Şimdi Ara

Sizce en iyi call of duty oyunu hangisi?ve nedeni?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
249
Cevap
2
Favori
53.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Call of duty serisinin en çok beğendiğim oyunu call of duty 2, nedenine gelince diğerleri arasında bana göre savaşın atmosferini en güzel yakalayanı. Bir de çocukken oynadığımız için yeri başka tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lightyeaR -- 28 Nisan 2015; 12:45:03 >

• Call of Duty serisinin pek beğenmediğim tek oyunu World At War'dı onun haricinde diğerlerine laf yok.
  • bence call of duty 5 de iyidir.özellikle savaş atmosferine diyek yok ve de zombie modu ilk olarak cod 5 tedir çok severim zombie mod
  • Cod 4 tabiki. Hangimizin ağzının soyu akmadıki. Paso 2. dünya savaşı oynadıktan sonra şeker gibi gelmişti bana
  • En beğendiğim mw2 idi en berbat olanı ise mw3 olmuş. IW ve Sladgehammer bir olmuş bir efsaneyi nasıl bitiririz diye baya bir düşünmüşler anlaşılan.
  • Kesinlikle cod2.Sadelik ve oynanabilirlik açısından kusursuzdu.mw serisinde olduğu gibi garip garip perkler silahlar killstreakler yoktu.Oyunculuk ön plandaydı.Ses dinleme daha ön plandaydı.
  • Cevap belli:Cod 4
  • Ben tüm Modern warfare serisine bayıldım, bazı şeyleri çok takıyosunuz arkadaşlar, oynanabilirlik derken? MW serisinden başka sürükleyen oyun var mı ki? Black ops'ın da yeri ayrı, bir FPS oyununa göre çok iyi senaryo yazıyorlar.Bu da oyuncuyu kitliyo.
    Bu söylediklerime Multiplayer modu dahil değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ConGoLoSs -- 11 Kasım 2011; 20:33:38 >
  • Bence Call Of Duty serisinin bütün oyunları güzel ama en sade olanı ve oyunculuğun ön plana çıktığı oyun COD 2'ydi.
  • tabiki call of duty 1 Stalingrad Çıkarmasını ne çabuk unuttunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ApistoGraMMa

tabiki call of duty 1 Stalingrad Çıkarmasını ne çabuk unuttunuz

Cod2deki normandy nolcak hocam
  • Cod 1 ve 2 . 4 te ivmelendi ama Cod 1 ve 2 nin yaptığı kadar değil. MoH ile karşılaştırırken eline su dökemezdi , BF zaten multi moddaydı . Günümüzdeki CoD ile günümüzün grafik , oynanabilirlik , oyun motoru sıralamalarında ise bence yeri çok alt sıralarda.
  • ilk cod 1 i oynadığımda şok olmuştum. defalarca bitirmiştim cod 1 i.
  • Tabiki cod 2 ama seriyi efsane yapan oyun cod 4 tür. Cod 2 çıktığı yıl bakımından çok sade ve mükemmel bir oyundu, beni şaşırtmayı başarmıştı. Görev kalitesi yönünden cod 4 kuşkusuz serinin en iyi oyunudur ama senaryo en mükemmel şekline mw 2 ile giriş yapmıştır.

Cod 5 zombi modu ile hayatımda en çok vakit geçirdiğim cod oyunudur, ama treyarch tarafından yapılan tüm cod oyunları beni çok fazla etkilemedi.

Mw 3 grafik yönünden çok eleştirilsede sıkılmadan saatlerce oynayabilceğim bir multiplayer'a sahip... Kısaca her oyunun yeri bende farklıdır, saymakla bitmez, uzar gider

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crauser -- 12 Kasım 2011; 3:37:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ViLLazZo

quote:

Onu unutmuşum ama stalingrad kadar etkilenmedim ben hele de o komutanın konuşmaları falan beni benden almıştı
  • TABİKİ CALL OF DUTY 2
    çünkü:oyunun sadeliğine bakın
    call of duty 4 de lvl-kill strike-costum weapon gibi şeyler başladı oyunun perti çıktı
    ya bi cod 2 ye bakın bi onda sonrasona
    cod 4 ve sonraları karmaşa içinde
    single playera bişe diyemem cod 2 den daha iyi olabilir
    ama benim gözümde en iyi CALL OF DUTY 2
    onun bide zombie modu var nefis be
  • modern warfare serisi gerisi traş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reckoning

modern warfare serisi gerisi traş

+1
    şuan bile hala modern serisini oynuyorum ayda 1-2 kere mutlaka bitiririm. böyle mi güzel bir oyun olur ya :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ViLLazZo

quote:

Gerçek Normandiya istiyorsan Medal of oyna ordaki çıkartma süper olmuş hocam.Ayrıca cevabım belli MW1 alır geçer hepsini .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tR_Sheriff_tR -- 25 Ocak 2012; 10:05:40 >

• Konu olarak Call of Duty 2
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.