Binbaşı
13 Kasım 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 54 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Var mı benden başka ekim de gidecek Kütahya ? Bir grup kuralım kasım da gelecekler de katılabilir.
Selamlar.Uzun süredir fightlarda aldığım fps dropları can sıkmaya başladı artık.Daha düşük sistemle akıcı bir oyun oynayan bir çok arkadaşım var.Hatta şöyle örnek vereyim vectis fight'ında 60 fps sabit oynarken arkadaşım ekran kartı 1050 ti ben 20 fpslere kadar düşüyorum deli gibi kasmalar oluyor.Bu arada sistemi aşağıya yazdım.

1060 ekran kartı
amd ryzen 5 1500x 3.6ghz işlemci
16gb ram'e sahibim.

3D ayarlarından performans Nvidia experienceden optimizasyon yaptım ama sorunu bulamadım.Hani format atmadan önce sorunun neyden kaynaklandığını bulmak istiyorum
Selam arkadaşlar.2010 1.6 staylance leon sahibiyim.Anahtardan 1 kere basınca şöför tarafı 1 kere daha basınca ön sağ taraf açılıyor.Arka 2 kapı açılmıyor.Ama nadirde olsa bazen 2. basışımda arka kapılarda açılabiliyor.Baya araştırdım sorunu yaşayan var ama çözüm bulan göremedim.Şimdi tam sorunu bilmeden de kilidi değiştirmek falan istemiyorum.Araç yaklaşık 1 aydır bende ve aldığım kişiye sorduğumda kapıda bir sorun yoktu normaldi diyor.Acaba ben kurcalarken ayarlarını falan mı bozdum diyorum.Yardımcı olacak varsa sevirinim.
Selam arkadaşlar. Bir A firmasında çalışıyorum çalıştığım firma bir depo içinde 2 operasyon yürütüyor ve bizim olduğumuz operasyon farklı bir firmaya geçip orada devam edicek yani bizim firma ile ilişiği kesilecek.Benim sorum bu durumda diğer operasyona vermeyi teklif ettiklerinde red edip tazminat ve kıdem alma hakkına sahip olur muyuz?
1.4 TSI modeli benzin & lpg 2010 2011 model km'si 100.000 140.000 arasında leon arıyorum arkadaşlar.

Ufak tefek boyası olabilir.Ama hasarlı ya da ağır hasar kayıtlı arabalarla ilgilenmiyorum.

Renk siyah ve beyaz tercihim.
<Olympos> (1/10M NH). Yeni kurulan guildimizin mythic progressi için Resto Shaman / Druid healer ve RDPS arkadaşlara ihtiyacı vardır.

Ve bunların yanında oynadığı class'a hakim olan kişiler arıyoruz.

Guild hakkında konuşmak gerekirse bize göre artıları , ortamımızın çok cana yakın olması , adil davranılması ve bu ortama çabucak ayak uydurmanız olacaktır.

Raid günlerimiz Çarsamba Perşembe ve Pazartesi 20.30 - 23-30.

Detaylar için Oyundan ; Piery , Apranaks , Tiarshus'a ya da buradan bana pm atabilirsiniz.
ziraatten toplamda 5000'tl lik nakit avans çekmiştim.Bunları erken kapatmak istiyorum acaba ziraat bankasında mevcut mu erken kapatma ve erken kapatma faiz indirimi alabilir miyim ?
31/12/2015'e kadar Encard'ınızla aylık toplam 50 TL'ye kadar yapacağınız alışverişlerinizin %50'si bir sonraki ayın en geç 5. iş gününe kadar Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza iade edilir.

Yani 50 liralık rp aldınız ve bunu encard'ınız ile ödediğinizde diğer ayın 5.inde 25 Tl hesabınıza geri iade edilecek.

1 ayda en fazla 50 liralık hakkınız var.
Beşiktaş, Spor Toto'dan 30 milyon avroluk bir kaynak elde etti.

Hürriyet'in verdiği habere göre uzun süredir devam eden görüşmelerde mutlu sona dün ulaşıldığı öğrenildi. Beşiktaş'ın inşaatı süren Vodafone Arena'nın işletmesini üstlenen IMG Doğuş firmasıyla Spor Toto arasında yapılan sponsorluk görüşmelerinde uzlaşma sağlandı. Buna göre yeni statta reklam ve tribün sponsorlukları karşılığında Spor Toto ile 30 milyon Euro'luk bir anlaşmada mutabık kaldı.

Beşiktaş yönetimi, daha önce Aktifbank ile 120 milyon liralık bir kredi limiti üzerinde anlaşma sağlamıştı. Ancak kulüp yaklaşık 20 milyon lira kullandıktan sonra bu geriye kalan limitin kullanma kararından vazgeçmişti.

kaynak :http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/28853738.asp
Vallahi arkadaşlar bıktım bu temreden yahu.Elimin sağ tarafında serçe parmağımın başlangıcında çıktı , krem falan sürmedim baya ilrledi sonra sabah 1 akşam 1 olmak üzere locoid adlı kremi sürdüm geçmeye başladı , tam kayboldu bitti dedim sürmeyi bıraktım sonra yine azdı yine kabuk bağlamaya başladı.Kaşındımı bilenler bili durduramazsınız kendinizi.Fark etmeden sol gözüme elimi sürmüş olmalıyım ki göz kapağımda ayrı gözümün altına ayrı çıktı.Yine o kremi sürdüm etkili olur mu bilmiyorum ama temre için bildiğiniz daha etkili bir krem varmı ?

cildiyeye randevu alayım dedim 25 gün sonraya mı atar bir insanı oha dedim.Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Hakkında
Meslek: Öğrenci
Forum İmzası:
M.K.A
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
Apple
Takım
Beşiktaş
World of Warcraft
Horde
TV
Samsung
Tablet
Samsung
Notebook
Asus
LOL
Janna
Basketbol
Houston Rockets
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 6.664
İkinci El Bölümü Mesajları: 13
Konularının görüntülenme sayısı: 129.657 (Bu ay: 872)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 243 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.