Şimdi Ara

Askerde gobegi dumduz etmek?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fizik olarak 180 boy 68 kiloyum. Yalniz gobegim var sizce bu gobegi askerde dumduz edebilir miyim?

29 yasindayim

6 aylik askerlik surecim bu cumartesi basliyor. Cok heyecanliyim. Ozellikle askere gitmek su zamanda hayatimdaki bazi seyleri yenileyip, deneyimler ile beni daha olgun yapacagini dusunuyorum.

Askere giderken kafam o kadar rahat ki, evli degilim, cocuk yok, kiz arkadasim yok, kalp kirikligi ya da bu tarz yeni yasadigim bir kiz yok, odemem gereken faturalar yok.

Aklimi geride tek birakan insanlar arkadaslarim ve ailem.

1 haftadir, askerlik ile ilgili deneyimleri ya da orada yasama ihtimali olan seyleri arasitirdim. Mental acidan hazir oldugumu hissediyorum. Bir an once cuma gunu gelse de gitsem diyorum.

Gidecegim yer, Manisa merkez. Ruh olarak hazirim, ama fiziksel olarak vucudumu pek hazir bulmuyorum.

Bireysel Turist rehberligi yapiyorum ve cok iyi derece de ingilizce konusuyorum. Umarim bu bilgi askerlik te de ise yarar. 2 haftadir spor salonuna gidiyorum, vucudumu daha cok kondusyon amacli egitmeye calisiyorum.

Askerden geldikten sonra 2 yil icinde seksi bir vucuda sahip olmak istiyorum. Ve ayni zamanda ehliyet alip bir ise girmek istiyorum. Ondan sonra da ayri bir eve cikmak istiyorum...

ondan sonra bir araba ve bir oyuncu bilgisayari dizmek istiyorum...

Aska inanmiyorum, asik olmadim. O yuzden kadinlar benim icin hic oncelik olmadi

Askerlikte verebileceginiz herhangi bir tavsiye var midir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 3 sene önce bende ordaydım. Kilo verilmiyor. Evet çok enerji harcıyorsun ama üç öğün dolu dolu yemek çıkıyordu. Birde kantin ve otomatlar sağolsun kalorinin dibine vuruyorsun.

Ayrıca kilon normal, skinny fat'sin sanırım. O yağı kasa çevirebilirsin orda.

• valla bizim zamanımızda, ne biliyorsan eğer bilmediğin bir şey seni beklerdi. ehliyetin vardı misal, ehliyetin olmadığı bir iş senin olurdu gibilerinden. ben tavsiye vermeyeceğim, askerlik sana tavsiye verecek zaten. ayrıca yol yakınken geri dön. önceliğin kadın da olsun. eskiler ne demiş? at, avrat, silah.   şaka bir yana, tesla mı demiş ne: "her başarılı bir erkeğin arkasında bir kadın vardır" demiş. yapacağın en büyük hata, benim de verebileceğim en büyük tavsiye budur. oyun bilgisayarı ile oynamak yerine..   

• Yabancı dil hiç bişeye yaramaz yüksek lisans mezunu müdür olan bi abi vardı adamı kazancı yaptılar

• Buracat kullanıcısına yanıt

Gecen yaz sporcu orucu ile beraber 66 kiloya kadar dusup, hem kas kaybi hem de yag kaybi yasamistim. 2 ay kadar yapip guzel birseyler olmustu ama devamini getirememistim.

Askerde de Saat 18 den sabah 6 ya kadar su yada bitki cayi haric bir sey yiyip icmeyi dusunmuyorum.

Six Pack yapip, cok kasli olmayan bir vucut yapmak istiyorum.

Piyade er komandosu olarak yapacagim. Surekli haraket halinde olup bu gobegin isini bitirmek istiyorum.

Ama usta birliginde ne olur bilemem sol bacagimda varis var ve zorluyor.

Duyduguma gore erleri bati kislasina aliyorlarmis. Sizin manisa deneyimleriniz nasildi?

• haykoatmaca kullanıcısına yanıt

Cok dogru bir laf . " At avrat silah"

Bu uc seye baktigimizda biri, guc gostergesi, avrata sahip oldugunuzda sevildiginizi doruklariniza kadar hissetmeniz, silah ta karsinizdaki insanlarin sizden cekinmesi.

Bence hala su zamanda bile gecerli bir durum. Kadinlara guvenmiyorum. Bence cok tehlikeliler. Evet kadinlar da onceliklerimden bir tanesi ama 29 yasima dek bir cok kadinin pesinden kostum, bir sure sonra 18-35 yas arasi kadinlarin ne istedigini ve onlara nasil davranmam gerektigini cok iyi anladim.

Yeterince guc sahibi olup, hedefe tek atmak istiyorum.O yuzden cok kadinlarla vakit kaybetmek yerine, daha cok calisip o gucumu devam ettirmek faydali olacaktir.

O gucu kadinlar hissettiginde onlara biraz yurudugumde zaten kendileri gelecektir diye dusunuyorum.

Video oyunlari beyninizi gercek hayattan sonra en gercekci bir hikaye ve anlatim sunan bir dunya. Su an yurt disina cikmadan bu denli yabanci sevgili arkadas yada dahasini yapabiliyorsam bunun sebeplerinden sadece bir tanesi

8 saat kitap okumakta video oyunu oynamakta zararlidir. Ana mesele Sadece kendini disipline edip, limit koyabilmektir

• Mantıklı düşünmeyi ve sorgulamayı nizamiyenin girişinde bırak. Ne emir veriliyorsa sorgulamadan yap.

Her işe atlama ama kesinlikle sabit bir iş koluna gir. Boşta kalırsan her iş sana kalır.

Memleketin her köşesinden farklı tipte adam olacak. O yüzden dikkatleri fazla üstüne çekme, herkesle iyi geçinmeye çalış.

Hırsızlık olayları çok olur. Nakit para yanına almamaya çalış. Şampuan, terlik gibi şeyler çok çalınır. O yüzden iyi sakla.

Askerliği gözünde çok büyütme. İlk 1-2 hafta çıkıntı çekersin ama sonra alışırsın. İyi bir arkadaş grubu bulursan bayağı eğlenceli zamanlar geçirirsin.

Şimdiden hayırlı teskereler diliyorum. Allah yardımcın olsun, kazasın, belasız evine dönmeyi nasip etsin.

• enesbaba0641 E kullanıcısına yanıt

Cok haraket edip gobegi halledebilirsem degil kazanci tuvaletci bile olurum 😂

• TEHET kullanıcısına yanıt

Evet, " Ben buraya hizmet icin geldim ve ne denirse yapacagim" gozuyle gidiyorum.

Hirsizlik degilde "yer degistirme "mi desek?😅

Asetatli kalem ile caplerimin cantamin yada botumun icine isaret koyacagim. Yine bot kilidiyle beraber verecekleri canta icin kilit aldim.

Boyuna asmalik cuzdan da hazir. Bir cok sey icin onlem aldim. Sosyal biriyimdir cok cabuk uyum saglarim. Tozcusu da torbacisi da orada olacak. Tesekkur ederim umarim hersey guzel gecer orada :)

• Kilo verme hikaye alıyorsun bile..

• Odtü fizik mezunu, isveç'te nanoteknoloji yüksek lisansı yapmış arkadaşı wc ye verdiler bütün gün b.k temizliyordu. İngilizce konusunda beklentini minimumda tutarsan iyi edersin.

Bana göre en kralı mesleği öğretmenlik olupta birliğinde dershane olanlar, albay ve kurmay takımı çocukları geliyordu ne nöbet tuttum ne kamuflaj giydim.

• Cityzens kullanıcısına yanıt

bunu yapabileceğin sanmıyorum. adam tuvalete girip, pislik gitsin diye su akıtmıyorsa ne edecen? hadi büyüğü geçi, küçüğünde bile su dökmeyen tiplere ait asit kokusunu aldıkça, göbeğinden özür dilersin her seferinde..    

• 24 sene evvel acemi birliğinde Antep' in çöl sıcağında yürüyüş yapa yapa 2 haftada tam 12 kilo kaybemiştim.

Usta birliğinde S1 yazıcısı olunca geri aldım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cem_Alim -- 30 Mayıs 2023; 11:35:18 >
  • hocam bence 180 değilsin 178 filansındır. genelde o boydakiler 180im der

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ben Ağustos’ta gitmiştim. 6 içinde önce çok zayıfladım, sonra çok kilo aldım, sonra tekrar zayıflayıp geri döndüm.

Spor yapmayı seviyorsan kilo verebilirsn ama yemek saatlerinde acıktığın için ve eğer yemek seçmiyorsan, porsiyonlar kilo yapıyor.

• Sing_a_song kullanıcısına yanıt

Normal yasantimda 2 ogun yemek yiyorum. Askerde ogle yemeklerini yemek zorunda miyiz?

Ogle yemegi yerine meyve ya da turk kahvesi ile gecistirip 1 ile 5 arasi aksam yemegine kadar idare etmemiz mumkun olabilir mi?

Karin ve yan karin egzersizleri yapiyorum. Eger bos bir yer bulabilirsem gunluk egzersizleri yapmaya calisirim. Usta birligi icin konusuyorum tabi bunlari, 21 gunluk acemide pek fazla istemeyecegim gibi cunku su an sinav cekemiyorum. Bu aksam spor da denemeye calistim 2 den fazla yapinca belime agrilar girdi. Orada ne b*k yiyecegimi bilmiyorum.

Gecen yaz 1 sette 12 tane sinav cekiyordum ama duzenli 2 ay yaptim. Simdi ise 2 haftadir salona gidiyorum

• O yaşta o boyda o kilo çok az, göbeğin varsa yanlış beslenme ve kas oranının düşük olmasından kaynaklandığı belli.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Cityzens kullanıcısına yanıt

Yok yemek zorunda değilsin. Ama güne erken başladığın için acıkıyorsun. Yine de sana bağlı tabi.

• o kadar hevesli olma derim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.