Şimdi Ara

Assassin's Creed® Mirage (1.0.6) Türkçe Yama ~%98 [ Makine Çeviri] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
9
Favori
26.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Donanım Haber bile makine çeviri diye bir bölüm açmış, ama derdi bazı tiplere düşmüş. Bir kaç tane ücretli yama gruplarını öven tip var, her zaman, hep aynı muhabbetler.

İnsanlar ne kullanacağını size sormayacak, herkesin düşüncesine saygılı olacaksınız. Benim ne kullanacağım sizi hiç ilgilendirmez çünkü.

Aynı şekilde sizin de ne yaptığınız beni zerre ilgilendirmiyor.

Beni soracaksanız eğer, ücretli de yama kullanıyorum, ücretsizde. Herkese saygı duyuyorum.

Ama bir tarafı överken diğer tarafı gömmek, açıkça art ve kötü niyettir. O zaman işte böyle insanlardan cevabınızı çok sert şekilde alırsınız.

Makine çeviri, ya da bir başka deyişle translate çeviri için Deepl Çeviriyi bilmeyenler, girsin bi baksın kontrol etsin yaptığı çeviriyi.

Eminim sizin Türkçe'nizden bile daha iyi çeviriyordur Türkçe'yi. Ülke olarak bir türlü aşamadık şu kafaları.

Millet uzaya nasıl giderim hesabı yapıyor, bizimkiler de yıllardır Türkçe yama tartışıyor. Öhhhh Artık be, gına geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rexroth -- 4 Ekim 2023; 17:6:23 >

• Davet geçersiz. dosyaları paylaşır mısınız?

• 8 ekimde mi ücretsiz olacak yama key istiyor

• Rexroth kullanıcısına yanıt

Cahile laf anlatmak ,Köre renk tarifi gibidir.İşsiz dolu forum o yüzden illa ki çıkacaktır, hücre eksikliği olan kişiler.

• yama ile muazzam olacak bekliyoruz :)

• Hocam yamayı salsanda oynasak. Oyunu aldım ayın 5.de yama çıkıcak diye. Bu arada elinize sağlık.

• Yama 8’inde çıkacağını yazmış. Hala neden yok diyorsunuz :) okumak bu kadar zor olmamalı yahu.
  • Yama oyunu bozmaz dimi arkadaşlar güncelleme vs gelirse sıkıntı yaşamayalım
  • heyecanla bekliyoruz. ingilizce bilsem de insanın anadilinde okuması, konuşması başka.

• Zeze1 kullanıcısına yanıt

Delexu alınca 3 erken erişim oluyor

• Yani amaç ordan oraya tıklatmak, programlarını indirtmek ya da her neyse. Bağışcılar indirebilir diyor. Ancak nereye bağış yapılacak adam akıllı açıklamıyorlar. Sırf amaç bir şey yaptırmamak. Ver hesap bilgisi atalım 50 TL bitsin gitsin. Oraya gir oraya tıkla oraya giriş yap ordan onu aç açtıktan sonra bunu indir amaç nedir yani ? 5 10 sene sonra teknoloji ilerleyince ne yapacaksın ?

• 00:00 da yayınlanır tr yama bekliyoruz

• beklemedeyim...

• yama indikten sonra şifre istiyor. o şifreyi bilen var mı

• tam bir ızdırap başka bir şey değil. yok mu başka bir babayiğit paylaşan.

• parzivalsenna P kullanıcısına yanıt

Yama çıktımı indir butonunda link yok?

• mc yama indir. orda yama

• bağış karşılığında key veriyorlar ne güzel iş

• makina çeviriyede para istemek ne biliyim

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.