 oyun motoru aynı olması lazım, ama rogue ps3 oyunu olduğu için grafikler daha düşük, pc yede direk port etmişler sanırım uğraşmamışlar hiç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Assassin’s Creed Rogue (2015) [ANA KONU]

Oyunun optimizasyonu muazzam.. 6870 istiyor kart max ayarlar için, bende 6850 var, açabildim bütün grafik detaylarını. Kasmadan oynuyorum.

Fakat bir sorum var arkadaşlar, gemimi nasıl repair yapabilirim ? Aşırı hasar almış vaziyette, limana çektim öylece bekliyor : )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frobe -- 7 Mart 2015; 16:43:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: WarriorAngel

Assassin’s Creed Rogue (2015) [ANA KONU]

Oyunun optimizasyonu muazzam.. 6870 istiyor kart max ayarlar için, bende 6850 var, açabildim bütün grafik detaylarını. Kasmadan oynuyorum.

Fakat bir sorum var arkadaşlar, gemimi nasıl repair yapabilirim ? Aşırı hasar almış vaziyette, limana çektim öylece bekliyor : )

black flag'de gemileri bordalama seçeneği vardı, o şekilde tamirde edebiliyorduk kendi gemimizi

• quote:

Orijinalden alıntı: HiddenHunter

quote:

Orijinalden alıntı: WarriorAngel

Assassin’s Creed Rogue (2015) [ANA KONU]

black flag'de gemileri bordalama seçeneği vardı, o şekilde tamirde edebiliyorduk kendi gemimizi

Hocam Rogue oynarken bi ara limanda bi klübede Repair seçeneğini görmüştüm, onun üzerine 2-3 görev yaptım, başka bir limandayım şimdi ama hiçbir klübede repair seçeneğini bulamadım..

• tam olarak hatırlayamıyorum ama gemiye gidip kamaranıza girin belki orda vardır repair seçeneği,yada kendi adanız v ardır ordaki adaya dönmeniz lazım büyük ihtimal o repair çıkan liman orasıdır

• Unity hiç sarmadı beni hikaye açısından bu oyun nasıl ? Black Flag daki gibi gemiyi yükseltme, avlanma hisar ele geçirme gibi şeyler varmı ? Türkçe yaması çıkınca alırım, şayet oynamaya değerse tabii
  • Spoiler vermeyeyim; ama şunu söylemeden de geçmeyeceğim: Daha girişteki logo değişimi ve yeniden yazılmış Ezio's Family ile bile Unity'yi geride bıraktı benim gözümde... dinlemek için oyuna geçemiyorum. Bir Yüzüklerin Efendisi, bir Cesur Yürek havası yok değil.

Önemli Not: Oyunda üç adet profil slotu var. Allah'ım sana şükürler olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Müddeiumumi -- 7 Mart 2015; 19:55:31 >

• Evet bu müzik benimde hoşuma gitti daha bu sabah merak edip bu müziği youtube'dan arayıp bu videoyu beğenmiştim AC2 ile 3'ü karıştırıp sunmuşlar gibi hoş bir havası var müziğin, Unity'de de 2. oyunun müziği vardı bunlar hep Ezio'yu herkes sevdiğinden onun havasını yakalamaya çalışmak için işte
  • Bugün gördüğüm gibi sömürdüm. Türkçe yama çalışması vardı galiba konsol için ama pc için programlamasını bekleyeceğiz sanırım. Neyse ben beklemiyorum ve çöküyorum oyuna.

Düzenleme: Şimdi aklıma geldi o yama GTA V içindi. Bu oyunun Türkçe dil yaması yoktu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 8 Mart 2015; 2:47:55 >
  • busterr kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle. Eminim Ubisoft AC2'de Ezio'nun 20 yılını harcadığına pişmandır. Oyunculara kalsa 5 - 10 oyun Ezio ile sıkılmadan devam ederlerdi. Unity'de kullanılması bana çok yapmacık gelmişti; bunda ise farklı bir hava var, epey duygusal bir parça olmuş. Oyunda gittiğim kadarıyla hikayenin de hüzünlü bir havası olduğunu hissettim; o bakımdan parça uyarlama olmasına rağmen çok yakışmış.

AC3'te gemi subjesi kısıtlıyken doğada gezme, tırmanma özgürlüğü diğerlerine oranla muazzamdı; Black Flag'de ise tam tersi bir durum söz konusuydu. Bu oyun AC3 ve Black Flag ikilisine özlem duyanlar için nokta atışı olmuş. Motoru eski olmasına rağmen, grafikten ziyade senaryoya ve modern dünyaya daha çok önem veren kitle için Unity'den daha değerli, para vermeye değecek bir oyun gibi görünüyor; kısacası boynuz kulağı geçmiş.

Unity'yi bitirdiğimden beri DLC'si için bile açmadım; bu oyunu ise sabah 5 saatlik kaydımı yanlışlıkla silmeme rağmen şu an sıkılmadan tekrar oynayabiliyorum. Demek ki grafik veya co-op gibi yenilikler her şey demek değilmiş.

• oyunun sonundan spoiler yedimaslında tahmin ettiğim birşeydi ama facebookta rogue ile sayfaları gezmemenizi şiddetle öneriyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Feanor Tasartir

Demek ki grafik veya co-op gibi yenilikler her şey demek değilmiş.

Aynen öyle. Oyundan alınan zevk kat be kat iyi olmuş. Grafiğe yoğunlaşacağı zamanı senaryo ve oynanışa ayırmışlar.

Kardeşimde Max Payne 1 e başladı. İnanın 3-4 yaşlarında oynamış bitirmişliği vardır. Bir bakayım diye oynadı son bölüme geldi. Oyundan alınan zevk önemli.
  • beyler oyunun optimizasyonu nasıl ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle Unity faciasından sonra çok iyi geldi bu oyun. Üstteki arkadaşların dediği gibi direk o müzikle başlamak Ezio yu hatırlattı bana. Optimizasyonda gayet iyi grafiklerde benim için gayet yeterli. Ayrıca Unity de kaldırılan çoğu özellik geri gelmiş. Öldürdüğün adamların silahını alabilmek gibi. Kısacası her şeyi ile Unity den çok daha iyi bir oyun olmuş bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feanor Tasartir

Spoiler vermeyeyim; ama şunu söylemeden de geçmeyeceğim: Daha girişteki logo değişimi ve yeniden yazılmış Ezio's Family ile bile Unity'yi geride bıraktı benim gözümde... dinlemek için oyuna geçemiyorum. Bir Yüzüklerin Efendisi, bir Cesur Yürek havası yok değil.

Önemli Not: Oyunda üç adet profil slotu var. Allah'ım sana şükürler olsun.

Zaten oyunun tema müziği AC2'deki Ezio's Family ile AC4'te çıkan hafif acıklı bir müziğin harmanı. AC4'te de birkaç güzel tema müziği vardı ve onlardan birini seçmişler. Oyun grafik olarak da -gerçi yeni kurduk 3. sequence'deyim çok fazla incleyebilmiş sayılmam ama- AC3-AC4 arası olmuş. En yüksek grafik ayarlarında açtım yağ gibi akıyor oyun. Ama nadiren bazı sahne geçişlerinden itibaren yarım saniyelik bir kasıntı oluyor gibi. Oyunda dlc kısmı var dlc gelecek o zaman buna iyi iyi. Valla Unity grafik olarak iyi hoş da bu oyundan aldığım zevkin yarısını veremiyor. Anlatılmaz tarif edilmez ama bir şey var bu oyunda bağlıyor. Bu arada Shay'in tahtalardan örülmüş kulevari yapılardan Prince of Persia Warrior Within edasıyla hızlı bir tırmanış sergilemesi oldukça hoşuma gitti. Arada böyle ufak tefek farklılıklara ihtiyaç var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Optimizasyon çok iyi gerçekten.Oyunun konusu da ilgii çekici bir hal almaya başladı.AC3den sonra seriyi bırakmıştım ki ac3de pek begendigim söylenemez (desmonda ne olacağına meraktan oynamıştım) ama bu sefer baya bir hoşuma gitti ve kendine bağladı göreve giderkende yol üstündeki mekanlara docklayıp collectibles'ları topluyorum zaman su gibi geçiyor.Sesler ve müziklerde güzel bence,özellikle açılış ekranı müziğini duymak eski günlere götürdü.Karakterimizin seside cuk oturmuş oyunu çok övdüm ama gerçekten bu sefer çok beğendim.

• acc.exe çalışmayı durdurdu hatası alan veya bunun çözümünü bilen var mı?
  • Oyun güzel olmuş gerçekten, g3258 r7 260xle her şey en yüksek god rays kapalı akıcı oynanıyor.

• PS3'te de gayet iyiydi. Unity sonrası akıllanmış Ubisoft sanırım. Hangi çözünürlükte oynuyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ascheriit

PS3'te de gayet iyiydi. Unity sonrası akıllanmış Ubisoft sanırım. Hangi çözünürlükte oynuyorsunuz?

1080p hocam, cidden unity böyle optimizasyon bide iyi bir hikayeyle gelseydi goty olabilirdi.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.