Şimdi Ara

Assassin's Creed® Mirage (1.0.6) Türkçe Yama ~%98 [ Makine Çeviri]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
9
Favori
26.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Assassin's Creed® Mirage (1.0.6) Türkçe Yama ~%98 [ Makine Çeviri]

Assassin's Creed® Mirage TÜRKÇE YAMA

Yama versiyon = v4

Oyun versiyon = 1.0.6

KURULUM;

Menüden alt yazıları açmayı unutmayın.

çökme sorunu olursa ubisoft launcher üzerinden

dosya doğrulatması yapın. sonra tekrar kurun.

İNDİR

https://cdn.discordapp.com/attachments/839873366222569512/1179039909667946536/MC_Yama_Yukleyici_V8_.rar

DISCORD

https://discord.com/invite/makine-ceviri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zartzurt456 -- 14 Aralık 2023; 10:3:47 >

• Yamaları kullanmadığınızdan kaliteleri hakkında yorum yapmayın bence. %90 oranında yeterli çeviri içeriyor bu yamalar. Yani parası olmayan/para vermek istemeyen ve ingilizce bilmeyenler için oldukça yeterli. İsteyenler için ise Anonymous hala orada duruyor.

Anonymous'un da bundan farklı iş yaptığını şahsen düşünmüyorum bu arada. Herhangi bir kanıtım yok ama bence ekip aynı bunun gibi önce yapay zekaya çevirtip sonradan kendi ekiplerine düzelttiriyorlar gibime geliyor.

Bu arada ellerinize sağlık yama için.

Donanım Haber bile makine çeviri diye bir bölüm açmış, ama derdi bazı tiplere düşmüş. Bir kaç tane ücretli yama gruplarını öven tip var, her zaman, hep aynı muhabbetler.

İnsanlar ne kullanacağını size sormayacak, herkesin düşüncesine saygılı olacaksınız. Benim ne kullanacağım sizi hiç ilgilendirmez çünkü.

Aynı şekilde sizin de ne yaptığınız beni zerre ilgilendirmiyor.

Beni soracaksanız eğer, ücretli de yama kullanıyorum, ücretsizde. Herkese saygı duyuyorum.

Ama bir tarafı överken diğer tarafı gömmek, açıkça art ve kötü niyettir. O zaman işte böyle insanlardan cevabınızı çok sert şekilde alırsınız.

Makine çeviri, ya da bir başka deyişle translate çeviri için Deepl Çeviriyi bilmeyenler, girsin bi baksın kontrol etsin yaptığı çeviriyi.

Eminim sizin Türkçe'nizden bile daha iyi çeviriyordur Türkçe'yi. Ülke olarak bir türlü aşamadık şu kafaları.

Millet uzaya nasıl giderim hesabı yapıyor, bizimkiler de yıllardır Türkçe yama tartışıyor. Öhhhh Artık be, gına geldi.

• oyun daha çıkmadı bu ne hız Assassin&amp;#39;s Creed® Mirage (1.0.6) Türkçe Yama ~%98 [ Makine Çeviri] 

• Anonymous Çeviriyi yine üzdün dostum.  

• hayripottur H kullanıcısına yanıt
    Biri el çevirisi diğeri makine çeviri aradaki farkı anlamanızı tavsiye ederim
  • JaReD22 kullanıcısına yanıt

Yabancı dilim var tarafımca sıkıntı yok, makine çeviri Mükemmel olmasa da yabancı dili olmayanların işine yarayacak kalitede yama çıkartıyorlar. En önemlisi de hiçbir beklentileri olmadan bu işi yapıyorlar. Aradaki farkı anlamanizi tavsiye ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayripottur -- 2 Ekim 2023; 13:3:13 >
  • hayripottur H kullanıcısına yanıt
    Adam yabancı dili yok diye de gidip anlamsız cümlelerlemi oynasın
    Bir tane dürüm parasına anlayarak oynamak varken

Yamaları kullanmadığınızdan kaliteleri hakkında yorum yapmayın bence. %90 oranında yeterli çeviri içeriyor bu yamalar. Yani parası olmayan/para vermek istemeyen ve ingilizce bilmeyenler için oldukça yeterli. İsteyenler için ise Anonymous hala orada duruyor.

Anonymous'un da bundan farklı iş yaptığını şahsen düşünmüyorum bu arada. Herhangi bir kanıtım yok ama bence ekip aynı bunun gibi önce yapay zekaya çevirtip sonradan kendi ekiplerine düzelttiriyorlar gibime geliyor.

Bu arada ellerinize sağlık yama için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hudson51 -- 4 Ekim 2023; 15:0:5 >
  • Hudson51 kullanıcısına yanıt
    Buna katılmamak imkansız işte :D

Makine çeviriler gerçekten çok iyi. Laf atanlar herhalde 10 sene önceki google translate felan gibi sanıyorlar yada malum para isteyen yamacılar
    Arada ahım şahım bir fark kalmadı artık. İlk çıktığında evet iyi değildi şuan süper.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jomolocco -- 3 Ekim 2023; 1:55:56 >
  • makine çevirilere çok iyi diyenin kendisine saygısı yoktur :D Are you okay? cümlesini Sen tamam mısın? diye çeviren bir makineden bahsediyoruz :D

• Sasua S kullanıcısına yanıt
    Assassin&amp;#39;s Creed® Mirage (1.0.6) Türkçe Yama ~%98 [ Makine Çeviri]

10 yıl önce dediğin gibiydi artık değil anla artık.

Assassin&amp;#39;s Creed® Mirage (1.0.6) Türkçe Yama ~%98 [ Makine Çeviri]

Buyrun buda ingilizcesi virgülüne kadar kendisi ekliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi youssouf1995 -- 3 Ekim 2023; 12:5:4 >

• Elinize sağlık.

• Elinize sağlık arkadaşlar. Makine çeviri benim hoşuma gidiyor. Eskisi gibi değil baya gelişti...

• Çıkmayan oyuna yama yapmak mı 😃 Şahane bir milletiz be
  • Sasua S kullanıcısına yanıt
    Benim kendime saygım varda anlaşılan senin insanlara karşı saygın pek yok. Para mı veriyor size bu yamacılar fanatiklik yapıp ücretsiz hizmetleri aşağılama yapın diye? doğru söyle?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jomolocco -- 4 Ekim 2023; 14:13:12 >
  • Jomolocco kullanıcısına yanıt

Kesinlikle çok gelişti, bazı oyunların bazı kısımlarda acaba burayı manuel mi yaptılar diyorum

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.