Şimdi Ara

Assassin's Creed (ÇIKTI) (390. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.786
Cevap
5
Favori
544.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 386387388389390
Sayfaya Git
Git
Giriş

Syndicate inene kadar buna bakınacağım da, altyazı olmaması çok acı verici. Türkçe yaması olsaydı mis gibi akardı. Hikayeyi anlayacağımdan değil de maksat nostalji olsun.

Türkçe yaması gelecekmiş. O zamana kadar beklemeye alıyorum oyunu. Assassin's Creed (ÇIKTI) 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zebercet -- 21 Haziran 2021; 0:28:25 >
  • Ubisoft'a orjinal olmasina ragmen oyunu acamiyorum Şaka gibi.

• Türkçe yama geldi dün. Henüz oynamadım ama geçen yamasız sorunsuz oynamıştım Ubisoft Connect üzerinden.

Bu arada yama keşke ücretsiz olsaymış. Yirmi tlye üye olacaz şimdi sırf bu oyun için. Hazır üye olmuşken belki Nioh da indiririm tekrar. Tuşları çözebilirsem oynarım. Gamepad vardı gerçi elimde takoz bir tane, olmadı onu denerim.

• Absnthe kullanıcısına yanıt

Açıldı hocam oyun oyundayım şu an. Vay be 15 sene kadar sonra şu oyunu türkçe görmek de varmış.

• Oyunu Kurdum , güncellemeler herşey tamam. Virüs devre dişi. Yönetici olarak caliştirmama ragmen oyunu acmiyor ? sorun ne olabilir . Oyun orjinal Uplay.

• Oynanmıyor yahu. İki haftada iki saat oynayamamışımdır. Acayip eskimiş mekanik olarak. Kamera açıları olsun, iğrenç parkuru olsun. Sonrasında çıkan AC oyunları ne büyük sıçramalar yapmış meğer.

• 
Sayfa: önceki 386387388389390
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.