Şimdi Ara

ASSASİN'S CREED 1 OYNAMASAM ÇOK BİR ŞEY KAYBEDER MİYİM ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
4.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar geçen assasins creed full collection indirdim. yanlız assasin's creed 1 hepimizin bildiği üzere hep aynı görevleri verip duruyor artık oyun oynamaktan soğudum. verdiği görevleri de yapamıyorum zaten asker öldürülcek,öldürüyorum yakalanıyorum. assasin's creed 1 i oynamadan direk 2 ye geçsem çok bir şey kaybedermiyim. zaten oyunun konuşma kısımlarını dinlemiyorum anlamıyorum ingilizce sıfır. şu ana kadarki oynadığım yere kadar da hikayeden hiç bir şey anlamadım hikaye hakkında bir fikrim bile yok

• Birşey kaybetmezsin. Hikayenin özetini oku geç 1. oyunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Speed Style

Birşey kaybetmezsin. Hikayenin özetini oku geç 1. oyunu.

tamam hocam teşekkürler. peki ikinci oyunda böyle mi hep aynı görevler, yapılamayan görevler falan
  • Kusura bakma da sen oynayamamışsın kardeş.İlk oyun en iyi AC oyunudur AC2 ve Brotherhood'u bitirdikten sonra özellikle oynamıştım.İleriki oyunlarda AC1'le ilgili sahneler olacak, direk Altair'i yöneteceğin flashbackler olacak.

Yukardaki arkadaş belliki ya oynamamış ya da oynarken monitöre bakmamış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Babblebabble

Kusura bakma da sen oynayamamışsın kardeş.İlk oyun en iyi AC oyunudur AC2 ve Brotherhood'u bitirdikten sonra özellikle oynamıştım.İleriki oyunlarda AC1'le ilgili sahneler olacak, direk Altair'i yöneteceğin flashbackler olacak.

hocam bana çok sıkıcı geldi hep aynı görevler falan. yapamıyorum da görevleri zaten sinir oldum illallah geldi
  • Kesinlikle ilk oyunu oynaman lazım Hem bence de en iyi AC oyunudur hem senaryosu ileriki oyunlar için önemlidir hem de oyundaki Altair'in anılarını Revelations oyununda çok göreceksin,özellikle o oyundan pek bir şey anlamazsın.Oyna bitir derim ben,hikayeyi anlamazsan şuradan okursun tamamını sonra

http://tr.wikipedia.org/wiki/Assassin's_Creed

• quote:

Orijinalden alıntı: tugrul6733

quote:

Kusura bakma da sen oynayamamışsın kardeş.İlk oyun en iyi AC oyunudur AC2 ve Brotherhood'u bitirdikten sonra özellikle oynamıştım.İleriki oyunlarda AC1'le ilgili sahneler olacak, direk Altair'i yöneteceğin flashbackler olacak.

hocam bana çok sıkıcı geldi hep aynı görevler falan. yapamıyorum da görevleri zaten sinir oldum illallah geldi

Zaten oyunun basit bir dövüş tekniği var, yanında sürekli bıçak taşı (sokaktaki adamlardan çal sürekli).Bıçakların full olsun.Yakından öldüremediğin hedefleri bıçakla öldürürsün.Açıkçası oyun kolay.Bu arada zaten amaç hedeflerimizi teker teker öldürmek.Ama emin ol bu oyunu bitirirsen ilerdeki bağlantılı noktaları daha iyi anlarsın ve oyun daha keyifli gelir.Özellikle Revelations'daki AC1 ile ilgili kısımlar çok zevkliydi benim için.

• Oyun, grafik, hikaye, dövüş hareketleri vs. olarakgüzeldi ama ben de kayıp nesneleri bulma görevlerinden sıkılmıştım. O zamandan beri bir daha AC serisi oynamak nasip olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: psycho90

Kesinlikle ilk oyunu oynaman lazım Hem bence de en iyi AC oyunudur hem senaryosu ileriki oyunlar için önemlidir hem de oyundaki Altair'in anılarını Revelations oyununda çok göreceksin,özellikle o oyundan pek bir şey anlamazsın.Oyna bitir derim ben,hikayeyi anlamazsan şuradan okursun tamamını sonra

quote:

quote:

quote:

Zaten oyunun basit bir dövüş tekniği var, yanında sürekli bıçak taşı (sokaktaki adamlardan çal sürekli).Bıçakların full olsun.Yakından öldüremediğin hedefleri bıçakla öldürürsün.Açıkçası oyun kolay.Bu arada zaten amaç hedeflerimizi teker teker öldürmek.Ama emin ol bu oyunu bitirirsen ilerdeki bağlantılı noktaları daha iyi anlarsın ve oyun daha keyifli gelir.Özellikle Revelations'daki AC1 ile ilgili kısımlar çok zevkliydi benim için.

hocam mesela şimdi yüzü kapalı olan bir adamla konuşuyoruz sonra iki tane asket öldürmemiz gerekiyor askeri öldürüyorum sonra millet bağırışıyor beni askerler kovalanıyor göreve en baştan gelmem gerekiyor. bu gibi durumlarda bıçak mı atayım ? bıçak nasıl atılıyordu ve bıçağı nasıl çalabilirim sokaktaki adamlardan?

oyunu oynarken aslında konuşma yerlerini falan dinlemiyorum dinlesem de anlamıyorum zaten yine de 2. oyuna bir katkısı olur mu acaba ?

• quote:

quote:

Kesinlikle ilk oyunu oynaman lazım Hem bence de en iyi AC oyunudur hem senaryosu ileriki oyunlar için önemlidir hem de oyundaki Altair'in anılarını Revelations oyununda çok göreceksin,özellikle o oyundan pek bir şey anlamazsın.Oyna bitir derim ben,hikayeyi anlamazsan şuradan okursun tamamını sonra

quote:

quote:

quote:

hocam mesela şimdi yüzü kapalı olan bir adamla konuşuyoruz sonra iki tane asket öldürmemiz gerekiyor askeri öldürüyorum sonra millet bağırışıyor beni askerler kovalanıyor göreve en baştan gelmem gerekiyor. bu gibi durumlarda bıçak mı atayım ? bıçak nasıl atılıyordu ve bıçağı nasıl çalabilirim sokaktaki adamlardan?

oyunu oynarken aslında konuşma yerlerini falan dinlemiyorum dinlesem de anlamıyorum zaten yine de 2. oyuna bir katkısı olur mu acaba ?

Konuyu takip etmeden oynuyorsan ve sıkıldıysan o zaman verdiğim konu anlatımını oku ve 2.oyuna geç.Zaten 2.oyundan itibaren hepsinin Türkçe yaması da var rahat bir şekilde anlarsın

• quote:

o zaman biraz daha becermeye çalışayım yine deli olursam sizin dediğinizi yaparım sağolun hocam
  • quote:

quote:

o zaman biraz daha becermeye çalışayım yine deli olursam sizin dediğinizi yaparım sağolun hocam

Ne demek iyi oyunlar
  • quote:

quote:

quote:

hocam bıçak atım yine aynı şey oldu deliricem artık

• muhtemelen görevde fark edilmeden öldürmeni istiyor adamları ya da takip edip devamında öldürmeni istiyordur sen de orada yanlış yaptığın için öldürür öldürmez başa atıyordur seni ?

bu arada bölümün adını youtube'a yazarsan görsel yardım da bulabilirsin
  • becermekle alakası yokta oyun cidden sıkıcı. ben mesela bu ilk oyun yüzünden tüm seriyi oynamadım. bi türlü içimden baslamak gelmiyor. ilk oyununu oynadım ama çok sıkıcı hep aynı görevler vs, bi yerden sonra bıkkınlık geliyor insana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: numberone_0

becermekle alakası yokta oyun cidden sıkıcı. ben mesela bu ilk oyun yüzünden tüm seriyi oynamadım. bi türlü içimden baslamak gelmiyor. ilk oyununu oynadım ama çok sıkıcı hep aynı görevler vs, bi yerden sonra bıkkınlık geliyor insana.

aynen hocam bu gidişle seriyi ben de devam ettirmicem galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

muhtemelen görevde fark edilmeden öldürmeni istiyor adamları ya da takip edip devamında öldürmeni istiyordur sen de orada yanlış yaptığın için öldürür öldürmez başa atıyordur seni ?

hocam adam başka bir yere gitmiyor ki hep aynı yerlerde dolanıp duruyor askerler geçiyor bir yandan, imkansız yani fark edilmeden öldürmem. bir yandan dilenci bir şeyler istiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: numberone_0

becermekle alakası yokta oyun cidden sıkıcı. ben mesela bu ilk oyun yüzünden tüm seriyi oynamadım. bi türlü içimden baslamak gelmiyor. ilk oyununu oynadım ama çok sıkıcı hep aynı görevler vs, bi yerden sonra bıkkınlık geliyor insana.

+1 Aynen..
    İlk gördüğümde gidip orijinal oyunu almıştım.Hevesle başladım ama bir süre sonra kendini tekrarlayan yapısından sıkılıp oyundan soğumama neden oldu.Hikaye devam niteliğinde ve seri oyun olduğundan diğer versiyonları da oynamak gelmiyor içinden.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

muhtemelen görevde fark edilmeden öldürmeni istiyor adamları ya da takip edip devamında öldürmeni istiyordur sen de orada yanlış yaptığın için öldürür öldürmez başa atıyordur seni ?

hocam adam başka bir yere gitmiyor ki hep aynı yerlerde dolanıp duruyor askerler geçiyor bir yandan, imkansız yani fark edilmeden öldürmem. bir yandan dilenci bir şeyler istiyor

dediğim gibi youtubedan adamlar nasıl geçmiş orayı ona bakın. belki dilencileri kullanıp etrafında kalabalık oluşturman gerekiyordur. Ot ağaç saman herhangi bir çıkıntı falan varsa oralarla bir bağlantı olabilir. Ama ilk oyundan bakıp diğer oyunları oynamamazlık etme. Her insan ölmeden önce oynamalı o seriyi hem tarihi inceliyor hem de gerçekleri çok güzel yansıtıyor. Hele Brotherhood ve Revelations çok güzel

• Assassins Creed 1de zaten 5 çeşit görev var oyun sonuna kadar aynı görevleri ısıtıp ısıtıp önüne koyuyor ehehe.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.