Şimdi Ara

Assassin's Creed 2™ (ÇIKTI) (126. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.267
Cevap
2
Favori
353.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O Altair'in yiyişmesini sorma zaten.Birde o kız sanırım ilk oyunda Robert'i öldürmeye gidiyoruz ve bir kız Robert'in yerine çıkıyor.Bizim Altair'de onu öldürmüyor sanırım o kız bu kız (ahanda ilk oyun kötü mötü ama oynamanın faydaları ) Eve gelince o birinci oyundaki bölümü tekrar oynarım ss'leri koyarım buraya karar verirsiniz o kızmı değilmi diye

• Altair ile yiyişen kız o kız. Sanırım Ezio ile Altair arasında bir soy bağı var. Muhtemelen o kız da öyledir. Fakat kilit rolde o olacak sanırım. Birde benim merak ettiğim şu: Desmond'a Ezio'nun yaptıklarını yaptırıyorlar. Bu Templer'ler günümüz çağamı sıçradılar? Eğer öyle ise veya ona benzer birşey ise 3. veya olacak diğer serilerde Desmond yeni suikastçi olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gordon_Freman

Altair ile yiyişen kız o kız. Sanırım Ezio ile Altair arasında bir soy bağı var. Muhtemelen o kız da öyledir. Fakat kilit rolde o olacak sanırım. Birde benim merak ettiğim şu: Desmond'a Ezio'nun yaptıklarını yaptırıyorlar. Bu Templer'ler günümüz çağamı sıçradılar? Eğer öyle ise veya ona benzer birşey ise 3. veya olacak diğer serilerde Desmond yeni suikastçi olacak.

Hocam zaten ilk oyundaki prof. lar falan yeni çağın templar cıkları. Bu yüzden oyunun sonunda bizim binamızı basıyorlar ve aradaki o diyaloglar gerçekleşiyor.

Ayrıca muhtemelen Desmond yeni çağın Altair'i olacaktır. Konu o yönde gelişiyor çünkü templar falan. Ezio'nun olayı daha farklıydı.

Ayrıca merak ettiğim birşey var. Şimdi bizim geçmişimiz suikastçi olduğu için animus sayesinde geriye giderek o dönemleri yaşıyoruz. Ve bizim gibi onlarca başka animus kullanan suikastçi var.
    Bizim etrafımızdaki ve bize yardım edenlerin çoğu da suikastçiydi.
    Acaba o kişilerde animus kullanan kişiler olamaz mı ? 3. oyunda tekrar Ezio ile oynayacağımız için belkide bize gelip söyleyecekler. Aklıma takıldı şimdi

• Oyun mükemmel olmuş hele o kartal bakışı baktığımız yerlerdeki çalan müzik insanın içine işliyor.Ben de amd x2 3.0 ghz ,hd4850 ve 4gb ram var oyun bazen akıcı bazen değil driver olarak 10.2 hotfix kullanıyorum bir de şu widescreendeki siyah bant görüntüsünün çözümü yok mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: STALKER-1903

Oyun mükemmel olmuş hele o kartal bakışı baktığımız yerlerdeki çalan müzik insanın içine işliyor.Ben de amd x2 3.0 ghz ,hd4850 ve 4gb ram var oyun bazen akıcı bazen değil driver olarak 10.2 hotfix kullanıyorum bir de şu widescreendeki siyah bant görüntüsünün çözümü yok mu

Ne yazıkki yok ben 1280x768 oynuyorum tam ekran olması için bence daha güzel oluyo.
  • Visitazione's Secret bölümünde advanced jump yüzünden delirmek üzereyim . Becerebilen birini evime davet etmeyi düşünüyorum artık.
  • Ubi ubi ubi DRM bile olsa bizi sands of time serisi gibi efsane bir seriyle tanıştıran firma yine yapıcagını yaptı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .:SyLaR:. -- 23 Mart 2010; 18:16:50 >
  • Videolarda tabanca gibi bir silah vardı , henüz bende çıkmadı nerden alınır veya nezaman çıkar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SyLaR25

Ubi ubi ubi DRM bile olsa bizi sands of time gibi efsane bir seriyle tanıştıran firma yine yapıcagını yaptı.

Aynen öyle .
  • quote:

Orijinalden alıntı: pukiman

Videolarda tabanca gibi bir silah vardı , henüz bende çıkmadı nerden alınır veya nezaman çıkar ?

Oyunda ilerde bi assasinate görevi var, onu yapınca sana son codex parçasını veriyor, ordan sonra da zaten Leonardo işi hallediyor.

Tabancayla ve Altair'in kıyafetiyle 2 SS arkadaşlar buyrun...

• quote:

Orijinalden alıntı: mac

Visitazione's Secret bölümünde advanced jump yüzünden delirmek üzereyim . Becerebilen birini evime davet etmeyi düşünüyorum artık.

Çok basit yahu.

Sanırsam yukarıda karşıda bir çubuk vardı,yanımızda duvar vardı.Duvara tırman.Tırman dediğim duvarda üste doğru çıkabildiğin kadar koş sonra yana atla üstteykenBiraz hızlı olmak lazım.

Bu arada benim oyun bitti ama %70 di synchronized kısmı.Şimdi kartal bakışları ve yan görevleri yapıyorum.%85 oldu ha gayret bitecek inşallah

• quote:

Orijinalden alıntı: Kraven

quote:

Altair ile yiyişen kız o kız. Sanırım Ezio ile Altair arasında bir soy bağı var. Muhtemelen o kız da öyledir. Fakat kilit rolde o olacak sanırım. Birde benim merak ettiğim şu: Desmond'a Ezio'nun yaptıklarını yaptırıyorlar. Bu Templer'ler günümüz çağamı sıçradılar? Eğer öyle ise veya ona benzer birşey ise 3. veya olacak diğer serilerde Desmond yeni suikastçi olacak.

Hocam zaten ilk oyundaki prof. lar falan yeni çağın templar cıkları. Bu yüzden oyunun sonunda bizim binamızı basıyorlar ve aradaki o diyaloglar gerçekleşiyor.

Ayrıca muhtemelen Desmond yeni çağın Altair'i olacaktır. Konu o yönde gelişiyor çünkü templar falan. Ezio'nun olayı daha farklıydı.

Ayrıca merak ettiğim birşey var. Şimdi bizim geçmişimiz suikastçi olduğu için animus sayesinde geriye giderek o dönemleri yaşıyoruz. Ve bizim gibi onlarca başka animus kullanan suikastçi var.
    Bizim etrafımızdaki ve bize yardım edenlerin çoğu da suikastçiydi.
    Acaba o kişilerde animus kullanan kişiler olamaz mı ? 3. oyunda tekrar Ezio ile oynayacağımız için belkide bize gelip söyleyecekler. Aklıma takıldı şimdi

• arkadaşlar oyun halen sorunlumu bazı arkadaşlar sorunlu demiş oyuna acaba bilgilendirirmisniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Assassins

arkadaşlar oyun halen sorunlumu bazı arkadaşlar sorunlu demiş oyuna acaba bilgilendirirmisniz

Hiç sorun yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: aQua~MaDooR`

quote:

Orijinalden alıntı: pukiman

Videolarda tabanca gibi bir silah vardı , henüz bende çıkmadı nerden alınır veya nezaman çıkar ?

Oyunda ilerde bi assasinate görevi var, onu yapınca sana son codex parçasını veriyor, ordan sonra da zaten Leonardo işi hallediyor.

Tabancayla ve Altair'in kıyafetiyle 2 SS arkadaşlar buyrun...

cool

• vay be Altair'in kıyafetini giyiyoruz ha? Sen erkenden giymişsin herhalde bende sadece 3 tane taş toplayabildim. Nasıl hepsini bulup Altair giysilerini giyebilirim?
  • quote:

vay be Altair'in kıyafetini giyiyoruz ha? Sen erkenden giymişsin herhalde bende sadece 3 tane taş toplayabildim. Nasıl hepsini bulup Altair giysilerini giyebilirim?

O taşların hepsini yani 6 tanesini de topladığın zaman hem en büyük 6 Assasian'ın hikayelerini hem de o zırhı alıyoruz.
  • @Gordon
    Bölüm geçtikçe o yeni yerler açılıyor tek şey beklemek ve şehirleri kontrol etmek.

@Kraven

Ortada bir Subject 16 mevzusu var doğrusu 3. oyunda onunla birşeyler yaparız diyenler var ama 16 numara öldü çoktan.Hatta Lucy bunun için üzülüyordu ve Desmond'da bu senin hatan değil falan dedi.Yani şöyle söyliyim şu ana kadar olan bütün o animus'a girenler ölmüş, delirmiş.Duvardaki yazılarda onlara ait.Desmond'da 17 numara olduğu için başka animus'a giren yoktur diye düşünüyorum.Zaten Desmond kaçtığında bu modern assassin'ler animus 2.0'ı daha yeni hazırlamışlar.Yani Animus 2.0'a giren tek kişi Desmond.16 numara ve gerisine kadar bütün denekler Abstergo'daki Animus'a girmiş ve sonucunda ölmüşler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Masta Zek-Qon

@Gordon
    Bölüm geçtikçe o yeni yerler açılıyor tek şey beklemek ve şehirleri kontrol etmek.

@Kraven

Ortada bir Subject 16 mevzusu var doğrusu 3. oyunda onunla birşeyler yaparız diyenler var ama 16 numara öldü çoktan.Hatta Lucy bunun için üzülüyordu ve Desmond'da bu senin hatan değil falan dedi.Yani şöyle söyliyim şu ana kadar olan bütün o animus'a girenler ölmüş, delirmiş.Duvardaki yazılarda onlara ait.Desmond'da 17 numara olduğu için başka animus'a giren yoktur diye düşünüyorum.Zaten Desmond kaçtığında bu modern assassin'ler animus 2.0'ı daha yeni hazırlamışlar.Yani Animus 2.0'a giren tek kişi Desmond.16 numara ve gerisine kadar bütün denekler Abstergo'daki Animus'a girmiş ve sonucunda ölmüşler.

Söylediklerini biliyorum ama bütün hikaye assassinler üzerine kurulu ve bizim yanımızda 7-8 assassin var. Aklıma öyle bir fikir geldi birden. Ama hatırladığım kadarıyla Lucy hepsi öldü demiyordu. Tam hatırlamıyorum belkide yanlış hatırlıyorumdur. Ama şimdi düşünüyorumda o taşlarını topladığımız o büyük 6 assassin den biri Altair'di. Yani o diğer 5 assassin de animus kullanan birileri olması gerek.

• @Kraven

O diğer 5 assassin'in soyu tükenmiş olabilir Bu Abstergo'dakiler öldü onu Lucy değilde başka bir yerden hatırlıyorum.Ama onlar ölsede hala o assassin'lerin soyundan gelenler olabilir.Yinede başka animus'a girecek olmaz diye düşünüyorum bir Desmond yeter.Lucy'de 2 ekibimizi kaybettik falan diyordu ben asıl o modern assassin'leri çok merak ediyorum Bu arada o İngiliz gibi konuşan Shuan mıydı neydi o adamda bizim zamanımızda çoğu assassin örgütün içerisinde doğup büyüyor fakat ben örgütün içerisinde büyümedim filan diyordu.Yani bu zamana kadar assassin'lerde iyi bir şekilde gelmiş tapınakçılar gibi.

• 
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.