DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
Assassin's Creed (ÇIKTI)
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
7.779
Cevap
6
Favori
527.572
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> FPS/TPS >> Assassin's Creed (ÇIKTI)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      32 Mesaj
      08 Eylül 2009 22:58:21
      bende oyun rusca calısıyor ıngilizce nası yapabilirim??

• Onbaşı
      32 Mesaj
      10 Eylül 2009 18:20:45
      biri yardımcı olsun Lütfen

• Binbaşı
      1099 Mesaj
      11 Eylül 2009 15:36:46
      SLMS,
      beyler oyunu ilk çıktığı (daha doğrusu nete ilk düştüğü) sırada indirip oynadım fakat malum jarusaleme giremedim. uzun süre çözümsüz kaldıktan sonra rusların patchi tek çözümgibi görünüyordu. rusça oynayacağıma hiç oynamam dedim bıraktım. uzun süredir takip etmiyordum ama 2si çıkacak gibi. o sebeple ilk oyunu adam gibi oynamak istiyorum baktım 188 sayfa olmuş okuyamadım, jarusalem olayına adam gibi bi çözüm var mı? varsa ne? yardımcı olabilir misiniz? şayet bişi bulunamadıysa orj. alacam netten yurtdışından ucuza buldum, ama son şansımı denemek istiyorum

Her imza mı kural dışı olur arkadaş? nasıl bir forumdur burası her şey politik her şey yasak, biraz özgürlük biraz ferahlık...

battlenet ID: Ger0nim0#2326 - Steam&Origin: Ger0nim0_86 - in DH since 2006
    • Yüzbaşı
      988 Mesaj
      11 Eylül 2009 15:55:34
      vvar jaresulaem fix ama dediğin rusça bu mudur bilmem

• Binbaşı
      1200 Mesaj
      11 Eylül 2009 17:15:01
      quote:

Orijinalden alıntı: GEr0nim0

SLMS,
      beyler oyunu ilk çıktığı (daha doğrusu nete ilk düştüğü) sırada indirip oynadım fakat malum jarusaleme giremedim. uzun süre çözümsüz kaldıktan sonra rusların patchi tek çözümgibi görünüyordu. rusça oynayacağıma hiç oynamam dedim bıraktım. uzun süredir takip etmiyordum ama 2si çıkacak gibi. o sebeple ilk oyunu adam gibi oynamak istiyorum baktım 188 sayfa olmuş okuyamadım, jarusalem olayına adam gibi bi çözüm var mı? varsa ne? yardımcı olabilir misiniz? şayet bişi bulunamadıysa orj. alacam netten yurtdışından ucuza buldum, ama son şansımı denemek istiyorum

Hocam D&R'da oyun 15 TL ye satılıyor. Gidip almanı tavsiye ederim.

Jaqen H'ghar
      Efsaneler: Vikings | The Walking Dead | Game of Thrones | Narcos | Prison Break | Lost | Dexter
    • Yüzbaşı
      327 Mesaj
      13 Eylül 2009 00:19:54
      şu sahne ile beni bitirmiş oyundur

burda 2-3 dakka durup manzarayı izledim

• Teğmen
      176 Mesaj
      14 Eylül 2009 04:34:57
      Eğer oyunu benim gibi çok sevdiyseniz kitabını okuyabilirsiniz Fedailerin Kalesi Alamut

• Yarbay
      2955 Mesaj
      14 Eylül 2009 05:22:13
      quote:

Orijinalden alıntı: legolas165

Alıntıları Göster

Hocam D&R'da oyun 15 TL ye satılıyor. Gidip almanı tavsiye ederim.

15 tl ye düşmüş oyun bence git orjinal al ama bende netten edindim oyunu ilk çıktıgı zaman öyle bi sorun yaşamadım istersen link vere bilirim pm oke

Sanma şâhım / herkesi sen / sâdıkâne / yâr olur
      Herkesi sen / dost mu sandın / belki ol / ağyâr olur
      Sâdıkâne / belki ol / bu âlemde / dildâr olur
      Yâr olur / ağyâr olur / dildâr olur / serdâr olur
    • Yüzbaşı
      642 Mesaj
      14 Eylül 2009 18:22:32
      quote:

Orijinalden alıntı: GEr0nim0

SLMS,

normal oyunda kudüste takılma olmuyo zaten ilk düsen versiyonda oyle bi sıkıntı vardı dedigin gibi. rusca patch vs save filan var ama bilmiyorum ne kadar saglıklı olur bende de vardı o vers. sonra attım gitti ama 15 tl ye inmis gidip orj de alınabilir gayet mantıklı

Biz daha 6 yaşında soğuktan titreyerek; "Varlığım TÜRK Varlığına Armağan Olsun" diye ant içtik.
    • Yüzbaşı
      494 Mesaj
      14 Eylül 2009 20:07:08
      quote:

Orijinalden alıntı: Patriot_942

Eğer oyunu benim gibi çok sevdiyseniz kitabını okuyabilirsiniz Fedailerin Kalesi Alamut

Kitabı oyundan daha pahalı.

• Yarbay
      8149 Mesaj
      14 Eylül 2009 23:38:09
      quote:

Orijinalden alıntı: John Coffey

şu sahne ile beni bitirmiş oyundur

burda 2-3 dakka durup manzarayı izledim

Bende izlemiştim.Harika ya.Birde şehri tam hatırlamıyorum ama çok yüksek bi kule vardı onun tepesinde şehri izlerken de manzara çok güzeldi.

Batman mutlaka yeniden çekilecektir. Onu çeken yönetmen ne güzel yönetmen, oynayan adam ne güzel adamdır.
    • Yüzbaşı
      327 Mesaj
      14 Eylül 2009 23:48:18
      quote:

bu al mualllim de hasan sabbah oluyo heralde

• Yarbay
      2173 Mesaj
      15 Eylül 2009 00:10:19
      O şehrin ismini bende hatırlayamadım ama çok yüksek kuleye tırmanmak ve manzarası harikaydı hatta limanda gemideki elemana suikast yaptığımız şehirdi.

• Yarbay
      3859 Mesaj
      15 Eylül 2009 00:31:05
      quote:

Orijinalden alıntı: isk0rpit

O şehrin ismini bende hatırlayamadım ama çok yüksek kuleye tırmanmak ve manzarası harikaydı hatta limanda gemideki elemana suikast yaptığımız şehirdi.

Akka olması lazım

bu mesajda yazılanların hiçbiri doğru değildir. mesaj içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır.
    • Yüzbaşı
      988 Mesaj
      16 Eylül 2009 14:14:47
      ya arkdaşlar oyunu oynarken bende 1 saat filan geçiyo mavi ekran donma oyundan atma başlıyo özellikle bu mavi ekran beni çok kıl ediyo sürekli çıkıyo

• Yüzbaşı
      468 Mesaj
      17 Eylül 2009 12:42:19
      Arkadaslar oyun tam olarak nerde geciyor cunku etrafta turk bayrakları var ve bazı askerler turkçe konusuyor ??

• Yüzbaşı
      494 Mesaj
      17 Eylül 2009 13:17:41
      quote:

Orijinalden alıntı: heredot_t

Arkadaslar oyun tam olarak nerde geciyor cunku etrafta turk bayrakları var ve bazı askerler turkçe konusuyor ??

Kudüs,Akka,Haçlı Askerleri... Hiç mi bir fikir oluşmadı kafanda?

• Yüzbaşı
      468 Mesaj
      17 Eylül 2009 14:51:46
      quote:

Orijinalden alıntı: Anakhrapat

Alıntıları Göster

Kudüs,Akka,Haçlı Askerleri... Hiç mi bir fikir oluşmadı kafanda?

anladım tesekkur ederim

acıkcası hosuma giiti boyle bir oyunda turkce konusmalarda olması

• Teğmen
      176 Mesaj
      17 Eylül 2009 15:00:57
      quote:

Orijinalden alıntı: John Coffey

Alıntıları Göster

bu al mualllim de hasan sabbah oluyo heralde

Pek sayılmaz oyun kitapla birebir gitmiyor paralel gidiyor nasıl ki kurtlar vadisi de gerçekle birebir değil ama sonuçta bir benzerlik var aslan akbey suikasti gibi
      Çünkü kitabın sonunda -yani Wladimir Bartol un yazdığı kitap- Al tahir Veziri öldürüyor fakat vezir ölmeden önce gerçeği anlatıyor o da kandırıldığını anlayınca tahir i öldürmeyip geri yolluyolar ama Hasan Sabbah anlıyor çünkü hiç bir haşhaşi görev tamamlandıktan sonra geri gelmez diye...
      Odasına girince perdenin arkasına saklanan adamlar yakalıyo suikastçiyi bağlıyolar sonra konuşuyo Avniyle(bu onun gerçek adı)
      son olarak bu konuşmadan sonra onun bu işlerden vazgeçiceğini anlıyo emir verip kendi yolluk hazırlıyo ve avninin istediği gibi onu bilimle uğraşması için yolcu ediyo
      Bir süre olaylar durulunca artık büyümenin zamanı geldi diyo. Her komutanı bi kaleyi fethetmesi için yolluyo.Hatırladığıma göre En zor kalelerden biri olan Massiaf(ki bu Assassins Creed deki kale) ı Ebu Ali ye ihale ediyo ve bi daha hiç alamuttaki odasından dışarı çıkmıo ...

Uzun oldu ama anlatıyım dedim kitabın sonları böyleydi hatırladığım kadarıyla

• Yüzbaşı
      494 Mesaj
      17 Eylül 2009 16:16:49
      quote:

Alıntıları Göster

Pek sayılmaz oyun kitapla birebir gitmiyor paralel gidiyor nasıl ki kurtlar vadisi de gerçekle birebir değil ama sonuçta bir benzerlik var aslan akbey suikasti gibi
      Çünkü kitabın sonunda -yani Wladimir Bartol un yazdığı kitap- Al tahir Veziri öldürüyor fakat vezir ölmeden önce gerçeği anlatıyor o da kandırıldığını anlayınca tahir i öldürmeyip geri yolluyolar ama Hasan Sabbah anlıyor çünkü hiç bir haşhaşi görev tamamlandıktan sonra geri gelmez diye...
      Odasına girince perdenin arkasına saklanan adamlar yakalıyo suikastçiyi bağlıyolar sonra konuşuyo Avniyle(bu onun gerçek adı)
      son olarak bu konuşmadan sonra onun bu işlerden vazgeçiceğini anlıyo emir verip kendi yolluk hazırlıyo ve avninin istediği gibi onu bilimle uğraşması için yolcu ediyo
      Bir süre olaylar durulunca artık büyümenin zamanı geldi diyo. Her komutanı bi kaleyi fethetmesi için yolluyo.Hatırladığıma göre En zor kalelerden biri olan Massiaf(ki bu Assassins Creed deki kale) ı Ebu Ali ye ihale ediyo ve bi daha hiç alamuttaki odasından dışarı çıkmıo ...

Uzun oldu ama anlatıyım dedim kitabın sonları böyleydi hatırladığım kadarıyla

Bugünlerde yeni bir kitap daha çıktı Haşhaşinler ile ilgili.

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.