Şimdi Ara

Assassin's Creed (ÇIKTI) (377. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.786
Cevap
5
Favori
544.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 375376377378379
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Patriot_942

quote:

Orijinalden alıntı: Anakhrapat

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: John Coffey

quote:

Eğer oyunu benim gibi çok sevdiyseniz kitabını okuyabilirsiniz Fedailerin Kalesi Alamut

bu al mualllim de hasan sabbah oluyo heralde

Pek sayılmaz oyun kitapla birebir gitmiyor paralel gidiyor nasıl ki kurtlar vadisi de gerçekle birebir değil ama sonuçta bir benzerlik var aslan akbey suikasti gibi
    Çünkü kitabın sonunda -yani Wladimir Bartol un yazdığı kitap- Al tahir Veziri öldürüyor fakat vezir ölmeden önce gerçeği anlatıyor o da kandırıldığını anlayınca tahir i öldürmeyip geri yolluyolar ama Hasan Sabbah anlıyor çünkü hiç bir haşhaşi görev tamamlandıktan sonra geri gelmez diye...
    Odasına girince perdenin arkasına saklanan adamlar yakalıyo suikastçiyi bağlıyolar sonra konuşuyo Avniyle(bu onun gerçek adı)
    son olarak bu konuşmadan sonra onun bu işlerden vazgeçiceğini anlıyo emir verip kendi yolluk hazırlıyo ve avninin istediği gibi onu bilimle uğraşması için yolcu ediyo
    Bir süre olaylar durulunca artık büyümenin zamanı geldi diyo. Her komutanı bi kaleyi fethetmesi için yolluyo.Hatırladığıma göre En zor kalelerden biri olan Massiaf(ki bu Assassins Creed deki kale) ı Ebu Ali ye ihale ediyo ve bi daha hiç alamuttaki odasından dışarı çıkmıo ...

Uzun oldu ama anlatıyım dedim kitabın sonları böyleydi hatırladığım kadarıyla

Bugünlerde yeni bir kitap daha çıktı Haşhaşinler ile ilgili.

Adı nedir acaba?

Kitapçıda görmüştüm ama ismini hatırlamıyorum.Senin bahsettiğin kitabın adı ne?

• quote:

Kitapçıda görmüştüm ama ismini hatırlamıyorum.Senin bahsettiğin kitabın adı ne?

Ben Alamut u okudum ve Güvercin gerdanlığınıda bitirmek üzereyim az kaldı
  • amin maalouf'un semerkantını okudum ben ordan biliyorum haşhaşiler ve hasan sabbah hakkında bişeyler.O kitap da çok güzeldir tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: John Coffey

amin maalouf'un semerkantını okudum ben ordan biliyorum haşhaşiler ve hasan sabbah hakkında bişeyler.O kitap da çok güzeldir tavsiye ederim

Bir ara onada bakarım teşekkürler
  • deli oyun :)
  • Assain creed combo kill nasil yapiliyor?
  • bu oyunu oynadıkça binanın terasından, evin balkonundan aşağı atlamak istiyo canım... ama malesef aşağıda saman yığınları yok
  • arkadaşlar bu oyuna yeni başladım ve bi bolumde takıldım.memory block 4 deyim. at ile jeruselam a gittim.kudüs sanırım.orada yeni skilleri ogrendikten sonraki gorev ne anlamadım haritada bişi cıkmıyor.nasıl gecicem anlamadım lutfen yardım edin.yardımlarınızı gun icerisinde bekliyorum. resimler aşagıda.yardım eden arkadaşlara şimdiden teşekkürler

Assassin's Creed (ÇIKTI)

Assassin's Creed (ÇIKTI)

• quote:

Orijinalden alıntı: sencerr

ne bu simdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

arkadaşlar bu oyuna yeni başladım ve bi bolumde takıldım.memory block 4 deyim. at ile jeruselam a gittim.kudüs sanırım.orada yeni skilleri ogrendikten sonraki gorev ne anlamadım haritada bişi cıkmıyor.nasıl gecicem anlamadım lutfen yardım edin.yardımlarınızı gun icerisinde bekliyorum. resimler aşagıda.yardım eden arkadaşlara şimdiden teşekkürler

Assassin's Creed (ÇIKTI)

Assassin's Creed (ÇIKTI)

Oyunu bitireli çok oldu hatırlamıyorum ama görevler bazen can sıkıcı olabiliyor öncekikle açabildiğin bütün kulelere tırman ve haritayı aç mesala bir adamdan bişey çalcan yada dinlicen onları göremessin kartal yuvalarının hepsini aç.

• hocam oyun 10 numara olmus ama bu gorevler insanı delirtiyor.haritada gorev ariyom ararken basım belaya giriyor.oluyom haydi en baştan.1 allahın kuluda yardım etmiyor .surdan gidiceksin diye.oyunun full resimli cozumunu arıyorum ama oda yok.kafayı yiycem.bugunde gecemessem silicem.gorevler cok can sıkıcı.
  • O görevlerde size yapacağınız suikast için istihbaratlar verilmekte.Hedef'in yanlız kalacağı noktalar,hedefi öldürmeden önce temizleminz gereken gözlemciler,en iyi kaçış noktaları gibi. bunlara "Memory Log" bölümünden bakabiliyorsunuz.

Ayrıca İngilizceniz yeterli ise bu istihbaratları kullanrak suikast düzenlemek inanılmaz zevkli.Ben yanlızca bazı suikastlar için yarım saat PC başında plan yaptığımı biliyorum ama o yarım saat sonunda hiç bir askere farkettirmeden sesizce yaptığım suikastın zevki bambaşkaydı.
  • ArkadaşLar MERMORY BLOCK 3 bitiriyorum tam teLeport oLucakken ya oyun donuyor yada teLeport ( mavi ışıkLı yer) kaLıyorum.Diğer haritaya geçmiyor.1.2 patch ve crack yaptım ama sorun aynı sizce neden oLabiLir ?
  • hayırlısıyla son 5 part ım kaldı yeni bilgisayarımla bu oyunu oynayabileceğim sonunda
  • Beyler almak istiyorumda şu ASSASSINS S CREED DIRECTOR S CUT EDITION nedir.Bu 15 lira çünkü d&r da.Tam sürüm ise alacam
  • Director's Cut Edition oyunun konsol sürümünde olmayan bazı görev türlerini içeriyor. PC sürümü bu isimle çıkarılmıştı. Tam sürüm yani. Gidip alabilirsiniz.
  • Teşekkürler yarın alıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: materhan

Beyler almak istiyorumda şu ASSASSINS S CREED DIRECTOR S CUT EDITION nedir.Bu 15 lira çünkü d&r da.Tam sürüm ise alacam

Hafta sonu bende alcam D&R'dan. İmzamdaki sistemde kasmadan rahatça oynatır mı ?
  • 
Sayfa: önceki 375376377378379
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.