Şimdi Ara

Asker limiti sınırsız olan veya çok fazla olan bir RTS arıyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AoE gibi rts arıyorum. Fakat AoE gibi eski çağ temalı olmak zorunda değil. Bilim kurgu ve mitolojide olur. Farketmez.

Mutlaka olmasını istediğim iki madde var.

1-) Asker limitinin sınırsız olmasını istiyorum. Veya 500 gibi yüksek limitlide olabilir.

200 limiti olan oyunlarda hiç tatmin olmuyorum, az geliyor. 500 veya limitsiz olsa muhteşem olacak. Hele bazı oyunlar var ki asker limiti 20 oluyor insanı deli ediyor.

2-) Yüsek sistem istemesin. Dandik bir laptop ile oynayacam. Bu nedenle eski bir oyun olabilir farketmez.

Multiplayer oyuncusu değilim. Yapay zekaya karşı skirmish/custom maçlar atıcam.

Oyunun fiyatı mühim değil. Ücretli oyunda olur, ücretsizde olur farketmez.

Oyun önerilerinizi bekliyorum.

• Hocam 1. ve 2. şık çelişiyor. Eğer 1. şıktakini istiyorsanız 2.'nin de olması gerek.
  • Böyle bir şey mümkün değil zaten. Oyunda army limit mekaniği olmasa bile fiziksel olarak sınırlandırılır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam o zaman 2. maddeyi görmezden gelelim 1. maddeye odaklanalım. Sizler sistem gereksinimi gözetmeden öneri yapın ben onlar arasından sistemime göre eleme yaparım
  • cossacks serisine bakabilirsin bildiğim kadarıyla asker limiti yok son oyunu cossacks 3 kasabilir bende kasıyor eski oyunları var steamda onlara bakabilirsin
  • Hocam Planetary Annihilation deneyin. Benim bildiğim ve aklımda olan o var aklıma gelirse buraya tekrar yazarım .
  • Rise of Nations'ta popülasyon arttırma vardı ben arttırmıştım
  • Cossacks
  • Trainer kullanarak sınırsız yapabilirsin.
  • Stronghold Crusader bunu oyna çok zevklidir. asker sınırı var ama çok çok yüksek o sınıra ulaşmazsın zaten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Supreme Commander'e kesin bak. Devasa savaşlar oluyor
  • Hepsini boşverin Rise And Fall Civilization At War tam istediğin gibi bir oyun

• GATIRCAN kullanıcısına yanıt
    Hocam hala key satıyormusun:d

• cossacks 3 asker sınırı yok ve çok yüksek sistem istemiyor
  • Empire Earth - 13200 Population Mod
  • Stronghold Crusader hd denedim gayet iyiymiş. Tam istediğim gibi. Üstelik kale olaylarını da seviyordum bu konudada çok iyi
  • Cossacks efsanedir ama 3.yü falan oynama sakın.
  • Cossacks 3 hariç serinin diğer oyunlarını steamden alayım diyorum fakat yorumlarda win10 da açılmıyor veya düzgün çalışmıyor diyorlar bir bilginiz var mı.
  • Doğrudur. Steamden multiplayer oynayamadık öyle de bi saçmalık. İade ettim sonra. Single player oynayacaksan al sadece. Cossacks 3 bilmiyorum ucuzsa alınıp denenebilir. Çok farklı değil gibi eski oyunların remaster'ı gibi ama bilemem. Bu arada Total War denemediysen senin ilacın o şu an

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denoboicreamer -- 7 Ağustos 2017; 18:43:36 >
  • Stronghold Crusader Extreme
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.