Şimdi Ara

Aşk Sana Benzer / Burak Özçivit & Fahriye Evcen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
3.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bodrum'a ayak basmalarıyla birlikte, habercilerin ilgi odağı olan Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, çekimlere başladı!

BRKS Productions ve TAFF Pictures ortak yapımı filmin ilk gününde iki ünlü isim klaket ile hatıra pozu verdi.

BALIKÇI ALİ ile DONDURMACI DENİZ

Burak Özçivit'in bir sahil kasabasındaki balıkçılık yapan ve bir restoran işleten Ali olarak kamera karşısına geçtiği aşk hikayesinde, Fahriye Evcen ise kasabaya yeni gelen ve dondurmacıda çalışmaya başlayan Deniz rolünde.

Selim Bayraktar, Kaya Akkaya, Birsen Dürülü'nün de rol aldığı AŞK SANA BENZER'in yönetmeni ise A. Taner Elhan.

-------------------------------------------

Bu iki başrole güzel bir film yakışır , beklemedeyiz.

• Kesinlikle çok uyumlular umarım güzel bi film olur, beklemedeyiz.
  • Klasik Fahriye Evcen filmlerinde olcak kesin aşk ayrılık aileler vs vs.
  • Saçma sapan aşk maşk konulu bir film olacak kesin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün İtibariyle Vizyonda..

• Eveeeet, girdi bugün vizyona. Öncelikle sanatçıları tebrik ederek başlıyorum :) Ben çok beğenmedim açıkçası fahriye ve burak'ın uyumu kusursuz olmuş oyunculukları da iyi ancak film konusu çok basit ilerliyordu :) Son kısımları güzeldi ama en sonu garipti :/
  • Bir senede dizi, film senaryolarında olan oyuncular samimi gelmiyor bana. Şimdi bu kadın oyuncu Kıvaç'ın karısı idi. Daha çok taze. Bakamıyorum işte izleyemiyorum. Sırf para odaklı geliyor bu da sinemanın ne halde olduğunu gösteriyor. Onlara ve fanlarına hayırlı olsun.
  • Zaten sevgililer hazır takılıyorken film çekmişler resmen. Hayat bunlara güzel.
  • Bizim yeni hatunla gitmeyi planlıyoruz. Bakalım nasılmış, merak ediyorum :) Bir Küçük Eylül Meselesini andırıyor gibi bir his var içimde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anna Dewitt

Zaten sevgililer hazır takılıyorken film çekmişler resmen. Hayat bunlara güzel.

süper özet olmuş :) sanat bitti herşey para oldu
  • Sevgiliyle gidelecek film işte yoksa hayatta gidilmez
  • Burak ile Fahriyenin gezip tozarken parası bitmiş eee hazır ergen vs. fanları da var oturup çekmişler
    hayatımda gördüğüm en kötü Türk filmi aklı olan insan şu filmi nasıl çeker de vizyona koyar anlayamıyorum...
    yabancılar en kötü film olarak dünyayı kurtaran adamın oğlunu seçmişlerdi ama bence bu ondan da kötü

• Gene klasik türk filmi demeye girdim ama zaten soylemişsiniz.
  • Mesela Yani kullanıcısına yanıt
    Parka gidin daha iyi başkan :) hiç değilse millete yalandan para kazandırmazsın
  • İlk çıktığı gün meraktan gittim ancak gerçekten başarısız bir film, para verip izlemeye kesinlikle değmez. Resmen beraberken hobi olsun diye yapılmış bir film.
  • leş gibi bir film.Kız arkadaşımda bende beğenmedik.Çok saçma bir son.Olmamış.Senin yolda giderken yazdığın hikaye bu kadar olur burak bey.

Ama şu yavuz bingölün söylediği parçayı nasıl bulurum ya.
  • İkisini de severdim lakin 3 kuruş kazanacağız diye rezil olmuşlar. Berbat.
  • berbat ötesi bide almanyaya falan gidiyorlar film için böyle amatörce bi film olamaz şuna vereceğim parayla gider burgerda güzel bi menü yerdim
  • Zamanımı bunun saçma sapan filmle harcayamam
  • Arkadaşlar Bence 2014-2015 En İyi Romantik Filmi
    Unutursam Fısılda Olacak
    Filmi İzlemek İsteyenler İçin:http://www.hdfilmsalonu.com/unutursam-fisilda-2014-full-hd-720p-izle/

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.