Şimdi Ara

Assassin's Creed (ÇIKTI) (379. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.787
Cevap
5
Favori
544.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 377378379380381
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bi video izledim adam şu altair in kolundaki gizli bıçağı yakın dövüşte kulllanıyo nası yapcaz onu ben sadece arkadan gelip öldürebiliyorum ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ***No FeAr***

bi video izledim adam şu altair in kolundaki gizli bıçağı yakın dövüşte kulllanıyo nası yapcaz onu ben sadece arkadan gelip öldürebiliyorum ?

bende onu ac2 de yapabiliom ps da o blade i çıkarıon sonra normal atak tuşlarıyla dalıyon pc de farklıysa bilemem biraz dene adamın üstüne falan yürü koş zıpla
  • no fear fırlatma bıçaklarını pickpocket yani yankesiclik yaprak alıyorsun (eşkiya kılıklı sakallı çantalı adamlardan zaten üstleri parlıyor yanından geçerken)
  • arkadaşlar bu oyunu direct x 9'la mı yoksa 10'la mı oynamak daha iyidir. 9'la oynasak sistemi daha az kasar mı?
  • arkadaşlar bana bi yardım edermisiniz int butun linkler ölü datapc_jerusalem ve diger data ları bana lazım link varsa lutfen paylasın oyunu yükleyemiorum:S:S
  • Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 3.20GHz
    1.5 GB RAM
    512mb GeForce 7100 GS

merhaba arkadaşlar bu sisteme açarmı oyun ? yada kasarmı ?
  • İşlemci ve ekran kartı yetersiz olup bundan dolayı çok kasar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nForcer

İşlemci ve ekran kartı yetersiz olup bundan dolayı çok kasar.

peki, çok sağol
  • ii günler arkadaşlar benim sorunum oyundan atma sorunu oyunu herangibi bir şekilde oynuyorum memory 4 de kadar bu şekilde geldim atıyo ya basbaya herhangi bir yerde rastgele atiyor bunu cözümünü bulan arkadaşlar varsa lütfen cevaplasın bu gidişle oyunu bu şekilde bitiricem :D ii günler

• Min Amd 3800 istiyormuş yuh ya. Bende 3600 var açmazmı acaba ya.
  • Bende P4 3 . 00 Var gayet akıcı oynuyorum ekran kartım 8600 gt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ehhiste -- 19 Ocak 2010; 15:59:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SINIRYOK

Min Amd 3800 istiyormuş yuh ya. Bende 3600 var açmazmı acaba ya.
    Açar ama kasabilir.
  • Teşekkürler, bir deneyeyim ne zamandır hep oynayasım geliyor şu oyunu :)
  • Arkadaşlar oyunun sonunda credit leri gördükten sonra odadan çıkabilen var mı? Çıkan varsa pm atsın oynamayan arkadaşları rahatsız etmeyelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moose Mordecai

Arkadaşlar oyunun sonunda credit leri gördükten sonra odadan çıkabilen var mı? Çıkan varsa pm atsın oynamayan arkadaşları rahatsız etmeyelim

Orada bir oda var oraya girip bir tuşa basıyorsun farklı bir bakış açısından bakıyorsun bitireli de 1 yılı geçti hayal meyal hatırlıyorum..
    sonra duvarlarda türlü türlü yazılar görüceksin o zaman bitiyor oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eru ilúvatar -- 21 Ocak 2010; 1:09:17 >
  • Evet eagle vision özelliği bize Altair'den geçiyor ama o işaretlere bakıyosun sadece anca toplantı odasını Lucy'nin bilgisayarından şifre çalarak açtım. Dışarı çıkamadım. Galiba böyle bitecek.
  • Arkadaşlar Windows 7 de Assassins Creed i yükledim. Crack falan her şeyi yaptım. Ama oyunu açmıyor. Assassins Creed çalışmayı durdurdu hatası veriyor. Nedendir. Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkxxxx

Arkadaşlar Windows 7 de Assassins Creed i yükledim. Crack falan her şeyi yaptım. Ama oyunu açmıyor. Assassins Creed çalışmayı durdurdu hatası veriyor. Nedendir. Teşekkürler

directx i ve ekran kartını güncelle..uyumluluk tan xp sp2 yi seç. eğer yine olmazsa burda belirt
  • Oyunu bu gun bitirdim . Bilen varmi arkadaslar bitdikden sonra oyun icinde yurumek oluyormu?
  • yakın dövüşte hidden blade kullanmayı öğrendim ama mavi ekran verince sildim bilmek isteyenler için söyliyim önce adamı karşımıza alıyoruz sonra hidden blade çıkarıyoruz ve mouse un sağ tuşuna basılı tutuyoruz adam tam hamele yapıcakken sağdan çekip hemen sola basıyoruz ve counter la adamı bitirmiş oluyoruz ki bence kılıç ve sırtındaki hançerden daha kolay öldürüyo hidden blade counter la
  • 
Sayfa: önceki 377378379380381
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.