Şimdi Ara

Assassin's Creed (ÇIKTI) (381. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.787
Cevap
5
Favori
544.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 379380381382383
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bunun ikinciside tekdüze görevlerden oluşacaksa hiç çıkarmasınlar. çay ocağı askıcısı gibi bi oraya bi buraya hammal gibi koşturuyoruz. şahsen son bölüm hariç bir tat almadım. sırf sonunu merak ettiğim için yarıda bırakmadım. max payne'dan bu yana adam gibi tps çıkmadı.
  • ya arkadaşlar burada tıkandı kaldı hiç bi hareket yok bekletiyo böyle yapmam gerek ne dir ya :S

Assassin's Creed (ÇIKTI)
  • aşağıya atlayacaksın, samanların içine
  • arkadaşlar oyunu kurdum ancak profil create 'de yaklasık 20 dk dır beklemekteyım .. henuz hıc bırsey olmadı.. yardım edersenız sevınırım..
  • selam oyuna yeni başladım biraz oynadıktan sonra araya demo bölümü girdi biri beni hançeri ile öldürdü daha sonra başka bir demo çıktı doktor ile bir bayan biraz konuştular,başka bir odaya girip çıktılar filan sonra doktor çıkıp gitti odadan ben ise orada takılıp kaldım..

arada bir şöyle bir yazı çıkıyor ''Press Any Button To Interact'' ne yapmak gerekiyor bir sonraki bölüme geçmel için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: arianal

selam oyuna yeni başladım biraz oynadıktan sonra araya demo bölümü girdi biri beni hançeri ile öldürdü daha sonra başka bir demo çıktı doktor ile bir bayan biraz konuştular,başka bir odaya girip çıktılar filan sonra doktor çıkıp gitti odadan ben ise orada takılıp kaldım..

arada bir şöyle bir yazı çıkıyor ''Press Any Button To Interact'' ne yapmak gerekiyor bir sonraki bölüme geçmel için?

yatağın yanına git sol tarafına yada önünde dur bas bi tuşa uyuycaktır uzanıp yatağa
  • valla yatağın sağına-soluna,önüne-arkasına gidiyorum basmadığım tuş kalmadı ama bir bo. olmuyor iyice sıktı 10-15 dakka bekle konuşmaları bitsin sonra oyun takılıp kalsın silicem atıcam..
  • bi ben oynayamadım sistem var ama fırsatım olmadı hiç bu oyunu oynamaya
  • o yatağın değil içeride bir odada yatak var. yatılacak uyunacak cisnten. ona uzanman lazım.
  • Arkadaşlar bu oyunu 2 sefer bilgisayara kurdum, ikisindede oyunu bitirmeden kaldırdım. Öncelikle sistemim iyi, oyunun içindeki bölümlerde hiç kasmıyor ama, o en baştaki training bölümünde, işte nasıl saklanılır, nasıl gözüne kestirilir, nasıl farketmeden gidilir falan, o kısımların eğitiminde hareketler falan çok ağır, yavaş çekim gibi böyle, oyunun kendisimi öyle yavaş, yoksa bendemi sorun vardı? Çok yavaş olduğu için ve o kısımları geçemediğim için kaldırdım.

Aradan bikaç ay geçti, ikinci kez kurdum, training bölümü gene çok ağır bi şekilde katlandım ve o zaman bikaç bölüm oynadım ama pek sarmadı nedense ilk bölümler, sonra yine bişeye kafam bozuldu tekrar kaldırdım. Şimdi oyunun 2. si çıktı. Bu birinci oyunu şöyle baştan sona güzelce oynayıp ikinci bölüme geçsemmi acaba? İlerleyen bölümler falan güzelmi, farklı deneyimler yaşarmıyım? Tavsiye ediyormusunuz?

Çok teşekkür ederim vereceğiniz cevaplar için.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kalendar

Arkadaşlar bu oyunu 2 sefer bilgisayara kurdum, ikisindede oyunu bitirmeden kaldırdım. Öncelikle sistemim iyi, oyunun içindeki bölümlerde hiç kasmıyor ama, o en baştaki training bölümünde, işte nasıl saklanılır, nasıl gözüne kestirilir, nasıl farketmeden gidilir falan, o kısımların eğitiminde hareketler falan çok ağır, yavaş çekim gibi böyle, oyunun kendisimi öyle yavaş, yoksa bendemi sorun vardı? Çok yavaş olduğu için ve o kısımları geçemediğim için kaldırdım.

Aradan bikaç ay geçti, ikinci kez kurdum, training bölümü gene çok ağır bi şekilde katlandım ve o zaman bikaç bölüm oynadım ama pek sarmadı nedense ilk bölümler, sonra yine bişeye kafam bozuldu tekrar kaldırdım. Şimdi oyunun 2. si çıktı. Bu birinci oyunu şöyle baştan sona güzelce oynayıp ikinci bölüme geçsemmi acaba? İlerleyen bölümler falan güzelmi, farklı deneyimler yaşarmıyım? Tavsiye ediyormusunuz?

Kimse bana cevap vermediğine göre, herkes oyunun oyunun ikincisiyle meşgul sanırım.

• quote:

quote:

Arkadaşlar bu oyunu 2 sefer bilgisayara kurdum, ikisindede oyunu bitirmeden kaldırdım. Öncelikle sistemim iyi, oyunun içindeki bölümlerde hiç kasmıyor ama, o en baştaki training bölümünde, işte nasıl saklanılır, nasıl gözüne kestirilir, nasıl farketmeden gidilir falan, o kısımların eğitiminde hareketler falan çok ağır, yavaş çekim gibi böyle, oyunun kendisimi öyle yavaş, yoksa bendemi sorun vardı? Çok yavaş olduğu için ve o kısımları geçemediğim için kaldırdım.

Kimse bana cevap vermediğine göre, herkes oyunun oyunun ikincisiyle meşgul sanırım.

Şahsen bende o şekil bir sorun olmadı. Sende de olmaması lazım. Bir sistemde oyun oynamak için gerekli yazılımlar kurulu mu?
    Bunlar; güncel ekran kartı driverı, directX, C++ 2005 gibi küçük araçlardır.

Eğer orayı geçersen oynamanı tavsiye ederim. Çünkü 2. oyuna bir temelin olsun. Konu olarak değil. Oyunu oynama açısından. Ve bir oyuna eleştiri yapman için eğer seriyse, önceki oyunlarını da oynaman gerekir. Ki oyunda artı bir gelişme yapılmışsa yapımcı tarafından, bu değişikler hoşuna gitsin. Kısacası oyna iyi olur. Fakat çok şey bekleme. Sadece görevleri yap geç. Çünkü oyun kendini daha fazla tekrar eder amelelik görevlerini yaparsan. Bu yüzden de sıkılırsın.

• Ulan yiğen benim profili silmiş ben uyurken. Işin yoksa baştan oyna
  • bu oyunda ara videoları atlayamıyormuyuz? ara videolar gerçekten çok uzun sürüyor, bir zaman sonra iyice sıkıyor ve bu yüzden oyunu oynayamıyorum..yok mudur bir çözümü?
  • atlayamıyorsun.
  • Intel® Core™ 2 Duo işlemci T8100
    2,1 GHz , Düzey 2 önbellek 4 MB
    Standart bellek 2048 MB
    NVIDIA® GeForce™ 8400M GS - 256 MB atanan olmak üzere en çok 1023 MB Toplam Kullanılabilir Grafik Belleği

Bu sistemle oyunu kasmadan oynayabilir miyim?
  • Arkadaşlar oyunu yükledim ama oyun rusça nasıl ingilizce yapabilirim. Yardım ederseniz sevinirim.

Not: Ubisoft'un v1.02 patch'ini yüklerken de şöyle birşey diyor:

Assassin's Creed (ÇIKTI)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a.yuksel -- 15 Nisan 2010; 11:43:14 >
  • bu oyunu bu güne kadar oynamadığım için kendime lanet ettim ne güzel oyunmuş bu ya kafana göre tırman gez dolaş hide blade kullan falan süper hele o türk konuşmaları beni bitirdi kavga sırasında hide blade i nasıl kullanacağımı biri söylesin videoda gördüm fakat ben kavgadayken kullanamadım hiç
  • Arkadaşlar bu videoyu hızlı geçmenin bir yolu yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 42_SeNTeZ_42

bu oyunu bu güne kadar oynamadığım için kendime lanet ettim ne güzel oyunmuş bu ya kafana göre tırman gez dolaş hide blade kullan falan süper hele o türk konuşmaları beni bitirdi kavga sırasında hide blade i nasıl kullanacağımı biri söylesin videoda gördüm fakat ben kavgadayken kullanamadım hiç

cevap?
  • 
Sayfa: önceki 379380381382383
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.