Şimdi Ara

Assassin's Creed® Mirage (1.0.6) Türkçe Yama ~%98 [ Makine Çeviri] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
9
Favori
26.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nerden indiriyoz? 8 kasım ücretsiz olcak denmiş hani nerde?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cocobongo555 -- 8 Ekim 2023; 16:2:30 >
  • merhaba ayın 8i oldu türkçe yamayı ücretsiz nasıl indircez?

• Ya bunlar değil miydi ücretli çevirilere tepki olarak yola çıkıp ücretsiz herkesin ulaşacağı şekilde yama yayınlamak...

Ne oldu? Bağışçılara öncelik, sonra herkese. E ücretli çevirilerde bir ara önce bağışçılara bir süre sonra herkese açılıyordu. Ne farkı var şimdi?

Komedi yemin ederim. Devam gençler devam...  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bulkathos -- 8 Ekim 2023; 19:2:4 >
  • indirme açılmıştır.

• Bulkathos kullanıcısına yanıt

kapitalist düzen bizde paranın köpeği olduk.

son 4-5 yamadın aynı yol izleniyor 2 yıldır :D yenimi gördün

destekçilere 3-5 gün erken erişim sadece beta aşamasındayken.

• üçbeş günden bişi olmaz ya ,adamlara iki kuruş bişiler aksında motive olsun , zaman harcıyolar yani :D valhallayı uzun süredir oynuyorum , çok kez sildim tekrar yükledim,bu launcherla direk sorunsuz hep yamayı kurabildim hiç uğraşmadan,başka yerleride biliyoruz 10 takla atıyosun bi yama kurmak için

• İndirdim ve kurdum gerçekten emeğinize sağlık. Ayrıca yapay zeka çevirisi baya iyi noktalara gelmiş. Oyunda sadece "sen" ve "siz" ayrımı karışıyor bazen o kadar. Başka göze batan bir hata yok. Kurduğu halde açamayan arkadaş olursa; oyunu masaüstündeki kısa yoldan değil kurulu olduğu yerdeki exe dosyasından çalıştırırlarsa açılıyor. Daha sonra masaüstündeki kısa yolu silip, exe dosyasından yeni kısa yol oluşturabilirsiniz.

• Yamayı indirdim ama çalışmıyor yardımcı olursanız sevinirim.

• yamayla oyunu bitirdim, teşekkür ederim. çeviri şaşırtıcı derecede iyiydi. bu teknoloji güzel yerlere gelmiş. bu hamamın içindeki kadının görevini yaparken basim: ''elimizi verdik kolumuzu kaptırdık'' gibi bir şekilde çevirince çok şaşırmıştım.

• 4 saatlik oyun süremde diyalog Fransızca Altyazı Türkçe olarak oynadım. Gayet başarılı olmuş.

• gayet başarılı çeviri on numara arkadaşlar anonymus felan gerek yok bununla oynayın bitirin

• Kusursuza yakın çeviri

• zartzurt456 kullanıcısına yanıt

Çeviri, on numara olmuş hocam teşekkürler. Alan Wake 2 için de aynı kalitede bir yama bekliyorum.  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende bu çeviri ile oynadım ve oldukça iyi olduğunu söyleyebilirim.

• Elinize sağlık çok teşekkürler

• yamayı indirdim kurdum fakat çökme sorunu yaşıyorum oyun kendiliğinden atıyor . dosyarı tekrar guncelleyip tekrar kudum yine attı malesef . varmı yardımcı olabilecek ?

• Oyun son 1.0.5 Update inden sonra açılmadı dosya doğrulaması yapıp download bittikten sonra açıldı. Son yama ile uyumlu değil tr yama ondan önce sorunsuz çalışıyordu. Yamaya update bekleyecez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam merhabalar. Bu yamanın kurulmuş halini nerden bulabilirim? 16 bit hatası aldığım için kurulumu yapamıyorum.

• Merhaba, oyunun 1.0.6 güncellemesi geldi ve yama artık çalışmıyor bilginize.

• Selamlar oyuna 1.0.6 güncellemesi geldi yamayı da güncelleme şansınız var mı?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.