Şimdi Ara

Assassin's Creed: Origins (2017) [ANA KONU] (67. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.646
Cevap
31
Favori
104.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunun 30. saatlerinde tam "Vay be şu zaman kadar 1 tane bile bug olmadı, ubisoft aşmış" dedikten hemen sonra tam da bu oldu
     Assassin's Creed: Origins (2017)  [ANA KONU]

Onun dışında oyunu beğendim ben, her ne kadar yan görevler belli bir şeyden sonra sıksa ve ana senaryo kötü olsa da beğendim. Pc optimizasyonu kötüymüş oyunun (rx580 le sabit 60fps alınmıyor bile) o yüzden ps4 oynadım ve slim olmasına rağmen performans fena değildi. İskenderiye de bile framedrop olmuyordu. Biraz mola verdikten sonra artık dlclere de başlarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 29 Nisan 2019; 2:17:47 >
  • 70 küsür saaat oynayıp bitirdim.Tütm dlcler bitti.3-5 hazine 3-5 düşman bölgesi ve papirus yazıdlarının yarısı duruyordu.Sildim oyunu da.

Efsane bir oyundu benim için enfes bir Antik Mısır ve Yunan atmosferi yaratılmış.Mısır'ın coğrafi konumu çok güzel aktarılmış:Bir taraf Akdeniz sahilleri ve iklimi,diğer taraftan çöller,kum tepeleri,piramitler,kurak kayalık coğrafyalar,başka bir tarafta Antik Yunan medeniyeti,başka bir tarafta da ormanların vahşi doğanın olduğu Afrika atmosferi....
    Ayrıca fotoğraf modu iyi düşünülmüş onlarca sağlam fotoğraf yakaladım ve arşivledim hatıra olarak

Adamlar modellemede,işin sanatsal kısmında da aşmışlar kendilerini.

Son aldığım fotolardan bir 3-5 tanesini paylaşarak oyunu noktalıyorum burda.

Aslında oyunu sildiğime pişman oldum,daha çok fotoğraf çekmek isterdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 1 Mayıs 2019; 1:31:7 >
  • Biraz da benden gelsin :D

Assassin's Creed: Origins (2017)  [ANA KONU] Assassin's Creed: Origins (2017)  [ANA KONU] Assassin's Creed: Origins (2017)  [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Domatore -- 4 Mayıs 2019; 10:24:30 >
  • Uplay hesabımı değiştirdiğim için oyun eski save dosyamı görmüyor. Ne yapmam lazım?
  • Başının üstünde kırmızı ile belirtilen düşmanlara neden bir şey yapamıyoruz ? Bir vuruşta öldürüyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-B9F331545 -- 29 Mayıs 2019; 14:5:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-B9F331545

Başının üstünde kırmızı ile belirtilen düşmanlara neden bir şey yapamıyoruz ? Bir vuruşta öldürüyorlar.
    leveli senden yüksektir çok uğraşırsan silahlarında ii se uzaktan yenebilirsin tabi çok level farkı yoksa aranızda sende aynı seviyelere gelince rahat olur
  • black100 B kullanıcısına yanıt
    Yalniz ayni level oldugum dusmanlar bile tek birkac vurusla oldurebiliyor. Herhalde bu crafting falanda hepsini sonuna kadar guclendirmeliyiz. Crafting yukseltmeye caliyim eger o da olmasa baya bi ağır olmuş. Uğraşılırsa yenilebilir ancak o kadar zaman harcamaya değmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-B9F331545

Yalniz ayni level oldugum dusmanlar bile tek birkac vurusla oldurebiliyor. Herhalde bu crafting falanda hepsini sonuna kadar guclendirmeliyiz. Crafting yukseltmeye caliyim eger o da olmasa baya bi ağır olmuş. Uğraşılırsa yenilebilir ancak o kadar zaman harcamaya değmez.
    aynen oyunu bitireli uzun zaman oldu terimleri hatırlamıyorum ama saglık falan yüksetmen lazım
  • Bana 20-25 level save dosyası atabilecek var mı? Hiçbir yerde bulamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ürüng ayıg toyon

70 küsür saaat oynayıp bitirdim.Tütm dlcler bitti.3-5 hazine 3-5 düşman bölgesi ve papirus yazıdlarının yarısı duruyordu.Sildim oyunu da.

Efsane bir oyundu benim için enfes bir Antik Mısır ve Yunan atmosferi yaratılmış.Mısır'ın coğrafi konumu çok güzel aktarılmış:Bir taraf Akdeniz sahilleri ve iklimi,diğer taraftan çöller,kum tepeleri,piramitler,kurak kayalık coğrafyalar,başka bir tarafta Antik Yunan medeniyeti,başka bir tarafta da ormanların vahşi doğanın olduğu Afrika atmosferi....
    Ayrıca fotoğraf modu iyi düşünülmüş onlarca sağlam fotoğraf yakaladım ve arşivledim hatıra olarak

Adamlar modellemede,işin sanatsal kısmında da aşmışlar kendilerini.

Son aldığım fotolardan bir 3-5 tanesini paylaşarak oyunu noktalıyorum burda.

Aslında oyunu sildiğime pişman oldum,daha çok fotoğraf çekmek isterdim.
    Gerçekten öyle valla AC: Unity sonrası bu kadar başarılı efsane bir dönem oyunu yapacağını hiç ummuyordum AC: Origins (+ DLC'leri) beni ters köşe yaptı inanılmaz hayran kaldım oyuna. Mesela ben de AC: Origins + DLC 1: The Hidden Ones ve DLC 2 The Curse of the Pharaohs tüm oyunları %100'leyip bitirdim, tüm soru işaretleri tüm yan görevler ne varsa yaptım alacak bir tane bile görev bırakmadım tüm haritayı hatim ettim karış karış gezdim 100 saati geçmişimdir, ayrıca daha oyun sonu görevlerine gelmeden lvl sınırı 55'e dayanmıştım bile.

Bundan sonraki dönemde Ubisoft'dan tek dileğim şudur: oynamaya gün saydığım Watch Dogs 2, Far Cry 5, FC: New Dawn ve AC: Odyssey (bir an önce Odyssey Türkçe yaması bitse de antik Greece topraklarına aksak) oyunlarında da en az AC: Origins güzelliğinde etkileyiciliğinde yüzlerce saat oynayacak kalitede içerik yoğunluğu bekliyorum başka bir şey istemiyorum. Hatta şunu bile söylerim her ne kadar MP online amaçlı oyunlar olsalar bile o oyun ortam mekanlarına çevresel detaylara harita büyüklüğüne atmosferine bakıp Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands Tom Clancy's The Division için bile single oynamayı çok istiyorum, şu an için Wildlans 2 ve Division 2 konuşulsa da ben elimde olan birinci oyunları singleplayer bayağı merak ediyorum doğrusu.

NOT: AC Unity demişken, AC.1-AC.II-AC:B-AC:Revelation sonrası benim en beğendiğim en baş tacı yaptığım oyun AC: Unity olmuştur ve artık bu tanımı ismi "AC: Origins" devraldı diyebiliriz.

Bu arada @Ürüng ayıg toyon aslında ben mesajımı şu enfes ekran görüntüleri için yazacaktım da sıra gelmedi neyse unutmadan sorayım, orada ikici resimdeki elemanın ismi neydi ya? Sanırım bu arkadaşla ikinci DLC'de karşılaşıyoruz. Her gezdiğim dolaştığım mekanda (ki DLC içinde 3-4 farklı noktada ortaya çıkıyor hepsinde ayrı bir konudan bahsediyor) onun yanına gider o kendine has sesiyle (özel isimleri kelimeleri uzatarak Sivaii, Bayeeek vb demesi seslendirmesi) söylediği şiir'vari hikayelerini dinlerdim acayip hoşuma giderdi öylesine beklerdim başında.
  • arkadaşlar oyunda doku sorunu yaşayan var mı?

özellikle alexendria(iskendiriye) gibi fazla detayın olduğu yerlerde oyun bildiğin yüklenmiyor. Geç yükleniyor. İnsanların yüzleri geç geliyor. Görev karakterleri bile yüklenmemiş oluyor bazen. 1-2 dakika beklemek zorunda kalıyorum karakterin yüzünün gelmesi için.

Ve hep yaşıyorum bu sorunu yani, öyle arada sırada falan değil

niye böyle?

oyun son sürüm steam orjinal.
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Oyun sorunlu o yüzden hocam. Bende de arada oluyordu, optimizasyon olarak kurtaramamışlar oyunu. PC'de bile ufak ufak sorunlar mevcutken konsolculara bol sabır diliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

arkadaşlar oyunda doku sorunu yaşayan var mı?

özellikle alexendria(iskendiriye) gibi fazla detayın olduğu yerlerde oyun bildiğin yüklenmiyor. Geç yükleniyor. İnsanların yüzleri geç geliyor. Görev karakterleri bile yüklenmemiş oluyor bazen. 1-2 dakika beklemek zorunda kalıyorum karakterin yüzünün gelmesi için.

Ve hep yaşıyorum bu sorunu yani, öyle arada sırada falan değil

niye böyle?

oyun son sürüm steam orjinal.
    Bende aynı dertten müzdaribim hocam. İnsanlar baya geç yükleniyor bende, içinden geçiyorum insanların. Bende HDD'de bir sıkıntı var sanmıştım. Birde oyun işlemciyi inanılmaz kullanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kendomen

Bende aynı dertten müzdaribim hocam. İnsanlar baya geç yükleniyor bende, içinden geçiyorum insanların. Bende HDD'de bir sıkıntı var sanmıştım. Birde oyun işlemciyi inanılmaz kullanıyor.

Alıntıları Göster
    Oyun gerçekten güzel severek oynuyorum ama bu sorun çok can sıkıcı ya. Böyle bir bugu çözememiş olmaları çok kötü. Resmen bu kadar yapabildik diyip sürmüşler oyunu piyasaya.

Tek avantajı bazen avcılar yakınında uyarısı veriyor. Yanından geçiyorum avcının, daha kendisi yüklenmemiş meğerse, kaplamasız figür olarak duruyor. Yanından rahatça geçip gidebiliyorum.
  • ubisoftcum sen kimsinde eski işlemcilere desteğini kesersin? hayır yani ne sanıyosun kendini? bi pm at konuşcaz
  • Geçtiği dönem itibarıyla en iyi AC oyunu olmuş bence grafikler de güzel, Odyssey'i oynamadım onun için birşey söyleyemem.
  • Oyunda baya bir ilerledim sanırım,genelde haritayı temizleye temizleye gitmeye çalışıyorum fakat illallah ettirdi oyun,yok papyurus'u çöz,hayvanı avla,kaptanı öldür,hazineyi soy her bölgede aynı saçma şeyler dönüp duruyor.Hele yan görevler birbirinden rezil,yok atımı kaçırdılar atımı getir,karımı kaçırdılar karımı getir,onu getir,bunu götür,şunu getir böyle bir görev yapısı olabilir mi arkadaş ya,assassin miyiz hizmetçi miyiz belli değil.Ana senaryonun da çok iyi olduğunu söyleyemiycem oynadığım yere kadar.İlerde çok şaşırtır mı bilmem.Sormak istediğim bu yukarıda belirttiğim salak saçma şeylerin ana senaryoya veya oyunun gidişatına bir etkisi var mı?Yoksa direk senaryoya dalıp oyunu bitirip silmek istiyorum.
  • Yan görev yapmadan ana hikayede ilerlemek imkansız dostum. Levelinin yetmediği ana görevlerde ister istemez yan görev yapıp o levele ulaşmak zorundasın
  • Bazı levellerde zaten kırmızı kuru kafa gibi birşey çıkıyordu.Yani bana bu levelle gelme diyor düşman.
  • Trainer'la halletim daha zevkli oldu oyun
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.