Şimdi Ara

ASKERDE YAZICI OLMAK İY Mİ, KÖTÜ MÜ...???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
5.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Delimisin buda sorulurmu tabiki iyi birde komutan postası lursan değme keyfine ben postaydım.Ama yazıcılarda çok rahat.Herşey senin elinde her hafda çarşı var.Kendin yazıyorsun zaten.
  • e en iysiymiş...babama sorduuma göre...
  • iyidir evet
    ama gecelere kadar çalışırsın bazen
    bir de yerine göre değişir
  • Yazıcılık mı? Boşver yahu git ot yol daha iyi
  • valla yazıcılık iyi ama bür sürü iş var hele bölük yazıcısı olursan kıyak ne nöbet nekaravana ne mıntıka ne iştimaya girersın ama yerine böre değişir içtima olayı ben Erzurumda askerim 4.zh.tugayındayim normalede tugaya bağlı tank taburunda 3.bölük yazıcısıymdım sonra beni tugay bilgi işleme aldılar şimdi işim kıyak :D kenmdi işimi yapıyom tan taburundaykende rahattım yazıcı olarak ama evrak işleri beni bozar :D

eğer yazıcı olabilirsen ol daşşaklı olursun kimse karışamaz sana onu diyim
  • dostum masbaşı iş rahat gibi gözüksede sorumluluğu çok.ayrıca sabah sekizden gece 2-3 kadar çalışan arkadaşlarım vardı.bence zor.diğer eleman gider tutar nöbetini sonra yapar temizliğini gider kantine oturur veya yatar sen yatamazsın.ben postaydım en kralı posta olmak.nöbet yok eğitim yok.hergün dışardasın..yazıcı 4 duvar arasında sabahtan akşama kadar yoğun bir şekilde çalışıyor.ayrıca nöbetlerin yazımı sizde oldugu için.nöbetini begenmeyen herkes kulaklarınızı çınlatır...
  • Benim gibi akıllı olup bölük çavuşuyla beraber yazacaksın nöbeti. Bişi diyen olursa salardım Blk. Çvş unu 2 tokat atar gelirdi
  • Ne iyi denebilir, ne de kötü. Nerede yaptığına, bulunduğun orama göre çok değişken bir kavram. Hatta aynı bölük içerisinde bile hangi yazıhanede çalıştığına göre çok fazla fark olabilir. Ama en azından geç saatlere kadar çalışmayı ve uykusuzluğu göze al, burası kesin gibi bir şey.
  • iyi...............
  • ya benim soyadım yazıcı,acaba askerde yazıcı yaparlarmı.Printer falan herşey olurum.Hatta all-in-one bile olurum
  • yazıcı olucağına git üniversite oku babalar gibi yedek subay ol ve maaş al
  • quote:

Orjinalden alıntı: newsagent

yazıcı olucağına git üniversite oku babalar gibi yedek subay ol ve maaş al

ama okumadıysan yazıcı ol derim.. bende yazıcıydım
  • bölük komutanı bölük astsubayını yanına çağırmış ve demişki başçavuşum bölüğe yeni iyi bir lazer yazıcı lazım.
    Kolay demiş başçavuş ben araştırayım.
    Ertesi gün yanında bir askerle bölük komutanının karşısına dikilmiş.
    -Komutanım buldum demiş.
    -Neyi buldun
    -iyi bir lazer yazıcı
    -nerde demiş bl komutanı
    işte yanımda diyerek askeri göstermiş ve eklemiş başçavuş.Komutanım bu asker hem laz hem er hem de iyi bir yazıcı demiş.
    gülmüş bl komutanı ve eklemiş
    Başçavuşum
    _İyi ki scaner(SKEN ER) istememişim yoksa hapı yutacaktım.
    -
  • donanımcıyım de OBİ ye falan girersin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.